EPBF Euro Tour

  • 04.10.2016, 22:35
  • Sport.TM
EPBF Euro Tour
W holenderskiej miejscowości Leende odbył się turniej bilardowy w odmianie 9-bil. Zawody odbywały się w ramach Pucharu Europy.

Nasze miasto reprezentował Mariusz Skoneczny. Zawodnik klubu Dachy Lipiński w swoim pierwszym pojedynku skrzyżował kije z Chorwatem Ivicą Putnikiem. Pojedynek ten był jednostronnym widowiskiem. Górą okazał się Putnik wygrywają potyczkę 9:3.

 

Skoneczny swoją szansę dostał jeszcze w repasażach. Rywalem Tomaszowianina, był kolejny reprezentant Chorwacji tj. Karlo Dalmatin. Mariusz i tym razem musiał pogodzić się z porażką. Gra zakończyła się przegraną naszego bilardzisty 5:9. 

 

Najlepiej z reprezentantów Polski spisał się Wojciech Szewczyk, który zdołał awansować do półfinałów. Drogę do finału Polakowi zamknął wicelider Eurotour Ranking, jeden z najlepszych bilardzistów w Europie -  Niels Feijen.

 

W klasyfikacji Pucharu Europy Mariusz Skoneczny zajmuje 41 lokatę. 

 

Sport.TM

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ajdejano.
Ajdejano. 04.10.2016, 23:17
Mistrzowie z tego medium: jak piszecie o turnieju z DZIEWIĘCIOMA bilami - to wypadałoby pokazać zdjątko też z dziewięcioma , a nie z 15 bilami. To tylko taki drobiazg, ale zawsze taki idiota jak ja - zawsze się znajdzie.

Pozdrawiam.
05.10.2016, 01:38
Panie Ajdejano jak Pan zorganizuje taką gragike ew. zapłaci za taką grafikę autorowi zdjęcia, albo zaprojektuje nam z 9 to wrzucimy. Bardzo chętnie. Teraz wszystko rozchodzi się o prawa autorskie.

Pozostałe