Ze szpitala do więziennej celi

  • 03.10.2016, 13:01
  • Mariusz Strzępek
27 września o godzinie 23:30, w jednej z restauracji przy ulicy Polnej dwóch mężczyzn w wieku 31 i 35 lat zaatakowało dwóch właścicieli lokalu, zabierając utarg. Sprawcy przed przybyciem policji uciekli. Policjanci razem z pokrzywdzonymi udali się do szpitala. Po krótkiej chwili dotarł tam mężczyzna w którym pokrzywdzony rozpoznał napastnika.

Sprawcy weszli do lokalu gastronomicznego, w którym nie było już innych klientów. Zażądali wydania jedzenia. Poproszeni o uiszczenie rachunku, zareagowali agresją. Nawiązała się sprzeczka, która zakończyła się rękoczynami.

 

Napastnicy przeskoczyli przez ladę dostali się do kasy z której ukradli 1300 złotych i uciekli.

 

Policjanci ustalili przebieg zdarzenia i razem z pokrzywdzonymi udali się do tomaszowskiego szpitala. Kiedy czekali na udzielenie pomocy medycznej, do poczekalni wszedł... jeden z napastników, którego pokrzywdzony zranił, w trakcie szamotaniny.

 

Podejrzany po udzieleniu pomocy medycznej został przewieziony do Komendy Policji.35-latka przebadano na zawartość alkoholu, miał ponad 2 promile. Noc spędził w policyjnym areszcie. Następnego dnia do zatrzymanego dołączył jego 31- letni wspólnik. Obaj usłyszeli zarzuty rozboju i uszkodzenia mienia.

 

Miejscowy sąd aresztował ich na okres trzech miesięcy.

 

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

roman
roman 04.10.2016, 12:50
Na Polnej są jakieś restauracje?
Pani Buka
Pani Buka 03.10.2016, 13:24
No po prostu idioci:) Za 1300zł iść do kicia na 3 miechy i jeszcze brudne papiery. Dobra historia z tym szpitalem, pewno mina bezcenna.

Pozostałe