Mikołaje z MCK-u

  • 22.12.2020, 15:57
  • Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim
Mikołaje z MCK-u
Pracownicy Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim (w tym także Skansenu Rzeki Pilicy, PTT Groty Nagórzyckie oraz Informacji Turystycznej) włączyli się w akcję „Listy do św. Mikołaja” zainicjowaną przez panią Roksanę Ciesielczyk. Z prywatnych funduszy przygotowali paczki świąteczne dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej nr 1 przy ul. Farbiarskiej oraz jego filii przy ul. Polnej.

 

W paczkach znalazły się artykuły, o które w swoich listach do Mikołaja prosili mieszkańcy DPS-u, m.in.: książki, puzzle, krzyżówki, słodycze, kawa, herbata, ciepłe koce, kosmetyki i ręcznie robione mydełka oraz wiele innych rzeczy, które mogą sprawić im radość. Do podarunków pracownicy MCK dołączyli zrobione przez siebie świąteczne stroiki oraz  kartki z życzeniami od dyrekcji i całej załogi.

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (5)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Vincente
Vincente 22.12.2020, 17:59
To bardzo dobrze , że Mikołajkowie reagują na świąteczne listy i tworzą takie piękne paczki. U mnie to taki jeden nieskromny Mikołaj , cały rok drapie się po głowie , jakby zrobić sobie foto , ale się tym marzeniem tak bardzo nie chwali .

Pozostałe