Udany pokaz

  • 18.01.2011, 20:04
  • Mariusz Strzępek
Udany pokaz
W miniony czwartek odbył się w naszym mieście pierwszy pokaz mody ślubnej i wieczorowej. Kilkunastu wystawców zaprezentowało swoje usługi i produkty. Fotografia okolicznościowa, makijaż, oraz suknie i fryzury ślubne. Można było także skorzystać z fachowych porad kosmetyczek i wizażystek. Zaprezentowano także limuzyny ślubne. Pokaz, mimo dosyć nietypowego terminu i pory dnia cieszył się zaskakująco dużym powodzeniem. Sala konferencyjna Hotelu Mazowiecki wypełniona była po brzegi.

- Chcieliśmy udowodnić, że w Tomaszowie takie imprezy również mogą się odbyć – mówi Kinga Frydrysiak organizatorka pokazu. – Nie jesteśmy miastem gorszym odm Piotrkowa i tego typu pokazy powinny u nas odbywać się cyklicznie.

 

O słuszności tego twierdzenia świadczy liczba osób, które w ciągu 3 godzin  zapoznały się z ofertą wystawców prezentujących się na tomaszowskim pokazie.

 

Dużym powodzeniem cieszyła się prezentacja sukien ślubnych i wieczorowych oraz ognisty (dosłownie i w przenośni) barmański show.

 

Nieodłącznym elementem każdego ślubu i wesela są oczywiście kwiaty. Nie mogło ich zabraknąć także na czwartkowym pokazie. Wyspecjalizowane florystyki udzielały porad w zakresie dekoracji sal weselnych, kościołów i limuzyn.  

 

Miłym i efektownym akcentem był pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu tancerzy z renomowanego, tomaszowskiego Klubu Cantinero.

 

 

[reklama2]

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hmmm
hmmm 20.01.2011, 22:08
na FB znajdz profil pokazu i wszystko jest podane :)
MAGDA
MAGDA 20.01.2011, 11:24
proszę podajcie namiary do tej wizazystki. PROSZE
organizator
organizator 19.01.2011, 11:16
to miał być mały pokaz kilku wystawców w małej sali - jednak dużo osób po pierwszych ogłoszeniach chciało wziąć udział i tak się to rozrosło :) przyszłoroczna impreza odbędzie się w jakiejś sali weselnej lub w którejś z tomaszowskich szkół :) i będą to typowe targi ślubne na jeszcze większą skalę ! :)
Vian
Vian 19.01.2011, 09:47
ws: a można coś więcej w temacie? Na pewno redaktorzy chcieliby wiedzieć co zrobili źle i chcieliby to poprawić :)
ws
ws 18.01.2011, 22:17
Oglądając te skróty można zobaczyć jedno jak słabo byli przygotowani redaktorzy którzy robili te wywiady.... Pomysł na taką imprezę pochwalam. dobrze że ktoś chce promować Tomaszowskie firmy z tej branży. Może dobry pomysł zrobić to w jakiejs większej hali i z większym rozmachem.
Gościu
Gościu 18.01.2011, 12:41
Wszystko było fajnie ale za mało miejsca. I wiele osób nie miało możliwości zobaczyć co dzieje się na wybiegu. Proponuję jakąś szkołę, gdzieś gdzie jest dużo miejsca. I zrobić podest dla modelek by wszyscy mogli podziwiać kreacje a nie tylko osoby z pierwszego rzędu.
nowa
nowa 18.01.2011, 11:24
Ciekawe Chmielu ile flaszek stłukłeś zeby nauczyc się tak wymiatać

Pozostałe