×

Trochę wspomnień z tamtych lat...

  • 13.01.2019, 17:08
  • Mariusz Strzepek
Trochę wspomnień z tamtych lat...
W najbliższą sobotę już po raz szósty Caritas Sanktuarium św. Antoniego, Urząd Miasta oraz Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Piłsudskiego zapraszają szanownych seniorów na koncert pt: "Trochę wspomnień z tamtych lat...". Koncert odbędzie się w sali kina Włókniarz o godz. 16.00

<>

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Po refleksji 😉
Po refleksji 😉 16.01.2019, 13:12
Dlaczego komentuję się prowadzących, a nie interesuję nikogo kto tak naprawdę wkłada w organizację najwięcej pracy ,kto wymyślił formułę, kto szuka wokalistów, rozmawia z władzami odnośnie sali , nagłośnienia , organizuje poczęstunek , plakaty. Wszystko to praca i poświęcony czas, mobilizacja ludzi ( wspaniałych ludzi z którymi można wszystko ) Przykre że niektórzy widzą tylko czubek swego nosa. A teraz w obliczu zmiany terminu koncertu ( że względu na żałobę narodową 19 stycznia ) ile to wymaga zmian.
Ja
Ja 17.01.2019, 08:23
Żenada żeby błysnąć bądź co bądź trzeba się postarać
Kamila Jarząbek
Kamila Jarząbek 16.01.2019, 12:32
Zgadzam się z Maja i z Ja. To jest koncert dla seniorów i niech tak zostanie. To ONI są najważniejsi. Spory kto i dlaczego jest lub nie jest zostawmy do oceny samym seniorom, a prowadzącym do refleksji.
Maja
Maja 15.01.2019, 20:50
Zgadzam się z komentarzem Ja, chyba czas zmienić wszystkich prowadzących, dajmy szansę też innym się wypromować. To jest koncert dla seniorów i niech taki będzie.
Ja
Ja 15.01.2019, 16:51
Koncert rzeczywiście byłby fajną sprawą,gdyby nie to że bardziej chodzi o promowanienie się prowadzącej......
Zofia Szkudlarek
Zofia Szkudlarek 15.01.2019, 09:04
A czy ten nowy prowadzący to ten Pan Rycerz, który tak bardzo krzyczał na nas seniorów, gdy chcielismy wejść wcześniej na widownie podczas jednego z ostatnich koncertów ?
?
? 15.01.2019, 07:59
Impreza ok. Ale czas na zmiane formy koncertu. Juz bylo opisane i sie z tym zgadzam: taki sam plakat, wykonawcy no i forma. A co do Rycerzy. Rzeczywiscie nie ma ich na plakacie jako wspolorganizatorzy. A byli od poczatku narodzin koncertu i nie tylko oni.Szkoda. Duzo dobrego robili. Pozdrawiam. A kto ich pominal. No chyba nie urzad, parafia.. bo organizatorem jest Caritas. A kto szefem... czas konczyc pilemike na temat koncettu. Niech seniorzy sue bawia.
A .W
A .W 15.01.2019, 20:38
Zgadzam się Rycerze naprawdę robili super robotę.Ale chyba prowadzącej zaleźl za pazury?Pozdrawiam Senior Adam
Bogdan Stropa
Bogdan Stropa 14.01.2019, 22:28
Problem polega na tym że ktoś tu został pominięty ( rycerze Kolumba ) i pisze beznadziejne komentarze . Nie ma co dyskutować tylko lepiej zająć się koncertem bo chodzę co roku i jestem zawsze zadowolony ( nie mogę się tylko dopchnąć do poczęstunku ) . Jako senior pochwalam i pozdrawiam organizatorów.
Rycerz
Rycerz 15.01.2019, 10:00
Proszę Pana jeśli ktoś została pominięty to na pewno nie Rycerz Kolumba mogę Pana zapewnić a jestem w Radzie od samego początku. A kto została pominięty to proszę się mocno zastanowić.
Kamila Jarząbek
Kamila Jarząbek 14.01.2019, 20:43
Tutaj nie chodzi o krytykę tylko o stwierdzenie oczywistych faktów. Prosze się nie obrażać tylko wziąć siobie do serca dobre rady seniorów. Przecież to dla nich ten koncert a nie dla kreowania własnej osoby, jak to dotychczas podczas poprzednich koncertów czyniła prowadząca. Mam nadzieję, że może tym razem zmieni się coś na lepsze.
?
? 14.01.2019, 15:59
Zawsze łatwiej krytykować niż coś zrobić taka już mentalność ludzka, koncert jest całkowicie charytatywne, nie ma tam żadnych nakładów finansowych, wszyscy artyści występują charytatywnie i starają się aby repertuar był urozmaicony . widać po frekwencji na koncercie i uśmiech na twarzy że jednak spełnia to swoją rolę, jeśli jest ktoś niezadowolony i nie ma ochoty spędzić tego wieczora w kinie Włókniarz no trudno . Nie bądźmy złośliwi nie krytykuj my w obliczu tak wielkiej tragedii jaka spotkała teraz Gdańsk okaż mi trochę szacunku tym którzy w jakikolwiek sposób chodź chodź starają się sprawić przyjemność seniorom
Zofia Szkudlarek
Zofia Szkudlarek 14.01.2019, 15:12
Podobnie jak P. Marysia rownież jestem sympatykiem i bywalczynią tej imprezy. Już sam plakat to nic nowego tylko zregenerowana starość.
A i artyści ciagle Ci sami i z tym samym repertuarem. Szkoda, że główna celebrytka Koncertu (tutaj mowa o prowadzącej) nie potrafi wymysleć nic nowego...
?
? 14.01.2019, 12:34
Głównym organizatorem jest Caritas oraz Urząd Miasta w Tomaszowie mazowieckim, jeśli chodzi o prowadzących to nie oni zapewniają moc atrakcji, repertuar będzie jak zawsze urozmaicone, zapraszamy aby się przekonać a nie krytykować z góry
Marysia
Marysia 14.01.2019, 08:10
Jestem stalym widzem tej imprezy. A gdzie kolumbowie. Bez nic to nie to samo. Mam wrazenie ze ten plskat juz byl. Wykonawcy bez zmian. Czyli zakladsm ze bedzie powtorka z historii. Szkoda. No chyba ze rzeczywidcie nowy prowadzacy wprowadzi sama swiezosc. Oby.
Kamila Jarząbek
Kamila Jarząbek 13.01.2019, 20:01
A co to się stało że nastąpiła zmiana prowadzącego ?
Czy Nowy Konweransjer będzie tak dobry jak ten poprzedni?

Pozostałe