STAND-UP COMEDY SHOW w Tomaszowie Mazowieckim.

  • 22.05.2019, 16:38 (aktualizacja 25.05.2019, 08:56)
  • Mariusz Strzepek
STAND-UP COMEDY SHOW w Tomaszowie Mazowieckim.
Stand-up No Limits zapraszają na wieczór Stand-up Comedy Show. 28 maja, na kultowej scenie w Ęklawa – klub kultura kawa przy Barlickiego 4, z pełnymi programami wystąpią Tomek Kołecki oraz Paweł Chałupka. Wieczór poprowadzi gospodarz sceny – Bartłomiej Korbel.

Tomek Kołecki - jeden z najlepszych komików młodego pokolenia. Urodzony w '97, na scenie od 2013 roku. Ze swoimi występami zjechał już całą Polskę oraz trochę Europy, między innymi Holandię, Belgię, Francję, Niemcy, Irlandię, Szkocję i Anglię. Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak «Tylko dla dorosłych» TVP2, «Comedy Club» Comedy Central czy «Kuba Wojewódzki» TVN. Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal dzięki czemu mógł wystąpić w takich lokalizacjach jak Warszawski Torwar, Katowicki Spodek czy Gdańska Ergo Arena. Przez dwa lata tworzył projekt Po prostu stand-up. Obecnie jeździ z drugim solowym programem o nazwie "Warto mieć wymówkę". Poprzedni program "Nie o różach, nie o bratkach" dostępny jest pod tym linkiem: http://bit.ly/2EoWUAU

Paweł Chałupka
Jego stand-up to opowieści ukazujące jak zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża nam prawdę o naszych dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie od 2011r. Zdobywca 2 miejsca na Antrakt stand-up festiwal 2015. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w programie „Tylko dla dorosłych”, Comedy Central a także na roastcie Tego Typa Mesa oraz Popka.
Poprzedni program - "To tylko żarty" - http://bit.ly/2P42NHB
 

 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

CENA BILETU:
w przedsprzedaży 25 zł / w dniu występu 30 zł

https://standupbilety.pl/event/527_stand-up-w-klawie-tomek-koecki-pawe-chaupka

Kto? Tomek Kołecki, Paweł Chałupka
Kiedy? 28.05.2019, godz. 20:00
Gdzie? Ęklawa – klub kultura kawa, ul. Barlickiego 4, Tomaszów Mazowiecki
Bilety: 25/30zł, dostępne on-line

Facebook: https://www.facebook.com/events/2057423627884219/

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe