Warsztaty plastyczne "Mydełko dla mamy"

  • 24.05.2019, 09:22
  • Joanna Sztymelska
Warsztaty plastyczne "Mydełko dla mamy"
loadingŁaduję odtwarzacz...
We wtorek, 22 maja 2019 roku, w Miejskim Centrum Kultury, filia Tkacz w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się warsztaty "Mydełko dla mamy".

26 maja obchodzony jest Dzień Matki i to właśnie z okazji tego święta Miejskie Centrum Kultury, filia Tkacz zorganizowało trzydniowe imprezy świąteczne poświęcone wszystkim mamom. 

Warsztaty poprowadziła Katarzyna Wojtaszczyk z Miejskiego Centrum Kultury, a udział w nich wzięły dzieci, z których najmłodsze miało trzy latka. 

Tkacz jest bardzo dobrze zaopatrzony w materiały potrzebne na warsztatach. Tak było i tym razem. Mydełka wykonywane były z gliceryny, do której dodawana była oliwka z oliwek, specjalny naturalny kolor i także naturalny zapach. Dziecko miało możliwość wybrać, czy chce zrobić mydełko w kształcenie kwiatu róży, cytrynki, gruszki i czy ma być żółte, czerwone, zielone, a zapach róży, mleko i miód, arbuz.

Rozgrzaną glicerynę z dodatkiem koloru i zapachu wlewana była do foremek i po ostygnięciu dzieci wyjmowały wymyślone przez siebie mydełka. Były to wspaniałe prezenty dla ich mam na Dzień Matki.

Katarzyna Wojtaszczyk zaprasza wszystkie mamy na kolejny, ostatni już odcinek imprezy z okazji Dnia Matki, który odbędzie się w piątek, 24 maja 2019 roku o godzinie 18.00 w MCK-u, filia Tkacz. Będzie to Maraton Zdrowia i Urody. Chętne uczestniczki proszone są o zabranie karimaty, stroju do ćwiczeń, ręcznika i wody mineralnej. Organizatorzy zapraszają. 
 

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (4)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe