Pierwsze w tym roku "Kino na leżakach"

  • 13.07.2019, 11:12
  • Joanna Sztymelska
Pierwsze w tym roku "Kino na leżakach"
loadingŁaduję odtwarzacz...
W piątek, 12 lipca 2019 roku, po raz pierwszy w tym roku, na placu Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim, zagościło "Kino na leżakach".

Tomaszowianie przywykli już, że w wakacje można w niektóre piątki obejrzeć film, leżąc wygodnie na leżakach, przygotowanych przez organizatorów. Mieszkańcy naszego miasta tłumnie przybywają na te imprezy, więc przeważnie dla wielu fanów kina, brakuje leżaków. Wiele zapobiegliwych osób przynosi więc z sobą: składane krzesełka, stołeczki, materace, żeby wygodnie obejrzeć film. Mają też swoje koce, bo pora późna, żeby więc nie przeszkadzał chłód.  

Pomysł wyświetlania filmów publicznie, na placu Kościuszki, okazał się trafiony w dziesiątkę. To prawdziwa, letnia atrakcja dla tomaszowian tych młodszych i starszych.

W piątek, 12 lipca 2019 roku, wyświetlona została polska komedia pt. "Narzeczony na niby" w reżyserii Bartosza Prokopowicza. W rolach głównych: Julia Kamińska, Piotr Stramowski, Sonia Bohosiewicz, Piotr Adamczyk

"Karina (Julia Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć pierwszy, (tym razem) szczęśliwy związek. Jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w emocjonalny rollercoaster. Szybko okaże się, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach." -  czytamy o filmie na stronie Filmwebu. 

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na kolejne "Kino na leżakach" w piątek, 26 lipca 2019 roku. Będzie można obejrzeć film pt. "Serce nie sługa" w reżyserii Filipa Zylbera. W rolach głównych: Magdalena Różczka, Roma Gąsiorowska, Borys Szyc, Paweł Domagała, Krzysztof Stelmaszyk i Piotr Głowacki. 

"„Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy, właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę, nawet jeśli spędza się bardzo dużo czasu na randkowaniu. Daria i Filip - główni bohaterowie filmu znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny „Piotruś Pan” i łamacz damskich serc. Po kolejnej, upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat temu. Jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Daria na początku sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, w końcu się poddaje i ulega namowom przyjaciela. Każde z nich w pewnym momencie będzie musiało odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to, co ich łączy to przyjaźń, czy jednak kochanie? W chwili, gdy ich życie nabierze zupełnie nowego smaku los pokrzyżuje ich plany. Czy miłość faktycznie potrafi przetrwać wszystko? A przede wszystkim - czy trwa wiecznie?" - czytamy recenzję filmu w Filmwebie. 
 

Joanna Sztymelska

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (4)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe