Zaproszenie na COOLturalne SHOW z MCK-iem

  • 17.09.2019, 19:32
  • Joanna Sztymelska
Zaproszenie na COOLturalne SHOW z MCK-iem
W środę, 25 września 2019 roku o godzinie 18.00 w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim odbędzie się "COOLturalne SHOW" - impreza zorganizowana przez pracowników wszystkich filii MCKu. Zajęcia będą miały miejsce przed siedzibą Miejskiego Centrum Kultury i też w pomieszczeniach MCK-u. Po raz pierwszy w ten oryginalny sposób zostaną przedstawione wszystkie placówki. Warto przyjść i zobaczyć. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

- 25 września 2019 roku o godzinie 18.00 mamy dla Państwa przygotowane COOLturalne SHOW, Zapraszamy serdecznie na imprezę w czasie której nasze placówki: filia MOK, filia Tkacz, filia DOK, jak również Skansen Rzeki Pilicy i Groty Nagórzyckie przedstawią swoje oferty zajęć - mówi Katarzyna Wojtaszczyk z filii Tkacz.

- Cóż to takiego COOLturalne SHOW? Chcemy w sposób niekonwencjonalny i tradycyjny zaprezentować ofertę Miejskiego Centrum Kultury, ale tym razem poprzez pryzmat pracowników. Możemy pochwalić się wybitnymi specjalistami, artystami, którzy prowadzą na co dzień zajęcia z dziećmi, z młodzieżą, z dorosłymi. Ktoś, kto przychodzi na zajęcia widzi finalny efekt spotkań, a nie do końca wie, kto za tym wszystkim stoi, kto kreuje, wymyśla i określa całe zajęcia. Chcemy też pokazać naszych pracowników merytorycznych, instruktorów, jako osoby z pasjami, gdzie nie tylko praca zawodowa, ale właśnie prywatne pasje przekładają się na taką działalność zawodową - powiedziała o organizowanej przez MCK środowej imprezie Anna Zwardoń - dyrektor Miejskiego Centrum Kultury. 

- W programie także wystawa prac plastycznych i ceramicznych wykonanych przez uczestników Miejskiego Centrum Kultury a także konkursy, mini warsztaty oraz cała masa różnego rodzaju niespodzianek - polecali zajęcia: Katarzyna Goljat, Mariusz Kosylak, Paulina Rek, Anna Myszewska i Katarzyna Wojtaszczyk - pracownicy filii MCK. 

O stronę muzyczną zadbał Kamil Wrona - kierownik filii Tkacz. Wspaniale na trąbce zagrał "What a Wonderful world" Louisa Armstronga. 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Joanna Sztymelska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe