Spotkanie autorskie z Wojciechem Sumlińskim

  • 09.02.2020, 17:12
  • Joanna Sztymelska
Spotkanie autorskie z Wojciechem Sumlińskim
W piątek, 7 lutego 2020 roku w sali konferencyjnej Hotelu Mazowieckiego w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się potkanie autorskie z pisarzem, dziennikarzem śledczym - Wojciechem Sumlinskim.

Organizatorami spotkania były osoby ze Stowarzyszenia Patriotycznego z Tomaszowa Mazowieckiego i Wolborza. Fundacja Piastowska wzięła też udział w sfinansowaniu spotkania.
Wstęp do spotkania wygłosił Andrzej Fąk - prezes Koła Ruchu Narodowego w Tomaszowie Mazowieckim. 

Autor  przyjechał z książką "Powrót do Jedwabnego", której odbiór w ostatnim czasie wzbudza wiele emocji. Powstał też film na podstawie książki.  Mówił także o innych swoich książkach np. "Niebezpieczne związki Donalda Tuska", "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego", czy mówiącej o śmierci księdza Jerzego Popiełuszko.  

 

loadingŁaduję odtwarzacz...


- Przyjechałem do Państwa z książką "Powrót do Jedwabnego".  Od wielu lat pracujemy nad różnymi książkami, które mają Państwu przybliżyć to, co jest Państwa własnością czyli prawdę, często zakrywaną. Przez wiele lat próbujemy dociekać tej prawdy. Wydaje nam się ona ważna. Wiele razy pytaliśmy o te zabójstwa nazywane samobójstwami, jak w przypadku Leppera, czy Petelickiego. O polityków najważniejszych w kraju. Dlaczego mimo ewidentnych przestępstw nie są rozliczani ze swoich łotrostw - powiedział na początku spotkania Wojciech Sumliński. 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Joanna Sztymelska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wyborca Prawicy
Wyborca Prawicy 10.02.2020, 07:10
Oby więceń takich spotkań
Lewicowy bełkot można zwyciężyć tylko prawdą, bo tylko prawda jest ciekawa 👍

Pozostałe