André Rieu w Heliosie

  • 19.09.2020, 11:34 (aktualizacja 23.09.2020, 09:46)
  • redakcja
André Rieu  w Heliosie
André Rieu powraca do kin, by podnieść nas na duchu! W tych wymagających czasach, kiedy mamy ograniczony kontakt z naszymi najbliższymi, holenderski Maestro zaprasza Nas do kin, byśmy bezpiecznie zjednoczyli się w muzyce, tańcu i radości.

Po entuzjastycznym odbiorze koncertu ,,Andre Rieu, czyli 70 lat młodości”, wracamy do Państwa z kolejną propozycją od Skrzypka i Jego Orkiestry Straussa!

W tym roku seria koncertów w rodzinnym mieście André Rieu, Maastricht, nie mogła się odbyć ze względów bezpieczeństwa epidemicznego. Jednak holenderski Maestro nie chciał zostawić widzów na całym świecie bez swojej ukochanej muzyki. Postanowił więc przygotować specjalny kinowy koncert, na który złożyły się najbardziej zabawne i wzruszające fragmenty z występów na placu Vrijthof.

André Rieu osobiście zapewnia, że będzie to ekscytująca podróż w przeszłość, pełna emocji i wzruszeń. „Dziś, bardziej niż kiedykolwiek ludzie potrzebują radości – mówi uwielbiany na całym świecie skrzypek i dyrygent. – Muzyka niesie taką radość, ale też jednoczy ludzi. Dlatego postanowiłem przygotować ten wspominkowy show”.

W koncercie „Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht” tradycyjnie weźmie udział barwna Orkiestra Johanna Straussa, Platynowi Tenorzy, słynne sopranistki i inni wybitni goście, którzy przyjęli zaproszenie od pełnego charyzmy holenderskiego króla walca. Maestro przed koncertem udzieli wywiadu na temat obecnej sytuacji i siły muzyki. Choć w ten sposób fani będą mogli „spotkać się” ze swoim ulubieńcem.

Zjednoczmy się bezpiecznie przed kinowymi ekranami w muzyce, tańcu i radości!

 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe