ZADBAJ O SWOJE ZDROWIE. TYDZIEŃ WALKI Z OTYŁOŚCIĄ W NOWYM CENTRUM DIETETYCZNYM!

  • 29.10.2020, 15:45 (aktualizacja 01.11.2020, 21:41)
  • redakcja
ZADBAJ O SWOJE ZDROWIE. TYDZIEŃ WALKI Z OTYŁOŚCIĄ W NOWYM CENTRUM DIETETYCZNYM!
Z okazji Światowego Dnia Walki z Otyłością przez cały tydzień 24-30.10 zapraszamy na BEZPŁATNE KONSULTACJE z Dietetykiem Naturhouse w NOWYM CENTRUM DIETETYCZNYM w Tomaszowie Maz.!

Pomyśl o sobie i swoich bliskich, znajomych, sąsiadach i dzieciakach na podwórku. Dane dot. naszego zdrowia są alarmujące!

Nadwagę ma już trzech na pięciu dorosłych Polaków. Co czwarty jest otyły

Wg. badań jedynie 39% osób dostrzega ten problem w swoim otoczeniu, co związane jest z powszechnością i zobojętnieniem na to zjawisko!

W głównej mierze do problemów z nadwagą czy otyłością przyczynia się zła dieta i brak aktywności fizycznej. Często sięgamy po kaloryczne przekąski zastępując nimi prawidłowo zbilansowane posiłki, usprawiedliwiamy się brakiem czasu i wysokim poziomem stresu, lecz z biegiem lat nadmiar zgromadzonych kilogramów daje o sobie znać.

 

Otyłość = masa problemów ze zdrowiem

  • Przez nadwagę i otyłość chorujemy także na: choroby serca, cukrzycę typu 2, duszności, zwyrodnienia stawów, choroby nowotworowe itd.

Otyłe dzieci częściej niż ich szczupli rówieśnicy doświadczają problemów psychologicznych lub zaburzeń psychicznych. Ryzyko wzrasta wraz z wiekiem. Osoby z nadwagą są narażone na brak akceptacji i odrzucenie.

Ty zaś NIE akceptuj swojej nadwagi i nie lekceważ nadmiernych kilogramów u swojego dziecka - Zrób pierwszy krok!

 


 

Możesz liczyć na naszą pomoc korzystając z BEZPŁATNEJ KONSULTACJI w NOWYM CENTRUM DIETETYCZNYM Naturhouse w Tomaszowie Maz. Wysłuchamy Cię, przeprowadzimy wywiad zdrowotno-żywieniowy i analizę składu ciała ( tk. tłuszczowa, zgromadzona woda metaboliczna, masa mięśni, wiek metaboliczny). Na podstawie uzyskanych informacji Dietetyk Kinga Gołaszewska zaproponuje rozwiązanie najlepiej dopasowane do potrzeb Twojego organizmu.

Nasza metoda opiera się na 3 filarach:
 Opieka Wykwalifikowanego Dietetyka
 Zdrowa Dieta, Szybka w Przygotowaniu i Prosta
 Naturalna suplementacja

 

Jeśli grube konsekwencje zbędnej ilości kilogramów dotyczą Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich nie zwlekaj! W tygodniu 24-30.10 Umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ stacjonarną lub on-line z naszym Dietetykiem ! Wizyty u nas odbywają się w reżimie sanitarnym.

Centrum Dietetyczne Naturhouse

Ul. Warszawska 20/22

Tomaszów Maz.

Umów się na wizytę sam  

lub zadzwoń

44 744 16 06

Czekamy na Ciebie!

 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe