Jaki prezent wybrać dla nauczyciela?

  • 23.09.2021, 11:37 (aktualizacja 23.09.2021, 13:51)
  • News4Media
Jaki prezent wybrać dla nauczyciela? fot. iStock
Już 14 października Dzień Edukacji Narodowej, czyli tzw. Dzień Nauczyciela. W jaki sposób wyrazić naszą wdzięczność za trud i poświęcenie wkładane codziennie w edukację dziecka? Podpowiadamy, jaki prezent wybrać.

Roślinne kompozycje

Kwiaty to zawsze elegancki i klasyczny prezent. Nie zawsze musi to być jednak bukiet ciętych róż. Warto postawić na coś trwalszego. Na przykład na bardzo modne ostatnimi czasy flower boxy. To kwiaty ułożone w pięknym pudełku. Dzięki gąbce florystycznej, która znajduje się w środku oraz użyciu odpowiednich preparatów, kwiaty te mają zdecydowanie dłuższą żywotność, niż klasyczne bukiety wsadzane do wazonu. Dobrym pomysłem będzie także roślina w doniczce lub tzw. „las w słoiku”. Taka kompozycja może stanąć na biurku belfra, by umilać mu każdy dzień w pracy. Koszt - ok. 30-50 zł.

Pudełko herbaty bądź aromatycznej kawy

Eleganckie pudełko z różnymi rodzajami herbaty to idealny prezent na zbliżające się jesienne wieczory. Aromatyczna kawa przyda się za to na chłodniejsze poranki, by dodać siły i energii. Taki prezent jest niezobowiązujący, a zarazem praktyczny i smaczny, więc powinien przypaść do gustu większości osób. Do tego można dorzucić również tabliczkę czekolady, która z pewnością poprawi humor każdego nauczyciela. Koszt - ok. 25-35 zł.

Wyjątkowy kubek

Jeżeli nie znamy preferencji danego nauczyciela i nie wiem, czy woli pić kawę czy herbatę, możemy postawić na nowy kubek. Aby dodać takiemu podarunkowi osobistego charakteru, postawmy na ciekawy rysunek lub hasło. Takie kubki, również te specjalne na Dzień Nauczyciela, możemy kupić w sklepach z drobiazgami lub zaprojektować sami i kupić przez internet.  W takim naczyniu z pewnością każdy napój będzie smakował lepiej. Koszt - ok. 25-40 zł.

Bawełniana torba

Bawełniana, personalizowana torba pomieści wszystkie nauczycielskie drobiazgi: kalendarz, drugie śniadanie czy butelkę z wodą. W dodatku można wydrukować na niej dowolną grafikę bądź napis. W sklepach dostępne są także gotowe projekty toreb z hasłami typu: „Supernauczyciel” czy „Belfer na medal”. Taki prezent przyda się także na zakupy, więc na pewno nie skończy na dnie szafki, jako nieużywany gadżet. Koszt - ok. 15-25 zł.
 

News4Media

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nauczyciel
Nauczyciel 25.09.2021, 17:15
Żadnego !!!!
Nauczyciel
(÷)
(÷) 23.09.2021, 14:23
Najlepszym prezentem dla nauczycieli od uczniów będzie okazywanie im szacunku każdego dnia , a nie tylko w dniu ich święta , ale na codzień i podziękowania za trud włożony w ich wychowanie i przekazywanie wiedzy . Od rządu wynagrodzenia na poziomie europejskim , a nie ochłapów jakie dostają .

Pozostałe