Bezpłatny dostęp do Legimi dla Czytelników Biblioteki!!!

  • 15.01.2022, 08:21 (aktualizacja 15.01.2022, 08:22)
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim
Bezpłatny dostęp do Legimi dla Czytelników Biblioteki!!!
Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim zachęca do skorzystania z darmowego dostępu do serwisu internetowego Legimi. Usługa została wprowadzona dzięki środkom pozyskanym z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Każdy zarejestrowany użytkownik posiadający ważną kartę biblioteczną może uzyskać kod, który pozwala na czytanie lub słuchanie dowolnej liczby spośród 75000 ebooków i audiobooków. Ogromna baza książek zróżnicowanych gatunkowo i tematycznie, zainteresuje zarówno początkującego jak i wytrawnego Czytelnika.

Po odebraniu kodu, można korzystać z aplikacji Legimi przez miesiąc na jednym lub równocześnie dwóch urządzeniach:  tablecie, smartfonie, czytniku (poza Kindle) czy komputerze. Aby aktywować kod wystarczy wejść na stronę https://www.legimi.pl/mbp_tomaszow/  założyć bezpłatne konto oraz pobrać aplikację Legimi w systemie Android lub IOS ze sklepu Google Play lub App Store.

Szczegóły na stronie www.mbptomaszow.pl

Informacje można również uzyskać pod numerem tel. 44 724 67 39, u dyżurującego bibliotekarza lub pisząc na maila: [email protected]

Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe