Do tragicznego wypadku doszło w minioną sobotę o godzinie 14.40 w miejscowości Młoszów w gminie Wolbórz. Jak ustalili piotrkowscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, kierujący samochodem osobowym marki Mitsubishi 25-letni mieszkaniec Tomaszowa prawdopodobnie podczas wykonywania manewru wyprzedzania otarł się o lewy bok citroena C4 kierowanego przez 66-letniego tomaszowianina. Kierujący mitsubishi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze, a następnie uderzył w drzewo. Młody człowiek poniósł śmierć na miejscu. Czynności wyjaśniające w sprawie tego zdarzenia prowadzą policjanci z grupy wypadkowej Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.
Cieslik odpoczywaj! Pamietamy o Tobie [*] Dobry ziomek!
gumis
24.09.2010 06:25
ciekawe jak sie teraz czuje ten 66 latek skoro mogło tak byc ze zajechał mu droge a jesli tak było to sumienie mu nie da spac i sie wkoncu przyzna do tego tragicznego zdarzenia w którym cierpi teraz cała rodzina
gumis
23.09.2010 20:35
do 18 co widziałes cały ten wypadek czy tylko koncówke jak była jóż policja
Hondaz
23.09.2010 16:29
Irek był moim przyjacielem...
do 1... - Nie ublizaj i nie prowokuj...
!!!
23.09.2010 09:47
do 13 Ciekawe ile lat temu tam przejechał samochód ciężarowy ...
do 14 Właśnie że wiem Bo tam byłem w widziałem wszystko !!!!
K.
23.09.2010 09:24
Uszanujmy zmarłego. [*]
Krzysior
22.09.2010 23:53
Nie osądzajcie nikogo , bo kiedyś i Was może kiedyś ktoś tak osądzać...
adi
22.09.2010 23:30
Może i był super kolegą chłopakiem i zawsze będzie szkoda bo to człowiek i do tego młody i trzeba zadać sobie pytanie czy musiał w tym miejscu wyprzedzać i czy jechał zgodnie z przepisami bo jeżeli miałby prędkość powiedzmy 100 km/h to czy poniósł by śmierć na miejscu.
Prze..
22.09.2010 21:05
a ja myślę że wy wszyscy nie macie zielonego pojęcia o tym co się stało i dlaczego a szukacie sensacji!!! Irek był super chłopakiem i nie zasłużył na to co go spotkało i to jest pewne!!!
Undertaker
21.09.2010 18:53
Do @ 10 - gdyby tam była wąska jezdnia, byłaby jednokierunkowa.Jeżeli mągą się tam wyminąć dwa samochody ciężarowe, mogą się wyprzedzać osobowe. Prawdopodobna przyczyna: brawura, alkohol, zioła, dopalacze, awaria pojazdu, wiek któregoś kierowcy, pies albo kot na drodze, sms podczas kierowania ....... itp.
Anna.
21.09.2010 18:13
Do kogo Ty się czepiasz? Nie nasza wina, że takie drogi do wymijania istnieją w Polsce. Chcesz, jedź do Niemiec i daj ludziom odpocząć. 25 latek vs 66 latek, przecież, gdyby było wszystko prowadzone z głową, Ireneusz C. nie zginąłby w wypadku samochodowym, a do dziś jeździłby swoim Mitsubishi. Pozdrawiam. A.
smutna
21.09.2010 17:36
to był mój kolega...:(
!!!
21.09.2010 16:31
To było Ciemne Mitsubishi i nie było takie nowe to raz. A dwa nikt się Ku*wa nie zagapił tam jest wąska ulica do wyprzedzania a zamiast pobocza jest rów. !!! Nie widzieliście nie pieprzcie głupot !!
Anonim.
21.09.2010 15:41
Pewne jest to, że zginął Ireneusz C., który nie tak dawno zakupił sobie Mitsubishi.
asdfasd
21.09.2010 14:26
No jak Cieślik to na bank nie Adrian. To wiadomo nie musisz nikomu tłumaczyć.
Napisz komentarz
Komentarze