Wczoraj około godziny 20 doszło do kolejnego groźnego wypadku na skrzyżowaniu trasy K8 w miejscowości Łazisko. Jadący od strony Katowic kierowca samochodu marki Honda CRV z Warszawy nie zauważył przejeżdżającej w tym miejscu ślubnej limuzyny Lincoln Continental. Najprawdopodobniej odbił kierownicą w prawo zjechał na prawy pas, po czym wypadł z drogi i prawie 200 metrów "koziołkował". Na szczęście tym razem obyło się bez ofiar śmiertelnych. Dwóm osobom została udzielona pomoc medyczna.Ślubny Lincoln został lekko uszkodzony, Honda nadaje się do kasacji.
dlaczego na łazisku nie ma choćby światel, a ten ślimak co ma być to sie straasznie slimaczy. Tam nie można przejechać Starosto!!!
mieszkaniec TM
05.09.2010 23:38
Bartek masz rację sam omijam to skrzyżowanie z daleka…. A Ty miro sam nie gadaj głupot, bo wystarczy na Ujezdzkiej wjechać za wiaduktem na trasę i mas z głowy to pop…. skrzyżowanie!!!
Tzn. skręcasz bezpiecznie w prawo ;p ;]
Sally
05.09.2010 22:48
znowu to lazisko....az strach tamtedy jezdzic brrrr
przeciez redaktor
05.09.2010 17:00
pisal juz o przebudowie tej drogi i o rozwiazaniach ktore sie tam znadja wystarczy poszukac i nic nie trzeba wymyslac
varan
05.09.2010 15:39
obecnie ruch na tym skrzyżowaniu jest znacznie większy ponieważ część kierowców jeżdzi w stronę Łodzi przez Łazisko chcąc uniknąć stania w korku (z TM do Ujazdu jedzie się około 30 min!), więc należy się chyba spodziewać kolejnych tego typu sytuacji. myślę że ustawienie fotoradaru znacznie spowolniłoby jadących K8.
miro
05.09.2010 15:29
do bartka : nie pisz bzdur tam w łazisku na wesele z młodymi którędy , moze przez ujazd na okrągło co? napewno trzeba sie zastanowic albo swiatła albo wiadukt , niema innego wyjscia lub mariusz bedzie pisał codziennie o kilku tam wypadkach.
Tomaszowiak
05.09.2010 14:36
I znowu Łazisko - felerne to skrzyżowanie tam jest za dużo wypadków może jakiś szaman ??
syn księdza
05.09.2010 13:59
w tym miejscu powinno się zablokować przejazd!tam powinna być tylko możliwość skrętu w prawo.
Tojota
05.09.2010 13:17
O w mordę. Znowu Honda. W zyyciu nie kupię Hondy
Przesądny
05.09.2010 13:16
Ja na miejscu Pana Młodego już bym się starał o rozwód. To bardzo zły znak.
Beti
05.09.2010 12:53
Ten przejazd wymaga zamknięcia do czasu zmodernizowania drogi i zrobienia tam wiaduktu. Innym niezbędnym aby dalej mogło skrzyżowanie funkcjonować rozwiązaniem powinno być zrobienie świateł na tym skrzyżowaniu.
adama35
05.09.2010 12:39
W tym miejscu będzie tyle krzyży co na cmentarzu dziwne że nikt nic nie robi z tym bardzo niebezpiecznym miejscem ile jeszcze potrzeba ofiar czy stłuczonych pojazdów aby postawić tam nawet światła chyba życie ludzkie jest cenniejsze od sygnalizatorów.
aaa
05.09.2010 12:34
chyba limuzyna jego nie zauważyła...
Bartek
05.09.2010 12:32
Limuzyną tą długą przez trasę przejeżdżać? Kierowcę limuzyny za dupę, to jego wina, chłop hondą, nie chcąc w niego uderzyć poświęcił swoje auto, na szczęście ,że żyje. Co ma 70, 80 czy 120 to skrzyżowanie unikają wszyscy "rozsądni" ludzie a dupek limuzyną tą długą wjechał, min mandat 1000 i 10 pkt. karnych bym dał.
swiadek
05.09.2010 11:19
"...po czym wypadł z drogi i prawie 200 metrów "koziołkował"...&q uot; - a tam chyba do 70km/h jest ? Prawda ? Gdzie policja ?
Napisz komentarz
Komentarze