Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 14 marca 2026 06:47
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama

WIDZEW - LECHIA: Kwadrans gry to za mało

Już za 10 minut rozpocznie się mecz 22 kolejki piłkarskiej trzeciej ligi pomiędzy Lechią, a Widzewem. Zapraszamy na relację tekstową LIVE.

 

Trybuny jeszcze po części puste, ale czuć atmosferę meczu. Coś czujemy że będzie to niezapomniane widowisko.

 

Znamy już także składy obu ekip: Wyjściowa jedenastka Widzewa wygląda następująco:

 

Wolański - Kozłowski, Nowak, Zieleniecki, Mąka, Kazimierowicz, Rodak, Michalski, Kamiński, Gromek, Radwański

 

Na ławce usiedli: Humerski, Baran, Krzywicki, Okuniewicz, Tlaga, Możdżonek, Budka

 

 

W Lechii mamy spore zaskoczenie. Na ławce rezerwowych usiadł Mirecki. Wydaje się że Lechia będzie grała jednym napastnikiem. Kolejny eksperyment Grzegorza Dziubka. Czy tym razem wypali?

 

Skład RKS: Kędra, Gołdyn, Żytek, Widejko, Cyran, Gołunski, Bocian, Szymczak, Gawron, Kolasa, Rozwandowicz

 

Z ławki: Grejber, Mirecki, Wolski, Król, Walczak, Przedbora, Jardel

 

Jeszcze tylko 5 minut i rozpoczną się sportowe emocje w Łodzi.

 

19.08 Piłkarze już na murawie. Kibice powitali miejscowych graczy głośnym dopingiem. "RTS Jesteśmy z wami"

 

19.10 Mecz rozpoczyna Lechia, dokładniej Rozwandowicz. Zaczynamy!!!!!

 

[reklama2]

 

MECZ "Minuta po minucie":

 

2" Dobra akcja Widzewa lewą stroną. Żytek na rzut rożny.

 

2" Źle wykonany rzut rożny i dobrze przenosimy ciężar gry na połowę gospodarzy. Była szansa na dobry szybki atak, ale piłka zagrana za plecy powstrzymuje zapędy.

 

3" Pierwszy strzał meczu Rozwandowicza zablokowany. Odpowieź Widzewa natychmiastowa  i bliski szczęścia jest Kamiński.

 

4". Michalski dobry strzał po długim rogu. Niewiele zabrakło!!!  Mecz od początku prowadzony jest w szybkim tempie.

 

7" Kolejnu rzut rożny dla Widzewa.

 

Dośrodkowanie i Przemek Rodaaaaaaaaaaaaaak pięknym strzałem głową otwiera wynik! Lechia przegrywa 0:1!

 

10" Lechia konstruuje atak pozycyjny.

 

11" Nieudane dośrodkowane Gołdyna. Futbolówkę łapie Wolański.

 

12" Kolejny szybki atak Widzewa. Strzał Kozłowskiego z 15 metra z trudem broni Kędra. Mamy rzut rożny. Słabiutko dzisiaj nasza defensywa.

 

13" Tym razem korner nieudany i oddalamy grę z naszej połowy.

 

14" Piękne prostopadłe podanie jednego z naszych graczy. Fatalny i niepotrzebny strzał zaprezentował nam Bartosz Widejko. Szkoda bo mieliśmy jeszcze dwóch piłkarzy w polu karnym przeciwko trzem rywalom.

 

Zmiana w Łódzkiej drużynie. Kontuzjowany Nowak opuszcza murawę. Na jego miejcu pojawia się Tlaga.

 

Lechia wciąż przegrywa 0:1

 

18" Lechia zaczyna wreszcie  kreować. Choć przy tym dośc dziwnie taktycznie ustawieniu problem  mają nasi pomocnicy, gdyż gramy jednym napastnikiem i robi się dziura na 30 -40 metrze pod polem karnym Widzewa.

 

20" Widzew próbuje wyjść kolejnym szybki atakiem, ale na szczęscie jeden z miejscowych graczy mocno się pogubił pod naszym polem karnym.

 

21" Wzmaga się doping na Widzewie. Na chwilę obecną jesteśmy świadkami spokojnej gry obu drużyn. Przy futbolówce utrzymują się gospodarze.

 

22" Co oni robią. Tracimy piłkę w środku pola. Widzew ma akcję 4 na 2. Na szczęscie całość ratuje Żytek przerywają prostopadłą piłkę!

 

25" Radwański dostaje piłkę "w uliczkę" i fatalnie pudłuje, strzelając pod długim rogu z 11 metrów. Powinno być 2:0!

 

27" Fatalne ustawienie Lechii. Jedna strata w środku pola Lechistów skutkuje kontratatakiem Widzewa i wyjściem 4 na 2, bądź 4 na 3

 

29" Widzew wywalczył rzut wolny 30 metrów od bramki Lechii. Do piłki ustawia się Kamiński Oglądamy dośrodkowanie i uderzenie głową z 11 metrów.Michalskiego...bardzo niecelne.

 

Nowak opuszcza stadion w towarzystwie lekarzy.

 

Mamy 32 minutę. Gramy słabo. Widzew nas deklasuje w każdym elemencie gry, ale jest jeszcze godzina. Nie tracimy nadzei.

 

34" No nareszcie, bodajże drugi rzut rożny dla Lechii

 

35" Piękne dośrodkowanie na długi słupek. Świetnie całość uderzeniem głową zamyka Żytek, który trąca piłkę wzdłuż bramki, ale nikt nie zamyka. Szkoda sytuacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

38" Widzew trochę zwolnił i daje pograć Lechii. Przejeliśmy lekko inicjatywę. Gramy jednak ciut za szeroko.

 

39" Szybki atak Widzewa, Kędra piąstkuje wprost pod nogi jednego z miejscowych graczy, ale ten ustawiony na 15 metrze na szczęscie nie opanował piłki.

 

41" Nie radzą sobie zielono - czerwoni z ustawieniem Widzewa. Miejscowi dzisiaj bardzo pięknie rotują taktyką. Raz oglądamy 4:3:3, innym razem widzimy przejście  4:2:3:1, czy też (co ciekwe)   3:3:3:1 :-) Wygląda to imponująco.

 

Za nami pierwsza połowa. Przegrywamy 0:1, choć mogliśmy więcej. Najlepsza akcję stworzyliśmy po rzucie rożnym, kiedy to Żytek pięknie zbił piłkę wzdłuż linii bramkowej, ale żaden z Lechistów nie zdołał jej skierować do siatki.

 

Widzew rozpoczął drugą połowę od kolejnej sytuacji. Lechia zaczyna połowę wpuszczając rywala na własną połowę.

 

51" Lechia próbuje rozgrywać akcję od tyłu fatalny błąd Kędry kończy się strzałem Radwańskiego. Kędra spisuje się bardzo dobrze, ale po chwili Radwański ma kolejną okazję i tym razem z futbolówkę z linii bramkowej wybija jeden z naszych  graczy

 

52" Gooooooooooooollll. Niestety  drugi dla Widzewa. Mąka pięknym, technicznym. strzałem z lewego narożnika pola karnego nie daje szans naszemu bramkarzowi. Przegrywamy 0:2

 

Zmiana w Lechii. Na boisku pojawia się Mirecki. Schodzi Gołuński.

 

55" Rzut rożny dla Lechii!

 

56" Długo przymierza się nasz zawodnik do dośrodkowania. Skutek jest tak, że koniec końców zagranie jest nieudane.

 

57" Widzew ponownie pod naszym polem karnym. Strzał na bramkę Kedry z lewej strony - bardzo nieudany. Kibice z Łodzi prezentują nam doping na 4 trybuny.

 

60" Na stadionie znakomity doping. Kibice miejscowi bawią się znakomicie.

 

W Widzewie zmiana. Opuszcza murawę Mąka, pojawia się Budka.

 

62" Zegar:  "Tomaszów Miastem Widzewa" "W Tomaszowie tylko Widzew". Tak mały pstryczek w nosek dla obecnych na dzisiejszym meczu działaczy klubu z Nowowiejskiej

 

Dla ścisłości w 54 minucie Bocian został ukarany żółtą kartką.

 

65" Mamy rzut wolny z lewej strony. Mirecki dobre dośrodkowanie, w polu karnym się kotłuje, ale gola nie oglądamy. Bardzo dobra sytuacja Lechii na "kontakt".

 

67" Kolejne prostopadłe podanie gracza Widzewa. Na szczeście ofensywa gospodarzy się nieco pogubiła.

 

68" Dobre dośrodkowanie Bartka Widejko z lewej strony w pole karny Łodzian.

 

69" Gooooooooooooooooooooooollll dla Lechii.  Widejko z lewej strony kolejne świetne dośrodkowanie. Pięknie zamyka głową Mireckiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Mamy gola kontaktowego.

 

Na murawie w drugiej połowie pojawił się Wolski w miejsce Gawrona.

 

73" Mirecki obudził  naszą ofensywę. Gramy o niebo lepiej.

 

75" Lechia nie odpuszcza. Powoli przejmujemy inicjatywę. Kolejne dośrodkowanie z lewej strony i piłkarz z Tomaszowa ddaje strzał głową - zbyt lekki, aby sprawić kłopot Wolańskiemu. Widzew ma problem.

 

79" Zmiana w Widzewie. Mateusza Michalskiego zastępuje Piotr Okuniewicz

 

80" Gramy lepiej. Walczymy o każdy centymetr murawy. Można rzec że powinniśmy grać tak od pierwszych minut.

 

83" Dobra próba ofensywy Lechii na 30 metrze. Wywalczyliśmy rzut rożny.

 

83" Dośrodkowanie Miro na długi słupek konczy się wybiciem piłki przez Widzewiaków.

 

85" Błąd drużyny gości. Mirecki przechwycił piłkę i w pełnym biegu zawitał w pole karne gospodarzy. W ostatniej chwili piłkę wślizgiem wybija spod nóg napastnikowi piłkarz Widzewa. Rzut rożny.

 

86" Wysokie dośrodkowanie, strącona futbolówka przez jednego z naszych graczy nie zostaje zamknięta i Widzew oddala niebezpieczeństwo spod własnego pola karnego.

 

87" Lechia ponownie z piłką w pole karnym łodzkiej drużyny, ale defensywa RTS dobrze skoncentrowana.

 

89" Piękna akcja Lechii na jeden kontakt w okolicach 35 metra połowy Widzewa. Mirecki jednak przesadził z holowaniem piłki.

 

BLISKO 14 TYSIĘCY KIBICÓW OGLĄDA DZISIESZY MECZ! ;-) Gratulujemy frekwencji.

 

90" Traci futbolówkę Szymczak. Kontra Widzewa, strzał Kazimierowicza z 17 metrów bez problemu łapie Kędra.

 

Gramy jeszcze 5 minut.

 

91" Dobre dośrodkowane naszego skrzydłowego. Wolański jednak czujnie.

 

93" Dobra nasza. Szymczak źle podał, ale sędzia przy zagraniu Kamila cofnął grę i mamy rzut wolny z połowy boiska.

 

Tracimy piłkę w beznadziejny sposób. Łodzianie szybko przechodzą na nasze pole karne i są bliscy strzelenia trzeciego gola. Na szczęście Kolasa uwiesił się na zawodniku RTS I tym samym Kędra ma ułatwione zadanie.

 

94" Miro traci piłkę. Gracz Widzewa ma świetną okazję, ale pudłuje. Ryzykujemy dużo, ale nie mamy nic już do stracenia.

 

95" Koniec. Widzew wygrywa z Lechią 2:1 (1:0). Gospodarze przez 75 ,minut gry byli lepszy zespołem. Ostatni kwadrans należał do Lechii, kiedy to murawie pojawił się Mirecki. Eksperyment Grzegorza Dziubka polegający na wystawieniu jednego napastnika okazał się kompletnie nieudanym

 

Piłkarzom Lechii gratulujemy ambitnej walki, a czytelnikom portalu NaszTomaszow.pl za to że byliście z nami :-)

 

WIDZEW ŁÓDŹ - RKS LECHIA 2:1 (1:0)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

10.04.2017 22:40
To ten sam widzew, co nie istnieje?

Taaa 11.04.2017 09:19
nie istnieje i jest, teraz jak to maluczcy ogarną?

olo 09.04.2017 14:45
LECHIA&WIDZEW

figo 09.04.2017 10:34
Przykro mi ale nie widzę żadnego pomysłu na grę.Eksperymenty też trenerowi nie wychodzą. Czy nie czas się pożegnać.

Rks 09.04.2017 02:29
Przemek Rodaaaaaaaaak?A od kiedy on gra w Lechii??????????

Idąc 09.04.2017 01:34
twoim pomylonym tokiem myślenia znafco, piłkarze rezerw nie reprezentują nazwy klubu. Dobre... Przestań, bo robisz z siebie jak zwykle niekompetentnego cebulaka.

Barw 08.04.2017 18:35
Lechii;)

ciekawski 08.04.2017 10:16
Pytanie do kibiców Lechii : co symbolizuje ten "Czerwony Orzeł" w koronie na budynku Galerii Bulwary?

RKS Fan 09.04.2017 08:35
Pytaj się sponsora a nie kibiców. Kibice nie mają niestety tu nic do gadania. I proszę nie karmcie internetowego trolla który pod każdym artykułem musi wsadzać szpilę między Lechię a Widzew.

15 tysięcy sprzedanych karnetów 07.04.2017 23:24
Tyle było radości, że Widzew pobił rekord Polski w ilości sprzedanych karnetów. Ponoć ponad 15 tysięcy. No to ja się pytam, gdzie są ci kibice z tymi karnetami, bo frekwencja na meczu z Lechią wyniosła niecałe 14 tysięcy. A gdyby nie biletowane szkolne wycieczki (również z Tomaszowa), kibiców byłoby zapewne grubo poniżej 10 tysięcy. Jeszcze parę kolejek i na Piłsudskiego znów będzie zasiadać po 2,5 tysiąca widzów. Widzów, a nie rzekomo sprzedanych karnetów.

Śmieszny 08.04.2017 01:51
jesteś znafco. Boli, że Widzew wygrał? Ma boleć! Ale odpowiem ci, o niekumaty;)! Nikt nie ukrywał, że są również karnety fundowane i na nie wchodzą dzieciaki za darmo. Licznik wskazuje kibiców, bez zaproszonych gości, dziennikarzy itp. Jeśli 14 tys. to mało to idź się leczyć. Za tydzień mecz z ległą i co durnego wymyślisz? Ośmieszaj się dalej tymi 2,5 tys. bo tyle to może siedzieć na amfiteatrze koło Kaliskiej.

Fakt, smieszny jesteś 08.04.2017 21:20
Zejdź na ziemię, megalomanie! Za tydzień Widzew gra mecz nie z Legią, a z rezerwami Legii, a to czyni kolosalna różnicę. Pierwsza drużyna Legii może być osiągalna dla Widzewa może za jakieś 150 lat. Albo i więcej.

Karwat 08.04.2017 08:22
14 tysięcy z ogórkami z Tomaszowa to i tak rewelacyjny wynik

Ltsk 08.04.2017 10:12
Kibice Widzewa wsparli odbudowę klubu kupując tyle karnetów! Wiadomo ze fajnie by było by na każdym meczu był komplet ale przecież to jest niemożliwe. Grając w ekstraklasie się nie udawało i to na żadnym stadionie a tu żal komuś dupe ściska ze na lechie przyszło tylko 14 tysięcy. Śmiech śmiech i jeszcze raz śmiech. To jest 4 liga zrozum to!! W Tomaszowie jak powstanie nowy stadion na 2 meczu nie widzę więcej niż tysiąc 2 tysiące ludzi. Nie ma drużyny nie ma trenera nie ma atmosfery o prezesie nie będę się wypowiadał bo chce być zdrowszy

Darek 07.04.2017 21:08
Dziubek czas odejść

Darek 07.04.2017 20:40
JESZCZE JEDEN JESZCZE JEDEN

Pawel 07.04.2017 20:02
sprawdzie na stronie http://www.widzewtomy.net/live....php?id=48 kto jest trenerem naszej lechii

kibic 07.04.2017 19:49
Przemek Rodaaaaaaaaaaaaaak, a kto to ? i czemu taki entuzjazm

Paweł 07.04.2017 19:39
Zobaczcie ilu kibiców z Nowowiejskiej jest na widzewie w strojach LECHII a ilu na czerono . I to są zagorzali kibice RKS LECHIA tak mocno dopingujący naszej rodzinnej drużynie w niedziele

W stroju 08.04.2017 15:13
Lechii była tylko drużyna, nie widziałem pod i na stadionie żadnych barw klubowych.

ciekawski 08.04.2017 18:21
Na sobie też nie dostrzegłeś ?

Paweł 07.04.2017 19:28
i po niedzieli zatrzymali trenera i sa wyniki

Opinie

Reklama

Nawet 20 lat więzienia. Sejm chce zaostrzyć kary za seksualne nadużycie zależności

Sejm rozpoczął prace nad projektem zmian w Kodeksie karnym, który zakłada znaczące podniesienie kar za seksualne nadużycie zależności. Nowelizacja przygotowana przez posłów PiS przewiduje nawet do 20 lat więzienia dla sprawców wykorzystujących swoją pozycję wobec podwładnych, uczniów, pacjentów czy osób pozostających w trudnej sytuacji życiowej.Data dodania artykułu: 13.03.2026 17:31
Nawet 20 lat więzienia. Sejm chce zaostrzyć kary za seksualne nadużycie zależności

NFZ ukarał szpital w Łodzi. Ponad 200 tys. zł kary za naruszenie praw pacjentki

Narodowy Fundusz Zdrowia nałożył ponad 200 tys. zł kary na Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Kontrola wykazała naruszenie praw pacjentki w ciąży z poważną wadą płodu, m.in. w zakresie dostępu do informacji i sposobu prowadzenia leczenia. Sprawa wywołała szeroką dyskusję o standardach opieki nad pacjentkami w łódzkich szpitalach.Data dodania artykułu: 13.03.2026 16:23
NFZ ukarał szpital w Łodzi. Ponad 200 tys. zł kary za naruszenie praw pacjentki

Czy Kościół będzie bliżej ludzi? Kard. Konrad Krajewski nowym metropolitą łódzkim

Decyzja papieża o powołaniu kard. Konrada Krajewskiego na metropolitę łódzkiego może okazać się ważnym momentem dla Kościoła w Polsce, ale także dla wiernych z regionu łódzkiego. Wielu z nich zastanawia się dziś, czy Kościół w Polsce będzie bardziej skupiony na sporach publicznych i polityce, czy raczej na codziennych problemach ludzi.Data dodania artykułu: 13.03.2026 15:15
Czy Kościół będzie bliżej ludzi? Kard. Konrad Krajewski nowym metropolitą łódzkim

Sondaż Opinia24: liderem Koalicja Obywatelska, spadek poparcia dla Konfederacji

Gdyby wybory parlamentarne w Polsce odbyły się w najbliższych dniach, wygrałaby je Koalicja Obywatelska z poparciem 34,5 proc. – wynika z najnowszego sondażu Opinia24 dla „Faktów” TVN i TVN24. Oznacza to wzrost poparcia o 0,3 punktu procentowego w porównaniu z badaniem z 5 marca.Data dodania artykułu: 13.03.2026 09:10
Sondaż Opinia24: liderem Koalicja Obywatelska, spadek poparcia dla Konfederacji

13 marca – kalendarium dnia. Polityka w Polsce, wojna Izrael–Iran, wydarzenia na świecie

Najważniejsze wydarzenia dnia w Polsce i na świecie. Dziś nadzwyczajne posiedzenie rządu po decyzji prezydenta w sprawie programu SAFE, Sejm wybierze sędziów Trybunału Konstytucyjnego, a na świecie trwa konflikt Izrael–Iran. W Paryżu spotkają się Emmanuel Macron i Wołodymyr Zełenski.Data dodania artykułu: 13.03.2026 08:46
13 marca – kalendarium dnia. Polityka w Polsce, wojna Izrael–Iran, wydarzenia na świecie

Sebastian M. przed sądem: „nie przyznaję się”. Proces ws. tragicznego wypadku na A1

Oskarżony o spowodowanie śmiertelnego wypadku na autostradzie A1 Sebastian M. nie przyznał się przed sądem do zarzucanych mu czynów. Podczas rozprawy podkreślał, że nie czuje się winny śmierci trzech osób, a z kraju wyjechał, ponieważ był przekonany o swojej niewinności.Data dodania artykułu: 12.03.2026 22:48
Sebastian M. przed sądem: „nie przyznaję się”. Proces ws. tragicznego wypadku na A1

Kard. Konrad Krajewski arcybiskupem metropolitą łódzkim. Papież Leon XIV ogłosił nominację

Kard. Konrad Krajewski został mianowany przez papieża Leona XIV arcybiskupem metropolitą łódzkim — nominację ogłosiła w czwartek Nuncjatura Apostolska. Łodzianin i były papieski jałmużnik wraca z Watykanu, by zastąpić kard. Grzegorza Rysia i wnieść doświadczenie dla dobra archidiecezji.Data dodania artykułu: 12.03.2026 22:34
Kard. Konrad Krajewski arcybiskupem metropolitą łódzkim. Papież Leon XIV ogłosił nominację

Dziś w kraju i na świecie (czwartek, 12 marca)

Dziś jest czwartek, siedemdziesiąty pierwszy dzień w roku. Wschód słońca o godz. 6.00, zachód o 17.32. Imieniny obchodzą: Bernard, Grzegorz, Innocenty, Alojzy, Józefina, Justyna, Maksymilian i Piotr.Data dodania artykułu: 12.03.2026 09:01
Dziś w kraju i na świecie (czwartek, 12 marca)
Reklama
Otwarcie letniego sezonu jeździeckiego 2026 w Bogusławicach

Otwarcie letniego sezonu jeździeckiego 2026 w Bogusławicach

W dniach 10–12 kwietnia 2026 roku w Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbędzie się otwarcie letniego sezonu jeździeckiego 2026. Wydarzeniu towarzyszyć będą zawody ogólnopolskie, regionalne oraz towarzyskie w skokach przez przeszkody, które co roku przyciągają do Bogusławic zawodników oraz miłośników jeździectwa z całej Polski.To jedna z pierwszych dużych imprez jeździeckich sezonu w tej części kraju, dlatego na starcie spodziewani są zarówno doświadczeni zawodnicy, jak i młodzi jeźdźcy rozpoczynający rywalizację w nowym sezonie.Tradycja i sportowa rywalizacjaStado Ogierów w Bogusławicach od lat jest ważnym miejscem na mapie polskiego jeździectwa. Organizowane tu zawody w skokach przez przeszkody cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno zawodników, jak i publiczności. Rywalizacja odbywa się na profesjonalnie przygotowanym parkurze, a uczestnicy startują w różnych konkursach – od klas dla początkujących po bardziej wymagające przejazdy dla doświadczonych jeźdźców.Zawody ogólnopolskie pozwalają zdobywać cenne punkty rankingowe, natomiast konkursy regionalne i towarzyskie są okazją do sprawdzenia formy koni i zawodników przed kolejnymi startami w sezonie.Atrakcje dla kibiców i całych rodzinOrganizatorzy zadbali nie tylko o sportowe emocje, ale również o bogatą ofertę dla odwiedzających. Przez cały czas trwania zawodów działać będzie duży bar gastronomiczny, w którym serwowane będą m.in.:domowe posiłkipizza i zapiekankiprzekąski i napojedesery lodoweDodatkowo dostępna będzie strefa Grill Bar z potrawami z grilla oraz Food Truck, w którym będzie można spróbować m.in. lodów świderków, waty cukrowej, popcornu i gofrów.Niedzielna strefa rekreacyjna dla dzieciSzczególnie atrakcyjnie zapowiada się niedziela, kiedy na terenie obiektu powstanie nowa strefa rekreacyjna dla dzieci. Najmłodsi będą mogli skorzystać z wielu atrakcji, w tym:placu zabawdmuchanego zamku i zjeżdżalnidmuchanego toru przeszkódprofesjonalnego pola do minigolfaanimacji i oprowadzania na kucykuZaplanowano także trening hobby horse, przejażdżki bryczką, zwiedzanie obiektu z przewodnikiem, a także mini zoo z karmieniem kucyków oraz spotkanie z alpakami.Zaproszenie dla zawodników i kibicówOrganizatorzy zapraszają zawodników do zgłaszania udziału w konkursach, a wszystkich miłośników koni i aktywnego wypoczynku – do odwiedzenia Bogusławic. Trzy dni zawodów to nie tylko sportowa rywalizacja na wysokim poziomie, ale także okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu w rodzinnej atmosferze.Otwarcie sezonu w Bogusławicach tradycyjnie zapowiada początek intensywnego roku dla polskiego jeździectwa i jest świetną okazją, by z bliska zobaczyć emocjonujące skoki przez przeszkody oraz piękno sportowej rywalizacji koni i jeźdźców.Data rozpoczęcia wydarzenia: 10.04.2026

Polecane

Obdarci z faktów30-latek zatrzymany z narkotykami. Policja zabezpieczyła prawie 50 gramów klofedronuGdy budzi się ziemia… budzą się też dawne tradycjeOlimpijczycy z Tomaszowa nagrodzeni przez województwo. Spotkanie z panczenistami na Arenie LodowejSeniorzy z Tomaszowa i Lubochni wśród wybranych gmin w Łódzkiem. Czeka ich bogaty program wydarzeńNagrodzony Złotą Palmą film w Kinie Konesera. Poruszająca historia zemstyTomaszów znów stanie się sceną. Ruszają XIX Tomaszowskie TeatraliaSemirunnij gwiazdą mistrzostw Polski. Wielkie ściganie w Arenie Lodowej w TomaszowieWicelider przyjeżdża do Tomaszowa. Lechia przed trudnym wyzwaniem13 marca – kalendarium dnia. Polityka w Polsce, wojna Izrael–Iran, wydarzenia na świeciePlan budowy S12 w Sejmie; nie ma zgody co do obejścia Tomaszowa MazowieckiegoPółfinał Mistrzostw Polski Juniorów w Tomaszowie Mazowieckim
Reklama
Tomaszowskie TBS Spółka z o.o. poszukuje osoby na stanowisko DOZORCY.

Tomaszowskie TBS Spółka z o.o. poszukuje osoby na stanowisko DOZORCY.

1. Podstawowym obowiązkiem dozorcy jest dbałość o powierzone jego pieczy budynki i ich wyposażenie w urządzenia techniczne.2. Niezwłoczne zawiadamianie zarządcy nieruchomości i właściwych służb technicznych o dostrzeżonych uszkodzeniach lub wadliwym działaniu instalacji i urządzeń technicznych.3. Podejmowanie doraźnych działań w zakresie ochrony mieszkańców przed niebezpiecznymi skutkami uszkodzeń lub wadliwego działania urządzeń wspólnego użytku.4. Niezwłoczne usuwanie skutków opadów śniegu i gołoledzi w okresie zimowym.5. Sprzątanie, konserwacja i właściwe utrzymywanie przydzielonych terenów zielonych w okresie letnim.6. Udział w organizowanych akcjach sanitarno-porządkowych, odśnieżania, odgruzowywania itp.7. Dbałość o należyty stan wyposażenia nieruchomości, sprzętu ppoż. oraz pojemników do gromadzenia nieczystości, zawiadamianie zarządcy nieruchomości o konieczności ich wymiany.8. Niezwłoczne zawiadamianie zarządcy nieruchomości o konieczności wywozu nieczystości.9. Czuwanie nad sprawnym działaniem wszystkich punktów świetlnych w budynkach mieszkalnych i gospodarczych.10. Zgłaszanie do administratora faktów o samowolnym zajmowaniu lokali.11. Zawiadamianie zarządcy nieruchomości o rażących przypadkach naruszania przez mieszkańców regulaminu porządku domowego.12. Wywieszanie flag z okazji świąt i uroczystości oraz utrzymywanie ich w czystości.13. Rozklejanie ogłoszeń, dostarczanie lokatorom korespondencji dot. zmian wysokości czynszu, upomnień itp.14. Wystawianie pojemników na odpady komunalne, selektywne i biodegradowalne zgodnie z harmonogramem wywozów przedstawionych przez firmę zajmującą się wywozem odpadów; wstawianie opróżnionych pojemników w wyznaczone miejsce.15. Sprzątanie pozostałości odpadów w miejscu składowania pojemników.16. Dbałość o należyty stan sprzętu i narzędzi przeznaczonych do utrzymywania porządku i czystości posesji.17. Wykonywanie innych czynności nieobjętych niniejszym zakresem obowiązków, a wynikających z umowy o pracę, obowiązujących przepisów oraz poleceń administratora. 
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 7°C Miasto: Tomaszów Mazowiecki

Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 18 km/h

Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: AnimatorTreść komentarza: Chyba niewiele?Źródło komentarza: Dofinansowanie na wymianę kopciuchówAutor komentarza: mTreść komentarza: Informacje zostały zawarte w książce biograficznej "Żołnierze powstania 1863 - 1864 i legioniści z powiatu tomaszowskiego".Źródło komentarza: Legioniści z Tomaszowa Mazowieckiego.Autor komentarza: KarolTreść komentarza: Trudno zająć w tej sprawie jednoznaczne stanowisko, bo to tak jak w starym porzekadle każdy ma racje tylko, że swoją. I widać to jak na dłoni, że część dysydentów chce tu coś ugrać politycznie kosztem mieszkańców. Są i tacy, którzy się cieszyli zarówno z jednego wariantu jak i z każdego innego. Trudno tu również winić Ministra Klimczka, który musi działać w ramach obowiązujących przepisów (odnośnie do możliwości uzyskania decyzji środowiskowej). Warto sobie jednak czasami zadać ważne pytanie komu i czemu ta droga ma służyć i jakie efekty przynieść. Bo to co jest najtańsze nie zawsze przy tak dużych inwestycjach mających służyć dziesiątki lat jest zawsze najkorzystniejsze! Czy ktoś policzył, jakie korzyści ta droga ma przynieść w perspektywie jej życia terenom i mieszkańcom wokół niej, czy tez może szkody, czy tylko patrzymy tu i teraz, że będzie drożej! A może warto spojrzeć kompleksowo na ten projekt jako pewien bodziec do rozwoju terenów wokół, zarówno pod kątem przebiegu, ilości zjazdów, etc. W innym przypadku może się okazać, że budowa takiej drogi będzie kolejnym bodźcem do omijania Tomaszowa i gmin przyległych, a nie do końca chyba o to chodzi! W mojej ocenie warto to przeanalizować nawet kosztem odciągnięcia budowy o pewien czas. A hasło TKN jest po prostu głupie. Głupie dlatego, że gdyby nie Klimczak wielu inwestycji w Tomaszowie by nie było. Tomaszów jak nigdy ma dwóch posłów w koalicji rządzącej i powinien to wykorzystać do granic możliwości!Źródło komentarza: Plan budowy S12 w Sejmie; nie ma zgody co do obejścia Tomaszowa MazowieckiegoAutor komentarza: pppTreść komentarza: Jak nie mogą się pogodzić, to niech zrobią przez środek miasta, będzie wilk syty i owca cała :PŹródło komentarza: Plan budowy S12 w Sejmie; nie ma zgody co do obejścia Tomaszowa MazowieckiegoAutor komentarza: hejTreść komentarza: Oby szła południowym!Źródło komentarza: Plan budowy S12 w Sejmie; nie ma zgody co do obejścia Tomaszowa MazowieckiegoAutor komentarza: JediTreść komentarza: A TTBS ,to co robi w tej sprawie ?Źródło komentarza: Dofinansowanie na wymianę kopciuchów
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama
Reklama
Reklama