Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 28 lipca 2026 05:13
Reklama
Reklama

Widzew - Lechia: Informacje od organizatorów

W piątek 7 kwietnia RTS Widzew Łódź rozegra trzeci domowy mecz ligowy tej wiosny. Jego rywalem będzie Lechia Tomaszów Mazowiecki.

W dniu meczu, dla sprawnej jego ogranizacji, uprzejmie prosimy o zastosowanie się do poniższych sugestii.

 

1. Wejście na stadion odbywa się po okazaniu karnetu i dokumentu tożsamości! Nie zapomnijcie go zabrać ze sobą i przygotować do okazania służbom porządkowym na właściwej bramie wejściowej.

 

2. Przybądźcie możliwie najwcześniej, ciekawie może być już od pierwszej minuty meczu!

 

3. Zrezygnujcie z dotarcia autem! Jeżeli przybywacie spoza Łodzi, pamiętajcie, że szybciej możesz dotrzeć na stadion parkując kilkaset metrów od niego - unikniecie stresu i stania w korku pod stadionem, gdzie najpewniej wszystkie miejsca parkingowe i tak będą już zajęte.

 

Organizacja tak liczebnej imprezy sportowej niesie za sobą wiele wyzwań organizacyjnych i ryzyk, z których wiele jest niezależnych od Klubu. Wierzymy jednak, że przy wzajemnej dobrej organizacji uda nam się je ograniczyć do minimum lub nawet całkowicie zlikwidować.

 

W związku z tym, kluczem do sukcesu, podobnie jak podczas meczu otwarcia 18 marca, będzie sprawna logistyka. Dlatego z wyprzedzeniem publikujemy plan wejść na stadion (patrz mapa), wraz z podstawowymi informacjami organizacyjnymi.

 

Bramy stadionu w piątek otwarte będą od godziny 17:30 (wstęp dla akredytowanych na mecz dziennikarzy wejściem nr 6 od 18:00). W celu usprawnienia procesu zapełniania trybun uprzejmie prosimy o przygotowanie przed wejściem na obiekt biletu/karnetu/zaproszenia razem z dokumentem potwierdzającym tożsamość osoby wchodzącej (to nie może być prawo jazdy!). W ten sposób ułatwimy pracę służbom porządkowym, co pozwoli  zwiększyć przepustowość bram. Przypominamy przy tym, że karnety działają w technologii zbliżeniowej, więc wystarczy przyłożyć je do wskazanego miejsca, by otworzyć bramkę. Przy bramie ma miejsce jednoczesna identyfikacja kibica na podstawie dokumentu tożsamości (tylko na podstawie dowodu osobistego lub paszportu, które zawierają numer PESEL).

 

Wejście na obiekt jest jednorazowe. Żaden bilet/karnet po przejściu przez bramę nie może być wykorzystany ponownie, gdyż nie pozwoli na to system dostępowy. Chcąc dostać się na inny sektor poruszaj się po koronie stadionu, ale nie wychodź poza obiekt.

 

Kasa numer 1 w piątek czynna będzie od 14:00, a kasy numer 2 i 3 od godziny 16:00. Sklep klubowy zlokalizowany zostanie za wejściem nr 3 (od 16:00). Sprawdźcie na mapce, którą bramą powinniście wejść, by dotrzeć na swoje miejsce. Goście skyboxów na stadion dostaną się wejściem nr 2. Osoby uprawnione do wejścia na sektory typu VIP i SuperVIP na swoje miejsca wejdą za pomocą wejścia numer 4 (tu też do odbioru będą bilety SuperVIP). Tym samym wejściem na stadion dostaną się osoby niepełnosprawne. Na balkony trybuny A dostać będzie można się wejściem nr 6. Zwracamy również uwagę na fakt, że na trybunach zajmować należy dokładnie miejsca wskazane na karnecie.

 

Jednocześnie bardzo prosimy, by w miarę możliwości zrezygnować z przybywania samochodem. Trwające niedaleko stadionu roboty drogowe oraz specyfika najbliższego otoczenia stadionu (ciasne i krótkie ulice, bez przecznic i możliwości "ucieczki") mogą doprowadzić do paraliżu komunikacyjnego, w konsekwencji którego kibice-kierowcy mogą zostać na długo "uwięzieni" w swoich pojazdach. Jeśli ktoś musi dostać się na mecz samochodem, uprzejmie prosimy o pozostawienie go w promieniu kilometra od stadionu, gdzie z miejscem postojowym i szybkim powrotem nie powinno być problemu. W takiej sytuacji lokalizację postoju przemyśl jeszcze przed wyjazdem i dobierz drogę do celu, omijając najbliższe ulice wokół stadionu.

 

Lokalizacja stadionu miejskiego przy Al. Piłsudskiego 138 sprawia, że bardzo łatwo dostać się do niego komunikacją miejską za pośrednictwem Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (Przystanek Łódź Niciarniana) oraz MPK, zgodnie z poniższymi informacjami:

 

Tramwaje: 8, 9A, 9B, 10A, 10B.

 

Autobusy: 54A, 54B, 54C, 54D, 64, 75A, 75B, 80.

 

Na podstawie decyzji Zarządu Dróg i Transportu, w rundzie wiosennej III ligi sezonu 2016/2017 będą kursować specjalne autobusy dla kibiców po zakończeniu meczów Widzewa Łódź rozgrywanych na stadionie przy al. Piłsudskiego. Na trasy zostaną skierowane pojazdy przegubowe. W autobusach specjalnych obowiązują bilety Lokalnego Transportu Zbiorowego.

 

Trasy autobusów dla kibiców powracających ze stadionu WIDZEWA:

Trasa 1: Al. Piłsudskiego - Rokicińska, al. Puszkina, Przybyszewskiego, al. Książąt Polskich, Zakładowa, Gajcego, Szaniawskiego - Andrzejów

Trasa 2: Al. Piłsudskiego - Niciarniana, Przybyszewskiego (bez wjazdu na pas tramwajowo-autobusowy), Tatrzańska, Broniewskiego, Rzgowska - Kurczaki

Trasa 3: Al. Piłsudskiego - Kopcińskiego, Palki, Wojska Polskiego, Sporna, Zagajnikowa, Inflancka, Łagiewnicka, Sikorskiego - Świtezianki

Trasa 4: Al. Piłsudskiego - Kilińskiego, Narutowicza, pl. Dąbrowskiego, Sterlinga, Pomorska, Anstadta, Północna, Źródłowa - Dw. Łódź Północny

 

Na trasie przejazdu autobusy będą zatrzymywać się na przystankach linii dziennych i nocnych (w zależności od potrzeb).

 

Łódzka Kolej Aglomeracyjna zwraca się z kolei z prośbą o wcześniejszy zakup biletów przez kibiców. Można je kupić przez portale internetowe m.in: www.skycash.com, www.koleo.pl. Przejazd będzie możliwy jedynie na podstawie ważnego biletu. W przypadku odmowy zakupu biletu przez grupy kibiców pociąg zostanie zatrzymany na danej stacji do czasu przybycia służb porządkowych.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Remisu 07.04.2017 23:38
nie było, dobranoc.

snarki 07.04.2017 14:41
To nie będzie ładny mecz...stawiam na cięzko wypracowany remis nic nie dający ani jednym, ani drugim

Lew 07.04.2017 16:18
Zgadzam sie kolego ze bedzie remis po dosc nie ladnym meczu...

123 07.04.2017 12:04
Kibice Lechii jadą na mecz???

Lew 07.04.2017 13:42
Lechia do boju!!!

Opinie

Większość Polaków nie wierzy w kolejną kadencję rządu Tuska. Koalicja ma coraz mniej czasu

Blisko sześciu na dziesięciu Polaków uważa, że obecna koalicja rządząca nie utrzyma władzy po kolejnych wyborach parlamentarnych. Najnowszy sondaż United Surveys by IBRiS dla Wirtualnej Polski nie przesądza jeszcze wyniku wyborów, ale pokazuje coś dla rządu Donalda Tuska znacznie groźniejszego: utratę społecznej wiary w powodzenie całego politycznego projektu. Data dodania artykułu: 26.07.2026 14:45Liczba komentarzy artykułu: 1
Większość Polaków nie wierzy w kolejną kadencję rządu Tuska. Koalicja ma coraz mniej czasu

22 lipca w kraju i na świecie. Od konstytucji Księstwa Warszawskiego po pamięć o ofiarach Zagłady

Dziś jest środa, 22 lipca, dwieście trzeci dzień 2026 roku. Do końca roku pozostają 162 dni. Słońce wzeszło o godz. 4.39, a zajdzie o godz. 20.44. Imieniny obchodzą Magdalena, Lena, Milena, Józef, Albin, Teofil, Cyryl, Benon, Marisa oraz Benona. Data dodania artykułu: 22.07.2026 07:49
22 lipca w kraju i na świecie. Od konstytucji Księstwa Warszawskiego po pamięć o ofiarach Zagłady

Morawiecki mówi: „Tutaj jest moje miejsce”. Problem w tym, że PiS właśnie ustala, ile tego miejsca mu pozostawić

Mateusz Morawiecki zapewnia, że nie zamierza odchodzić z Prawa i Sprawiedliwości. Deklaruje lojalność wobec partii, Jarosława Kaczyńskiego i całego „obozu patriotycznego”. Jednocześnie nie chce rezygnować ze stowarzyszenia „Rozwój Plus”, które kierownictwo PiS najwyraźniej uznało za potencjalne centrum niezależnej działalności politycznej. Data dodania artykułu: 21.07.2026 13:02
Morawiecki mówi: „Tutaj jest moje miejsce”. Problem w tym, że PiS właśnie ustala, ile tego miejsca mu pozostawić

Dziś w kraju i na świecie. 21 lipca – Hemingway, Armstrong i „The Wall” w Berlinie

Dziś jest wtorek, 21 lipca, dwieście drugi dzień 2026 roku. Do końca roku pozostały 163 dni. Słońce wzeszło o godz. 4.38, a zajdzie o godz. 20.45. Imieniny obchodzą Andrzej, Benedykt, Daniel, Ignacy, Jan, Julia i Wiktor. Data dodania artykułu: 21.07.2026 09:18
Dziś w kraju i na świecie. 21 lipca – Hemingway, Armstrong i „The Wall” w Berlinie

CBOS: Karol Nawrocki liderem rankingu zaufania; spadki Tuska i Trzaskowskiego

Prezydent Karol Nawrocki pozostaje w lipcu liderem rankingu zaufania do polityków, ufa mu 55 proc. badanych - wynika z sondażu CBOS. Najwięcej - po 6 pkt proc. - stracili w tym miesiącu premier Donald Tusk i prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Premierowi ufa 32 proc., prezydentowi stolicy - 34 proc. Data dodania artykułu: 20.07.2026 14:06
CBOS: Karol Nawrocki liderem rankingu zaufania; spadki Tuska i Trzaskowskiego

Dziś w kraju i na świecie. Od „Mazurka Dąbrowskiego” po lądowanie człowieka na Księżycu

Dziś jest poniedziałek, 201. dzień roku. Do jego końca pozostały 164 dni. Słońce wzeszło o godz. 4.37, a zajdzie o godz. 20.46. Imieniny obchodzą: Czesław, Czesława, Hieronim, Małgorzata, Leon, Leona, Ludwika i Remigiusz. Data dodania artykułu: 20.07.2026 08:13
Dziś w kraju i na świecie. Od „Mazurka Dąbrowskiego” po lądowanie człowieka na Księżycu

Dziś w kraju i na świecie. Niedziela, 19 lipca

Dziś jest niedziela, 19 lipca – dwusetny dzień 2026 roku. Do jego końca pozostało 165 dni. Słońce wzeszło o godz. 4.35, a zajdzie o godz. 20.47. Imieniny obchodzą dziś Wincenty, Marcin, Teodor i Ambroży. Data dodania artykułu: 19.07.2026 14:15
Dziś w kraju i na świecie. Niedziela, 19 lipca

17 lipca w historii. Od Brunona Jasieńskiego i Wojciecha Kilara po GPS, „Misia” i „Żółtą łódź podwodną”

Piątek, 17 lipca, jest 198. dniem 2026 roku. Do jego końca pozostaje 167 dni. Słońce wzeszło o godz. 4.33, a zajdzie o godz. 20.49. Imieniny obchodzą dziś: Aneta, Konstancja, Marcelina, Jadwiga, Andrzej, Bogdan, Feliks oraz Leon. Data dodania artykułu: 17.07.2026 11:22
17 lipca w historii. Od Brunona Jasieńskiego i Wojciecha Kilara po GPS, „Misia” i „Żółtą łódź podwodną”

Polecane

Mariusz Węgrzynowski bez ważnej misji kanonicznej. Kuria milczy o powodach decyzji, pytania o nauczanie religii bez odpowiedzi

Mariusz Węgrzynowski bez ważnej misji kanonicznej. Kuria milczy o powodach decyzji, pytania o nauczanie religii bez odpowiedzi

Mariusz Węgrzynowski przez lata był przedstawiany jako nauczyciel i katecheta, osoba wierząca manifestująca przy każdej okazji swoje związki z Kościołem. Pielgrzymki służbowym autem do Częstochowy, comiesięczne zawierzenia i okrzyki na sesjach: ja Pana w kościele nie widuję. Jak by to bywanie na mszach świadczyć miało o jakości samorządowca. Dziś wiadomo, że były Starosta nie posiada ważnej misji kanonicznej, a więc kościelnego skierowania niezbędnego do nauczania religii. Czy do jej utraty przyczynił się śp. ksiądz Grad? Tak twierdzą inni katecheci z sanktuarium Św. Antoniego. Data dodania artykułu: Wczoraj, 07:30 Liczba komentarzy: 4 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 3
Lechia Tomaszów zaprezentuje drużynę przed nowym sezonem. Spotkanie z kibicami w Parku Solidarność Były wicestarosta dyrektorem w Będkowie. Pacjenci odchodzą, kolejne partyjne stanowisko przybywa Dzień Samotnych 2026. 27 lipca przypomina o problemie, który widać także lokalnie Bezpłatne konsultacje o bonach rozwojowych w Tomaszowie Mazowieckim Mariusz Węgrzynowski bez ważnej misji kanonicznej. Kuria milczy o powodach decyzji, pytania o nauczanie religii bez odpowiedzi Remis na otwarcie. Widzew i Motor dali kibicom mecz pełen zwrotów akcji Tomaszów sprzed stu lat. Miasto, które budowało szkoły, mosty i własną przyszłość Większość Polaków nie wierzy w kolejną kadencję rządu Tuska. Koalicja ma coraz mniej czasu Lechia zdała próbę generalną. Zielono-czerwoni pokonali Spartakusa Daleszyce „Ja nie zapomnę o tobie”. Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych Tragiczny wypadek na DK74. Nie żyje dwoje dzieci, pięć osób zostało rannych Zaginął Kacper Sapieszek. Policja i rodzina proszą o pomoc
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: xxx Treść komentarza: Więcej specjalistów spod ręki byłego starosty. Zresztą wójt też z jego stajni :) A jaki jest kuń każdy widzi ;) Źródło komentarza: Były wicestarosta dyrektorem w Będkowie. Pacjenci odchodzą, kolejne partyjne stanowisko przybywa Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Nie wstawiam Ci minusa na czerwonym, bo jesteś dla mnie powietrzem. Nie stać Ciebie na nic więcej? Takiego bąka może puścić każdy głupek. Źródło komentarza: Wielki rozłam w PiS i małe wojny w Tomaszowie. Jedni budują mosty, inni potrzebują wrogów Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Ostatnie zdanie tego materiału powyżej brzmi: "Mieszkańcy Będkowa nie potrzebują kolejnej politycznej opowieści. Potrzebują lekarza." Jednak dobrze, że taka opowieść polityczna w odniesieniu tylko do jednej gminy została przedstawiona. Podobna, ale bardzo dużą i szeroka opowieść polityczna w dalszym ciągu jest przekazywana w ogólnopolskich, niezależnych mediach o Szpitalu Południowym w Warszawie i o tego typu zdarzeniach w innych częściach Polski. Takie opowieści, to jest świetna lekcja dla tzw. elektoratu wyborczego. Jest tylko jeden problem: czy ten elektorat wyborczy wyciągnie z tej lekcji jakiekolwiek wnioski. Źródło komentarza: Były wicestarosta dyrektorem w Będkowie. Pacjenci odchodzą, kolejne partyjne stanowisko przybywa Autor komentarza: ixi Treść komentarza: Masz rację. I w obrębie tylko tej rady powiatu nie trzeba długo szukać. Pierwszy z brzegu: święto...liwy Szczepan Goska, przyjaciel równie świeto...liwego , byłego katechety. Źródło komentarza: Mariusz Węgrzynowski bez ważnej misji kanonicznej. Kuria milczy o powodach decyzji, pytania o nauczanie religii bez odpowiedzi Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Świetny tekst demaskujący obłudników. Może przyjrzeć się jeszcze innym wielce pobożnym... Źródło komentarza: Mariusz Węgrzynowski bez ważnej misji kanonicznej. Kuria milczy o powodach decyzji, pytania o nauczanie religii bez odpowiedzi Autor komentarza: Lojola Treść komentarza: Nie wojój z kościołem bo cię spalą na stosie Źródło komentarza: Mariusz Węgrzynowski bez ważnej misji kanonicznej. Kuria milczy o powodach decyzji, pytania o nauczanie religii bez odpowiedzi
Reklama
Reklama
Profilowana poduszka do siedzenia SEAT COMFORT

Profilowana poduszka do siedzenia SEAT COMFORT

Cena: Do negocjacji Z pełną ofertą możecie zapoznać się odwiedzając nasz punkt zaopatrzenia medycznegoTomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientówWygodna pozycja siedzącaOchrona przed napięciami mięśniowymiOdciążenie kręgosłupaSeat Comfort to idealne rozwiązanie dla osób szukających komfortu i prawidłowego ułożenia ciała podczas siedzenia. Dostosowująca się do ciężaru użytkownika pianka z pamięcią kształtu umożliwia właściwą pozycję i równomierne rozłożenie ciężaru ciała. Dzięki temu odciążony jest kręgosłup, co niweluje odczucie zmęczenia podczas czynności wykonywanych na siedząco. W zajęciu prawidłowej pozycji pomagają dodatkowe wyprofilowania pod uda.Poduszka uniwersalna ze względu na swoją elastyczność i możliwość dopasowania do miejsca, w którym jest stosowana. Idealna do wykorzystania w domu, pracy, samochodzie lub na wózku inwalidzkim. Spód wykonany jest z materiału antypoślizgowego, dzięki czemu poduszka nie przesuwa się i w przeciwieństwie do innych tego typu wyrobów, doskonale działa ze śliskimi powierzchniami (np. metal, tworzywo sztuczne).Wskazania: Profilaktyka w powstawaniu odleżyn, przeciążenie odcinka lędźwiowego kręgosłupa, choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa, wymuszona długotrwała pozycja siedząca.Przeciwwskazania: Nie stwierdzonoKonserwacja: Pianka z pamięcią kształtu nie nadaje się do prania. Pokrowiec zewnętrzny jest zdejmowalny i może być prany w temperaturze do 30°C/ 86°F. Ze względu na sposób transportu, poduszka po wyjęciu z opakowania może mieć "zapach fabryczny". Aby zniknął, przed pierwszym użyciem, wystarczy przewietrzyć poduszkę.Skład:Poduszka: 100% PUPoszewka (góra i boki): 93% poliester, 7% spandex, z uchwytem z bokuPoszewka (spód): 100% poliester z kropkami antypoślizgowymiWymiary: 45X 37X9cmGęstość: 45kg/m3

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama