Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 7 października 2022 04:52
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama

Kradzież

Złodziejska szajka w rękach policji.
Złodziejska szajka w rękach policji.

Policjanci z komisariatu w Rokicinach po zgłoszeniu dotyczącym kradzieży w jednym z marketów w gminie Ujazd, zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 26 i 23 lat oraz dwie kobiety w wieku 21 i 31 lat, którzy wspólnie i w porozumieniu okradali sklepy na terenie województwa łódzkiego. Ich łupem padły towary o łącznej wartości ponad 4 tysięcy złotych. Usłyszeli zarzuty, za które grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Według śledczych sprawa nadal ma charakter rozwojowy. O losie przestępczego kwartetu zadecyduje sąd. Kradzieże sklepowe są prawdziwą plagą w Tomaszowie Mazowieckim. Okradane są zarówno duże markety, jak i małe osiedlowe sklepiki. Złodzieje okazuj się często bardzo wyspecjalizowani. Jak twierdzą policjanci i właściciele sklepów nie ma jakiegoś jednolitego profilu sklepowego złodzieja. Na kradzieżach łapani są często ludzie dobrze ubrani, zamożni i wykonujący zawody zaufania publicznego. Łupem padają drobne rzeczy codziennego użytku ale i markowe kosztowne perfumy i ubrania.

24.08.2022 11:37
Reklama
Złodzieje budowlani przez policję zatrzymani
Złodzieje budowlani przez policję zatrzymani

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy w nocy 30 lipca 2022 roku włamali się na teren budowy. Sprawcy ukradli dwa opakowania płytek gresowych o wartości 370 złotych. Cała trójka usłyszała zarzuty kradzieży z włamaniem, za które grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

01.08.2022 15:48
Chciało mu się pić... Pragnienie zaprowadzi go do więzienia
Chciało mu się pić... Pragnienie zaprowadzi go do więzienia

Policjanci z Wydziału Kryminalnego tomaszowskiej komendy ustalili i zatrzymali 23-latka, który ukradł ze sklepu alkohol o wartości niecałych 5 złotych, a następnie by zatrzymać łup, użył siły fizycznej wobec pracownika sklepu. Agresor odpowie za kradzież rozbójniczą.

08.07.2021 12:20    3
Przyjechali z Bydgoszczy ukraść 50 zł
Przyjechali z Bydgoszczy ukraść 50 zł

Dzięki szybkiej reakcji tomaszowskich policjantów zatrzymano dwóch sprawców włamania do jednego ze sklepów przy ul. Jerozolimskiej. Mężczyźni zostali zarejestrowani przez kamery monitoringu miejskiego w momencie kiedy jeden z nich otwierał drzwi sklepu, a drugi stał „na czatach”. Sprawcy zdołali ukraść 50 zł. Prokurator zastosował wobec nich środki zapobiegawcze w postaci dozorów policyjnych.

19.04.2021 16:27    1
Pasjonaci motoryzacji. Na tych felgach daleko nie zajechali
Pasjonaci motoryzacji. Na tych felgach daleko nie zajechali

Policjantem jest się przez całą dobę, w służbie i poza nią. Dowiódł tego funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji Łódź -Wschód. W czasie wolnym od służby zatrzymał na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy kradli felgi samochodowe z terenu zakładu wulkanizacyjnego w Rokicinach Kolonii.

16.04.2021 15:22
Reklama
Wpadli na kradzieży kabli
Wpadli na kradzieży kabli

Tomaszowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli kable z nieczynnej sieci energetycznej o wartości 3800 zł. Całość skradzionego mienia odzyskano i zwrócono prawowitemu właścicielowi. Podejrzanym, którzy byli już wcześniej notowani za podobne przestępstwa, grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

07.09.2020 11:59    1    1
Reklama
Kradli i... wpadli
Kradli i... wpadli

Policjanci z referatu patrolowego tomaszowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w nocy z 9 na 10 sierpnia włamali się do domu w budowie na terenie gminy Inowłódz. Mężczyźni wpadli w ręce policjantów 24 sierpnia 2020 kilka minut przed godziną 02:00, kiedy to... wracali z kolejnego włamania. W samochodzie, którym się poruszali mundurowi znaleźli dwie kosiarki, kosę spalinową, odkurzacz i szlifierkę.

26.08.2020 20:31    3    3
Koneserka, czy kleptomanka?
Koneserka, czy kleptomanka?

36-latka kradła markowe ubrania w jednym z tomaszowskich sklepów. Jej łupem padła odzież o wartości ponad 500 złotych. Tomaszowscy policjanci odzyskali całość skradzionego mienia. Kobieta usłyszała już zarzut, za który grozić może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

05.08.2020 15:11    6
Starsza Pani zgubiła, starsza Pani znalazła, starsza Pani usłyszała zarzuty
Starsza Pani zgubiła, starsza Pani znalazła, starsza Pani usłyszała zarzuty

Tomaszowscy policjanci zatrzymali 67-letnią kobietę, podejrzewaną o przywłaszczenie portfela z pieniędzmi i kartą bankomatową. Amatorka cudzej własności usłyszała, zarzut za który grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

05.03.2020 18:00    1    1
Wybrali się do kina. Skończyli z zarzutami
Wybrali się do kina. Skończyli z zarzutami

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego tomaszowskiej komendy powiatowej policji zatrzymali 19-letniego mężczyznę i 18-letnią kobietę podejrzanych o dokonywanie płatności za pomocą skradzionej karty bankomatowej. Sprawcy wydali prawie 200 zł płacąc za zakupy i wejście do kina.

13.11.2019 15:33    6    5
Reklama
Policjant także na urlopie. Funkcjonariusz zatrzymał złodziei
Policjant także na urlopie. Funkcjonariusz zatrzymał złodziei

Policjant z tomaszowskiej komendy, będąc na urlopie, ujął sprawców kradzieży sklepowej. Policjant zauważył jak mężczyźni wybiegają ze skradzionym towarem z jednego z marketów przy ul. Konstytucji 3-go Maja i uciekają przed pracownikiem ochrony. Jak się okazało podejrzewani w ostatnim czasie kilkukrotnie okradli także inne sklepy, a ich łupem padał głównie alkohol. Za popełnione przestępstwa grozi kara do 5 lat więzienia.

14.08.2019 15:47    7    17
Reklama
Ujęci dzięki kamerom monitoringu
Ujęci dzięki kamerom monitoringu

Policjanci z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego tomaszowskiej komendy, w wyniku skoordynowanych przez dyżurnego działań prowadzonych wspólnie z pracownikami monitoringu miejskiego, zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli cztery krzesła i stół z techno-ratanu o wartości 800 zł. Prawowity właściciel odzyskał już zrabowane mienie, a sprawcy kradzieży usłyszeli policyjne zarzuty za które grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

18.04.2019 12:01    4    1
Złodzieje w rękach Policji
Złodzieje w rękach Policji

Kryminalni z tomaszowskiej komendy zatrzymali sprawców kradzieży przewodów elektrycznych o wartości 3600 zł. Odzyskane przez policjantów mienie, wróciło już w ręce prawowitego właściciela, natomiast zatrzymani tomaszowianie za swój czyn odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

15.04.2019 18:11
Znalazł, zapłacił... będzie miał problemy
Znalazł, zapłacił... będzie miał problemy

Wielu policjantów w czasie wolnym od pracy zatrzymuje osoby, które postępują niezgodnie z prawem. Tak było też w przypadku zatrzymania 63-letnigo mężczyzny, który w poniedziałek, 11 marca 2019 roku, próbował zapłacić nie swoją kartą kredytową w punkcie usługowym na terenie Tomaszowa Mazowieckiego.

13.03.2019 03:49    3    1
Energetyczni złodzieje
Energetyczni złodzieje

Tomaszowscy policjanci w reakcji na zgłoszenie włamania do skrzynki energetycznej, zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 35 i 37 lat, przy których ujawnili skradzione bezpieczniki. Amatorzy cudzego mienia usłyszeli zarzuty, za które grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

08.03.2019 19:30    1
Reklama
Czekoladowy recydywista
Czekoladowy recydywista

20-letni amator słodkości został zatrzymany przez policjantów z Tomaszowa Mazowieckiego. Mężczyzna odpowie za dwie kradzieże, których dokonał w tzw. recydywie. Grozi mu kara nawet do 7,5 roku pozbawienia wolności. Zatrzymany był także poszukiwany w celu odbycia wcześniej orzeczonej kary.

28.02.2019 12:50    6
Reklama
Włamywacz z zarzutami
Włamywacz z zarzutami

Mundurowi z Komisariatu Policji w Rokicinach ustalili i zatrzymali 41-letniego sprawcę włamań jakich dopuścił się na terenie gminie Ujazd. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Tego rodzaju przestępstwa zagrożone są karą do 10 lat pozbawienia wolności. Teraz sąd zadecyduje o jego dalszym losie.

29.01.2019 21:38    3
Sylwestrowy złodziej w rękach Policji
Sylwestrowy złodziej w rękach Policji

Razem ze swoimi znajomymi Nowy Rok na tomaszowskim Placu Kościuszki witała pewne mieszkanka Łodzi. Niestety, nie wszyscy przyszli by radośnie witać Nowy Rok. Kobieta stała się ofiarą złodzieja, który wykorzystując duże skupisko ludzi, skorzystał z okazji, by ją okraść. Łodzianka straciła portfel z pieniędzmi, dokumentami oraz kartą płatniczą. Po zaledwie kilku tygodniach złodziej zatrzymany przez Policję. Okazał się nim 42-letni tomaszowianin, doskonale znany ze swoich wcześniejszych konfliktów z prawem. Wpadł, kiedy próbował płacić skradzioną kartą w jednym ze sklepów, posiadających monitoring wizyjny. Mężczyzna został zatrzymany 13 lutego w miejscu zamieszkania. Usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grozi mu do 10 lat więzienia.

13.02.2018 14:46    2
Skusiła ich torebka
Skusiła ich torebka

Dwóch braci w wieku 13 i 14 lat zostało przesłuchanych w charakterze nieletnich sprawców kradzieży pieniędzy. Małolatów skusiła pozostawiona bez opieki torebka a w niej portfel z pieniędzmi. Chłopcy wcześniej grali w piłkę, weszli do budynku szukając toalety...a wyszli z pieniędzmi.

06.11.2017 14:06
Długo nim nie pojeździł
Długo nim nie pojeździł

Kilka godzin po zgłoszeniu kradzieży, policjanci ustalili i zatrzymali 47- letniego podejrzanego i odzyskali skradziony jednoślad. Sprawca usłyszał zarzuty kradzieży, grozi mu do 5 lat więzienia.

06.11.2017 14:03    1
bezchmurnie

Temperatura: 8°CMiasto: Tomaszów Mazowiecki

Ciśnienie: 1031 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Modlitwa na koszt podatnika. Węgrzynowski u Rydzyka Wystarczy nie kraść! Tak krzyczała na wiecach była Premier polskiego Rządu Beata Szydło. Równocześnie sprawując swoją funkcję pełnymi garściami czerpała z profitów władzy, bo... jej się to "po prostu należało". Niestety wszystko należy się politykom na każdym szczeblu władzy, od samorządów w małych gminach, po posłów, senatorów i członków tzw. Rady Ministrów. Czasami ma się wrażenie, że ludzie ci są niczym małe dzieci, które dorwawszy się do zabawek, wykorzystują je ponad miarę, a często w sposób niezgodny z ich przeznaczeniem. Nic dziwnego, że szybko ulegają one zepsuciu, szczególnie, gdy są używane do bicia innych dzieciaków w piaskownicy. W powiecie tomaszowskim jest dokładnie tak samo. Starosta Węgrzynowski przez 3 lata swojego rządzenia napsuł co tylko było możliwe, bo jego misją nie jest zarządzanie a chrystianizacja prostego i ciemnego ludu, który już dawno został ochrzczony i deklaruje na co dzień bardzo konkretne wyznanie, nawet jeśli jego przesłania nie do końca rozumie. Tak zresztą, jak nie pojmuje go sam Mariusz Wegrzynowski. Takie przynajmniej ja odnoszę wrażenie, ale oczywiście nie każdy musi się ze mną zgadzać. Wszak ludzie wybrali i ludzie wiedzieli kogo wybierają. Ja mogę się mylić, bo może faktycznie politykom można pozwalać na więcej, przecież nikt nie ma pretensji do clowna w cyrku, kiedy ten ochlapie go bitą śmietanąIlość komentarzy artykułu: 30Modlitwa na koszt podatnika. Węgrzynowski u Rydzyka
Reklama
Twój Sklep Medyczny - Kamizelka stawu barkowego SP-2181 Wykonana z innowacyjnej, ultralekkiej, oddychającej pianki obszytej dwustronnie delikatną tkanina przyjazną dla skóry. Materiał charakteryzujący się dużą absorpcją potu oraz efektywnym odprowadzaniem wilgoci na zewnątrz. Zapewnia doskonałą stabilizację i unieruchomienie pooperacyjne stawu barkowego.Zalecana przy urazach okolicy obręczy barkowej wymagających odciążenia lub unieruchomienia. Stosowana przy kontuzji obojczyka, ramienia oraz złamaniach w obrębie obręczy barkowej, złamaniach górnej kości ramiennej bez przemieszczenia, zwichnięciach i skręceniach stawu barkowego i łokciowego. Stosowana w procesie doleczania chorób zapalnych, zwyrodnieniowych i urazów stawu ramiennego jak również doleczanie uszkodzeń stożka rotatorów (zespołu mięśnia nadgrzebieniowego). Ogromna zaletą materiału z którego wykonana jest kamizelka jest fakt, iz pomimo wielokrotnego przyklejania/odklejania rzepu materiał nie "mechaci" się. Dzięki zastosowaniu unikalnej konstrukcji wyrobu, istnieje możliwość indywidualnego, łatwego i precyzyjnego dopasowania kamizelki do ciała pacjenta. Dzięki zapinaniu na rzepy umożliwia precyzyjnie ustawienie pozycji zabezpieczonej kończyny. Uniwersalna na prawe lub lewe ramię. Rozmiar: (mierzyć: obwód wokół klatki piersiowej) S: 60 -70cm; M: 70 – 80cm; L: 80 – 90cm; XL: 90 – 105cm, XXL: 105 -120cm; XXXL: 120-135cm Zapraszamy Do Twojego Sklepu Medycznego na ulicę Słowackiego 4.Strona www: http://www.med-sklep.plData dodania ogłoszenia: 28.05.2016Twój Sklep Medyczny - Kamizelka stawu barkowego SP-2181
Komentarze
Autor komentarza: WiesiekTreść komentarza: A jak się zachować i co robić wyrazie wybuchuData dodania komentarza: 06.10.2022, 21:11Źródło komentarza: Jodek potasu nie dla każdego ale wystarczy dla wszystkichAutor komentarza: AjdejanoTreść komentarza: Moja dodatkowa wrzutka do poprzedniego mojego wpisu: ta "zatroskana matka" , tak mnie wkur...., że chętnie sam utłukę dzika i każę jej zeżreć (oczywiście - jako bezdomnej) pół kilo wątroby z tego dzika. Nie usmażonej z cebulką (którą sam jadłem, po upolowaniu dzików przez leśników), tylko, kur...., surowej - jak bezdomni.Data dodania komentarza: 06.10.2022, 18:57Źródło komentarza: 6 stad dzików grasuje po Tomaszowie.Autor komentarza: TomaszowiankaTreść komentarza: A może behawiorysta przyda się również niektórym pracownikom🤔Data dodania komentarza: 06.10.2022, 18:47Źródło komentarza: Nikt nie chce uśpić psaAutor komentarza: AjdejanoTreść komentarza: Mój dodatek: przecież i Pan i ja nie cierpimy totalnego lokalnego dna!!!Data dodania komentarza: 06.10.2022, 18:46Źródło komentarza: Powiat buduje, Wójt krytykujeAutor komentarza: AjdejanoTreść komentarza: Szanowny Panie Mariuszu: co jest grane... czego się Pan boi z tymi moimi wpisami, których Pan nie zamieścił?!?! Nie możemy raz zrobić zadymy?!?!Data dodania komentarza: 06.10.2022, 18:44Źródło komentarza: Powiat buduje, Wójt krytykujeAutor komentarza: matkaTreść komentarza: ty ohydna pusta babo!!! może i tobie trafić się bezdomność i tego ci życzę !!QData dodania komentarza: 06.10.2022, 18:38Źródło komentarza: 6 stad dzików grasuje po Tomaszowie.
Reklama
a