Wanda Buk z ministerstwa do PGE

  • 18.08.2020, 22:31
  • redakcja
Wanda Buk z ministerstwa do PGE
Tomaszowianka, Wanda Buk nie będzie już wiceministrem cyfryzaji. Absolwentka II LO im. Stefana Żeromskiego, od 1 września będzie wiceprezesem PGE. Stanowisko podsekretarza stanu w resorcie cyfryzacji Wanda Buk objęła w 2018 roku. Zajmowała się m.in. nadzorem nad departamentem telekomunikacji, gdzie pracowała m.in. nad wdrożeniem standardu 5G. Wcześniej pracowała w Centrum Projektów Polska Cyfrowa, gdzie odpowiadała m.in. za przeprowadzenie największego w historii funduszy europejskich konkursu na dofinansowanie budowy infrastruktury telekomunikacyjnej.

 .

 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ph.D.
Ph.D. 24.08.2020, 13:26
Wydreptac od razu widac ze pisze to ktos co nie ma pojecia ile przewody naukowe trwaja i jak ciężko przejsc ta scieżkę. A szkoda tlumaczyć. Podyplomowki to sie produkuje a nie kończy. Spróbuj krytyku jeden z drugim stopien naukowy uzyskac ale nie na jakimś Pisowskim tworze tylko na uniwersytecie.
Nie obchodzi mnie partia kazdego tak samo oceniam. Albo jest niesamowity a znam takich albo nazwisko robi robote i tez znam takich.
Paweł
Paweł 24.08.2020, 12:25
Polecam pana dr S.Krajskiego (pomylił na początku jej imię nazwał ją Magda, ale później prawidłowo mówił),kim jest ta młoda persona i komu służy oto link: https://www.youtube.com/watch?…
G JAK GLUPCY
G JAK GLUPCY 21.08.2020, 19:43
Co do 5G to sie nie cieszcie bo bedziecie pozniej ciezko płakać jak sie namnozą choroby nowotworowe ale to na wlasne zyczenie. Chcecie mieć szybkie transfery to beda ale do trumny.
dr hab.
dr hab. 21.08.2020, 19:39
Sa lepiej wyksztalceni tomaszowianie ale nie maja lobby. Posiadają stopnie dr i dr hab. a na takie stołki nie maja co liczyc. Wandy wyksztalcenie jeszcze dlugo nie bedzie moglo konkurowac z tymi ludzmi a i moze nigdy. Nie piszcie glupot ze mozliwe sa takie awanse ciezka pracą bo znam osobiście te drogi awansu. Zresztą glupich ludzi juz nie ma zeby w takie banialuki wierzyli. Tylko uklad niestety.
Niech idzie jak torpeda
Niech idzie jak torpeda 23.08.2020, 16:25
No ma nienajgorszy wydzial UŁ, potem jakieś roczne zagraniczne, doktorat habilitacje mozna sobie wydreptac. 1 ksiazki ktpra wnosila by cos nowego nie napisze, ale un profesor.

Lobby? Bardzo dobrze. Zarzadzala strategicznym obszarem, to i odpowiedną, że tak powiem kaloryczność trzeba mieć, a nie nic nie mogące, wieczniw w rozterkach memły.
alehandro
alehandro 24.08.2020, 00:56
Ciekawe co byś pisał gdyby była córką kogoś z PO czy PSL z takim samym CV? Tu lobby jest OK, przy innych partiach jest BE.
Pewnie dziewczyna jest zdolna, ale wiele drzwi otwiera jej się dużo szerzej niż innym i raczej dreptać nic nie musi.
@alehandro
@alehandro 24.08.2020, 13:51
Jeśli ktoś na podobnym stanowisku byłby z PO związany z tomaszowską szkołą, pewnie bym się w ogóle nie odyzwał. Tak jak wielu polskich ateistów cieszyło się z wyboru JP2.
Agnieszka
Agnieszka 20.08.2020, 22:28
Wandzia super. Ciesze sie. Powodzenia!!! ❤️
Beata
Beata 19.08.2020, 19:22
Ambitna osoba po drugim LO, lecz dlaczego ciągle zostaje "Wice"???
Szacun
Szacun 19.08.2020, 14:35
Ma dopiero 32 lata, a wykształceniem mogłaby obdzielić kilkanaście osób.
"Wanda Buk ma tytuł adwokata, jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz Wydziału Francuskiego Prawa Biznesowego w Université de Poitiers we Francji. Jest absolwentką Międzynarodowych Stosunków Militarnych w Akademii Sztuki Wojennej, Europejskiej Akademii Dyplomacji, studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej oraz organizowanego przez Center for Leadership we współpracy z Uniwersytetem Harvarda - programu Leadership Academy for Poland. Rozpoczęła studia doktoranckie w Akademii Sztuki Wojennej."
$
$ 19.08.2020, 17:15
Ta. Wszystkie dzieci znanych na stanowiskach są zdolne...
?
? 23.08.2020, 16:27
Dlaczego Twoi rodzice nie są na "stanowiskach"? A złożeczą jedynie ludziom po kątach pomiędzy serialem tureckim a " Koroną królów"?
Krzyś
Krzyś 19.08.2020, 14:34
Wanda nie jest żadna Tomaszowianką.
Mieszka w Spale!
Jest wykształcona i świetnie sobie poradzi w nowej pracy.
Powodzenie Wandziu.
Renata
Renata 19.08.2020, 19:25
Ile tam otrzyma? ...czy na pewno jej to wystarczy? skoro ambitna.To państwowa posada...?
Ww
Ww 19.08.2020, 10:09
Dla Tomaszowa jest to na pewno wzorzec. Tata wysoko postawiony? No on zdaje sie sam nie pochodzil z rodziny wojskowych. Zatem nie ma co zazdroscic startowac do Wojska Polskiego i piąć się. Potem bedziecie miec takie dzieci.

Jest wykształcona, jest ładna - świetnie nas reprezentuje.

Świat ptrzebuje liderów, inaczej panuje anarchia.
Tomaszowianin
Tomaszowianin 19.08.2020, 09:54
Znam ja osobiście. Byla na stazu w urzedzie miasta, nie głupia dziewczyna ale bez przesady, gdyby nie to ze jest córką śp. Generała Buka to nigdy w życiu nie dostala by takich stanowisk. Uklady jako awans sa ponadczasowe. W naszym miescie sa madrzy ludzie mlodzi z tytulami naukowymi ale ich sie nie dostrzega. Moze to obawa o wlasne stołki. Smutne konca początki.
rwd
rwd 19.08.2020, 09:51
Jaki jest pana zawód? Prezes.
....
.... 19.08.2020, 07:44
Jak już to "spalszczanka"
Kilovat
Kilovat 19.08.2020, 06:51
Skoro zna się na 5G to na energetyce musi znać się jeszcze bardziej.
ASIA
ASIA 19.08.2020, 06:34
Super Wandziu ! Powodzenia ! :*
Arbuz 2006
Arbuz 2006 19.08.2020, 06:33
Gratulację dla pani Wandy. Kolejny dowód na to, że opłaca się wykazywać pracą i wiedzą w II LO. To tak w kontekście tegorocznej rekrutacji do szkół średnich.
$
$ 18.08.2020, 22:48
Ludzie z teczek. Partia da stołki. Orłem nie musisz być.
Ajdejano
Ajdejano 19.08.2020, 11:33
Ty jesteś rzeczywiście tak głupi, czy tylko takiego głupka udajesz ???
Jak jesteś czerwony lub tęczowy - to ci się nie dziwię. U was wszyscy tak mają. I tak trzymaj - b.e.z.m.ó.z.g.o.w.c.u.
$
$ 19.08.2020, 12:11
Nie ogarniasz emocji 😂😂😂 To świadczy o tym że naprawdę masz coś odklejone w głowie. Jak chcesz wiedzieć to ani czerwony, ani zielony, ani tęczowy, biały, czarny. Twardo stąpający po ziemi. Lepiej trolu ajdejano ?
Taa
Taa 19.08.2020, 07:33
Ale żenada - twój komenatrz - ale to typowe dla ko - zapatrzeni w siebie obrażana wszystkich dookoła
ds
ds 18.08.2020, 22:43
Moim zdaniem to dzięki Niej, będziemy mieli z dwa lata w Tomaszowie 5G.
Arek
Arek 19.08.2020, 23:21
no jak jak nic dla ciebie będzie 6G.
Henio
Henio 19.08.2020, 08:54
Ciekawe że mój telefon w Tomaszowie pokazuje przy jednym nadajniku ze działa w 5G
AA
AA 19.08.2020, 10:01
Widocznie Wanda juz na jednym zalatwila.
Fan5G
Fan5G 18.08.2020, 23:16
Oby jeszcze szybciej!

Pozostałe