Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 26 września 2022 09:19
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama

Kabaret

STAND-UP COMEDY SHOW w Tomaszowie Mazowieckim.  Wystąpi: Mateusz Socha
STAND-UP COMEDY SHOW w Tomaszowie Mazowieckim. Wystąpi: Mateusz Socha

Stand-up No Limits zapraszają na wieczór Stand-up Comedy Show.

14.06.2019 10:01
STAND-UP COMEDY SHOW w Tomaszowie Mazowieckim.
STAND-UP COMEDY SHOW w Tomaszowie Mazowieckim.

Stand-up No Limits zapraszają na wieczór Stand-up Comedy Show. 28 maja, na kultowej scenie w Ęklawa – klub kultura kawa przy Barlickiego 4, z pełnymi programami wystąpią Tomek Kołecki oraz Paweł Chałupka. Wieczór poprowadzi gospodarz sceny – Bartłomiej Korbel.

22.05.2019 16:38    1
Wiosenny stand-up w Ęklawie
Wiosenny stand-up w Ęklawie

Stand-up No Limits oraz Ęklawa – klub kultura kawa w Tomaszowie Mazowieckim zapraszają na wieczór stand-upowy. 9 kwietnia wystąpią dwaj komicy – Jacek Stramik oraz Michał Kutek.

06.04.2019 08:12    1
Dzień Kobiet w klimacie stand-up
Dzień Kobiet w klimacie stand-up

 Mieszko Minkiewicz w Tomaszowie Mazowieckim z programem 'Hihilista'

07.03.2019 21:26
STAND-UP COMEDY SHOW: Olka Szczęśniak i Paulina Potocka
STAND-UP COMEDY SHOW: Olka Szczęśniak i Paulina Potocka

Stand-up No Limits oraz Ęklawa – klub kultura kawa zapraszają na wieczór stand-up comedy!

05.02.2019 19:27    1
STAND-UP COMEDY SHOW Rafał Rutkowski  z programem „Homar z Biedronki”
STAND-UP COMEDY SHOW Rafał Rutkowski z programem „Homar z Biedronki”

Stand-up No Limits i Ęklawa – klub kultura kawa zapraszają na kolejny wieczór stand-upowy! Na scenie pojawi się Rafał Rutkowski ze swoim najnowszym programem pod tytułem "Homar z Biedronki".

19.11.2018 19:23    2
NEO-NÓWKA rozbawi Tomaszów
NEO-NÓWKA rozbawi Tomaszów

Lubicie kabarety? Mamy dla Was zaproszenie na występ "NEO-NÓWKI". Jesli chcecie otrzymać zaproszenia piszcie.

02.09.2018 16:42
KOLEJNY STAND-UP W TOMASZOWIE
KOLEJNY STAND-UP W TOMASZOWIE

Agencja BeKa Events z projektem STAND-UP NO LIMITS po raz kolejny zaprosili do naszego miasta kolejnych komików.

17.02.2017 18:58    1
Tych dwóch facetów rozśmieszy Was do łez
Tych dwóch facetów rozśmieszy Was do łez

Tych dwóch Panów nie trzeba nikomu przedstawiać! Za sprawą agencji artystycznej BeKa Events, która cyklicznie organizuje występy komediowe w Tomaszowie Mazowieckim można będzie zobaczyć kolejne gwiazdy stand-upowe sceny.

17.01.2017 12:48
Kolejna gwiazda komediowa w Tomaszowie Mazowieckim
Kolejna gwiazda komediowa w Tomaszowie Mazowieckim

Za sprawą projektu Stand-up No Limits i współpracy Agencji Artystycznej BeKa Events z Ęklawą mamy zaszczyt zaprosić tomaszowian i tomaszowianki na występ teatralno-komediowy Wojtka Tremiszewskiego znanego z kabaretu LIMO czy programu SPADKOBIERCY.

09.12.2016 13:53
Stand-up No Limits zaprasza: Bartosz Zalewski ze Stand-up Polska w Ęklawie
Stand-up No Limits zaprasza: Bartosz Zalewski ze Stand-up Polska w Ęklawie

Było wielu komików w Tomaszowie, ale tego ewidentnie nie można przegapić. Bartosz Zalewski słynie z ciętego materiału i występów w roastach wielu gwiazd. 19 listopada na „Wielkiej Scenie Ęklawy” wystąpi wraz z Rafałem Sumowskim.

14.11.2016 18:43
Stand-up Comedy czyli Rafał Pacześ w programie: „Zaczynam rozumieć”
Stand-up Comedy czyli Rafał Pacześ w programie: „Zaczynam rozumieć”

Kolejne wydarzeniu z cyklu Stand-up No Limits nadchodzi wielkimi krokami. Już w najbliższą niedzielę o 20:00 w Ęklawa - klub kultura kawa rozśmieszać będzie Rafał Pacześ, nazywany przez komików „Al Paczos”, „Gruby Wiór”. Gwarantujemy stand-up na najwyższym poziomie Rafał Pacześ nie bierze jeńców.

13.10.2016 19:57
Bękarty Stand-upu na „Wielkiej Scenie” w Tomaszowie Mazowieckim
Bękarty Stand-upu na „Wielkiej Scenie” w Tomaszowie Mazowieckim

Po raz kolejny projekt Stand-up No Limits odpala sezon komediowy w Ęklawie!!! Tym razem w najbliższą sobotę na otwarcie sezonu przyjedzie jeden z najbardziej charakterystycznych i hardcorowych duetów, czyli Bękarty Stand-Upu.

22.09.2016 13:04
(FOTO) Marcin Daniec w mistrzowskiej formie
(FOTO) Marcin Daniec w mistrzowskiej formie

Sobota podczas tegorocznych Dni Tomaszowa to nie tylko występy muzyczne na tomaszowskich błoniach, ale także znakomite kabaretowe show Marcina Dańca na Placu Kościuszki.

29.06.2016 13:29    5
Grzegorz Halama w Tomaszowie Mazowieckim, czyli kolejna odsłona Stand-up No Limits!
Grzegorz Halama w Tomaszowie Mazowieckim, czyli kolejna odsłona Stand-up No Limits!

"Już 29.06. (środa) w klubokawiarni Ęklawa o godzinie 19:00 kolejny wieczór Stand-up Comedy zorganizowany za sprawą projektu Stand-up No Limits"

27.06.2016 17:48    3
Na wesoło w Ęklawie
Na wesoło w Ęklawie

Abordaż to dwie trójmiejskie improwizatorki, Wiolka Walaszczyk iMałgorzata Różalska, przez lata występujące razem w grupach W Gorącej Wodzie Kompani i Histeria.

16.05.2016 18:26
VOYAGER, czyli Cezary Jurkiewicz ze Stand-up Polska w Tomaszowie!
VOYAGER, czyli Cezary Jurkiewicz ze Stand-up Polska w Tomaszowie!

Voyager to wycieczka w jedną stronę przez strumień świadomości znerwicowanego komika. Rejs luksusowym jachtem po morzu wstydu i niespełnionych nadziei.

18.04.2016 20:15    1
Stand-up: Kasia Piasecka i Olka Szczęśniak czyli prezent na dzień kobiet…
Stand-up: Kasia Piasecka i Olka Szczęśniak czyli prezent na dzień kobiet…

8 marca święto wszystkich kobiet, dlatego Stand-up No Limits i klubokawiarnia Ęklawa mają niespodziankę dla Pań. Wyjątkowy dzień zasługuje na wyjątkowe gwiazdy polskiej sceny komediowej. We wtorek w Tomaszowie Mazowieckim wystąpią dwie najbardziej rozpoznawalne stand-uperki w Polsce.

02.03.2016 13:43    1
Szykuje się zabawny wieczór
Szykuje się zabawny wieczór

Szanowni Państwo KABARET NEO-NÓWKA wraz z AGENCJĄ ARTYSTYCZNĄ „JOANNA” serdecznie zapraszają na wyjątkowy, jubileuszowy koncert Neo-Nówki, podsumowujący 15-lecie działalności wrocławskiej formacji

29.01.2016 18:51
W dresie na scenie
W dresie na scenie

Wielkimi krokami zbliża się do Tomaszowa Mazowieckiego kolejna odsłona Stand-up Comedy Show!!!

19.01.2016 19:29
Modlitwa na koszt podatnika. Węgrzynowski u Rydzyka Wystarczy nie kraść! Tak krzyczała na wiecach była Premier polskiego Rządu Beata Szydło. Równocześnie sprawując swoją funkcję pełnymi garściami czerpała z profitów władzy, bo... jej się to "po prostu należało". Niestety wszystko należy się politykom na każdym szczeblu władzy, od samorządów w małych gminach, po posłów, senatorów i członków tzw. Rady Ministrów. Czasami ma się wrażenie, że ludzie ci są niczym małe dzieci, które dorwawszy się do zabawek, wykorzystują je ponad miarę, a często w sposób niezgodny z ich przeznaczeniem. Nic dziwnego, że szybko ulegają one zepsuciu, szczególnie, gdy są używane do bicia innych dzieciaków w piaskownicy. W powiecie tomaszowskim jest dokładnie tak samo. Starosta Węgrzynowski przez 3 lata swojego rządzenia napsuł co tylko było możliwe, bo jego misją nie jest zarządzanie a chrystianizacja prostego i ciemnego ludu, który już dawno został ochrzczony i deklaruje na co dzień bardzo konkretne wyznanie, nawet jeśli jego przesłania nie do końca rozumie. Tak zresztą, jak nie pojmuje go sam Mariusz Wegrzynowski. Takie przynajmniej ja odnoszę wrażenie, ale oczywiście nie każdy musi się ze mną zgadzać. Wszak ludzie wybrali i ludzie wiedzieli kogo wybierają. Ja mogę się mylić, bo może faktycznie politykom można pozwalać na więcej, przecież nikt nie ma pretensji do clowna w cyrku, kiedy ten ochlapie go bitą śmietanąIlość komentarzy artykułu: 30Modlitwa na koszt podatnika. Węgrzynowski u Rydzyka
Samorządowe getto czy wasalizacja demokracji? Ostatnia sesja Rady Powiatu Tomaszowskiego miała tragikomiczny charakter. Pytanie, jakie stawiam w tytule jest nieco abstrakcyjne i przyznaję, że odpowiedź na nie może wielu osobom może przysporzyć sporo kłopotów. Dlaczego? Otóż w mojej ocenie wasalizacja oparta na korupcji, strachu i cynizmie takie właśnie samorządowe getto tworzy. Trzeba przyznać, że starosta Mariusz Węgrzynowski doskonale radzi sobie na swojej funkcji. O ile do zarządzania samorządem można mieć tysiące zastrzeżeń, to w zjednywaniu sobie radnych okazał się mistrzem. W tle zawsze są pieniądze i to one leżą u podstaw wiernopoddańczych zależności oraz strach przed ich utratą. Samorządowe niewolnictwo nie ma barw partyjnych. Korumpowani są zarówno radni związani z PiS, jak i Platformą Obywatelską. Rekordzista z partii Donalda Tuska w ciągu trzech lat zdołał załatwić sobie aż 4 posady w jednostkach podległych samorządom. W jednej z nich nich urzędnicy właściwie go nigdy nie widzieli i nie są w stanie odpowiedzieć na pytanie: czym pracownik w ogóle się zajmował. Zapytania kierowane do wójta kończą się zazwyczaj bredzeniem na temat RODO. Nie zawsze są to fuchy samorządowe. Wykorzystując swoje partyjne kontakty starosta jest w stanie załatwić robotę w instytucjach rządowych lub podległych samorządowi wojewódzkiemu. Chyba nie muszę pisać, że kompetencje nie mają tu żadnego znaczenia. Ilość komentarzy artykułu: 24Samorządowe getto czy wasalizacja demokracji?
Komentarze
Autor komentarza: ŻmijaTreść komentarza: W ZUS, szpitalu i KRUS znacznie więcej, a podobno wszyscy mają takie same brzuchy, haha, salowe 900 zł czyżby szpital był na plusieData dodania komentarza: 26.09.2022, 07:27Źródło komentarza: Pracownicy Starostwa dostają podwyżkiAutor komentarza: MSTreść komentarza: Jeśli ktoś jedzie do Władysławowa, to znaczy że ma prawo łamać wszelkie zakazy? Prawo tworzone jest nie przez przypadek. Ma ono zapewniać stosowanie się do norm społecznych, które zapewniają nam bezpieczeństwo. Z tego między innymi powodu nieprawdziwe jest powiedzenie "znalezione nie kradzione". Jeśli ktoś się do nich nie stosuje, to sam siebie stawia poza nawiasem i jest osobą aspołeczną. Jeśli w jakimś miejscu jest zakaz wjazdu ciężarówek, to jest on ustawiony z konkretnego powodu. Skoro widać na moście ograniczenie tonażu, to znaczy, że ten most nie jest w stanie go udźwignąć a jazda po nim spowoduje uszkodzenie, które spowoduje z kolei wyłączenie mostu z użytku i co za tym idzie ograniczenia dla wszystkich osób, które z niego korzystają a w konsekwencji konieczność jego naprawy ze wspólnej kasy. Grupa ludzi niszczy wspólną własność, jest uciążliwa dla innych osób, by zaoszczędzić na paliwie. Czego tu można nie rozumieć? Musicie jeździć "przez Szczecin" bo sami most na Brzustówce uszkodziliście.Data dodania komentarza: 26.09.2022, 07:19Źródło komentarza: Nic sobie nie robią z obowiązujących zakazówAutor komentarza: Bury i OgieńTreść komentarza: Historia kołem się toczy. Przyznał złoty medal Misiewiczowi "za zasługi ... ", i teraz sam otrzymał order "za zasługi ..."Data dodania komentarza: 25.09.2022, 21:44Źródło komentarza: Tomaszowianie lubią MacierewiczaAutor komentarza: AgataTreść komentarza: Pracują ze mną ukraińcy pod Tomaszowem w firmie produkcyjnej. Na stanowiskach robotniczych, mają wykształcenie wyższe: jeden jest 40 latkiem z zawodem nauczyciela prac ręcznych i kultury?, drugi około 40 lat pracownikiem redakcji gazety...po studiach kierunkowych? trzeci około 22lat...zapytany podaje jest ...???coś jakby hydraulikiem przemysłowym??...po studiach kierunkowych. czwarty około 22lat...po studiach nauczyciel gimnastyki. Zapytałem jakiego jęz. uczyli się w szkołach na Ukrainie, odpowiadali: rosyjskiego nigdy w szkole czy na studiach nie mieli, niemieckiego nie mieli i nie znają, angielskiego...tak tak...i nie wiem co to znaczy? Mam 50 lat, gdy powiedziałem im co potwierdzone, że mówię po rosyjsku i niemiecku i uczę się angielskiego ( oto mnie zapytali) powiedzieli mi abym uczył się ukraińskiego??? odpowiedziałem im, że tego jęz. po prostu nie lubię poza tym mieszkam w Polsce??? co oni chcieli???Data dodania komentarza: 25.09.2022, 21:29Źródło komentarza: Demografowie: ponad połowa uchodźców z Ukrainy ma wyższe wykształcenieAutor komentarza: ObsTreść komentarza: Co by było gdyby wszyscy zgodzili się z teza Macierewicza , że to był wybuch.Czy coś to zmienia ,czy on jest w stanie ukarać te osoby? Pojedzie do Rosji albo wyśle pana Ziobrę żeby aresztował zleceniodawcę ( może nawet podejrzanego Putina) ?To co Ci ludzie uskuteczniają w tej komisji i prezydent i premier popierający to nawet ciężko zdefiniować nie używając niecenzuralnych słów.Data dodania komentarza: 25.09.2022, 21:10Źródło komentarza: Tomaszowianie lubią MacierewiczaAutor komentarza: JarolebTreść komentarza: Jedź na wczasy do Władysławowa przez Szczecin to zrozumiesz.. .Data dodania komentarza: 25.09.2022, 20:41Źródło komentarza: Nic sobie nie robią z obowiązujących zakazów
Poduszka profilowana z łuską gryki Specjalnie wyprofilowana poduszka do spania doskonale wspiera kręgosłup w prawidłowej pozycji podczas snu, zapewniając zdrowy sen bez porannych bóli karku. Poduszka jest wypełniona oczyszczoną i pozbawioną kurzu łuską gryki. Specjalna, piramidkowa budowa łusek sprawia, że powietrze swobodnie przepływa przez poduszkę, dzięki czemu Twoja skóra może cały czas oddychać i nie poci się nadmiernie kiedy śpisz. Wyprofilowany kształt poduszki pasuje do anatomicznej budowy głowy i karku. Specjalne kanaliki wewnątrz poduszki gwarantują utrzymanie jej prawidłowego kształtu przez całą noc. Dzięki temu poduszka jeszcze lepiej wspiera odcinek szyjny kiedy Ty śpisz. Dodatkowo łuski gryki mogą swobodnie przemieszczać się w poduszce, dopasowując się do ułożenia Twojej głowy. Co istotne, poszewka poduszki wykonana jest z wysokiej jakości 100% bawełny, która nie blokuje przepływu powietrza, jak to bywa w tańszych i gorszej jakości materiałach. Te trzy cechy sprawiają, że sen jest zdrowy, naturalny i głęboki, a Ty budzisz się rano wypoczęta/wypoczęty. Zalety poduszki gryczanej: - jest antyalergiczna, - zapewnia delikatny masaż głowy i szyi, dzięki czemu łatwiej pozbywamy się stresu i zmęczenia, - wspiera kręgosłup w prawidłowej pozycji, - jest w 100% naturalna i ekologiczna, - zapobiega bólom głowy, bólom szyi i karku oraz zaburzeniom snu, - ponieważ sen jest bardziej komfortowy, jest także głębszy i lepszej jakości, - łuski w kształcie piramidek umożliwiają dobry przepływ powietrza i zapobiegają poceniu się skóry głowy, - łuski gryki są bardzo elastyczne, dzięki czemu doskonale dopasowują się do pozycji leżącego i nie powodują stałych nacisków, - posiada wszyty zamek błyskawiczny, dzięki czemu można dopasować ilość wypełnienia do własnych potrzeb oraz bez problemu je odświeżyć i wyprać powłoczkę, - nie wymaga specjalnego traktowania: powłoczkę można prać, a wypełnienie odświeżać przez wystawienie na promienie słoneczne. Poduszka posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny w Warszawie. Twój Sklep Medyczny ul. Słowackiego 4Strona www: http://www.med-sklep.plData dodania ogłoszenia: 20.05.2016Poduszka profilowana z łuską gryki
Moduł do ortezy kręgosłupa - Orliman Opis: moduł wykonano z tworzywa termoplastycznego. Jest łatwy w dopasowaniu dla zróżnicowanych budową anatomiczną pacjentów. Moduł jest tak wyprofilowany, że zapewnia doskonałe dopasowanie zarówno kobietom jak i mężczyznom. Moduł musi byś dopasowywany przez technika ortopedę. W połączeniu z pasem Evotec® zapewnia podciągnięcie i podtrzymywanie powłok brzusznych, co jest bardzo ważnym czynnikiem redukującym odczuwane dolegliwości ze strony kręgosłupa lędźwiowego. Zwiększenie lub zmniejszenie siły podciągania powłok brzusznych jest regulowane poprzez taśmy dociągowe pasa. Doskonałe przyleganie boczne, wynikające z „zakotwiczenia” modułu na talerzach kości biodrowych gwarantuje silną stabilizację. Moduł wraz z pasem Evotec® jest dużo bardziej estetycznym rozwiązaniem niż inne tego typu produkty dostępne na rynku. Po ustąpieniu dolegliwości bólowych moduł może być odłączony od pasa, dzięki czemu uzyskuje się półsztywne, mniej ograniczające, podparcie kręgosłupa. Zastosowanie: zmiany degeneracyjne krążków międzykręgowych, Spondyloarthrosis odcinka lędźwiowego kręgosłupa, Osteoporosis, złamania, przypadki wymagające unieruchomienia kręgosłupa lędźwiowego. Działanie: głównym efektem działania tego typu gorsetu jest wytwarzanie nacisku na powłoki brzuszne, co powoduje przeniesienie nacisku trzewi na odcinek lędźwiowy kręgosłupa, powodując poprawę jego stabilności w płaszczyźnie czołowej oraz lekką przednio-tylną korekcję lordozy. Drugim skutkiem oddziaływania gorsetu jest ograniczenie ruchomości okolicy lędźwiowej we wszystkich kierunkach, włączając w to również ruchy rotacyjne. Kolor: EVM-100 (30 cm) granat / EVM-200 (30 cm) beż / EVM-110 (37 cm) granat / EVM-210 (37 cm) beż. Tabela - rozmiary: ROZMIAR MODUŁU 1 2 3 4 Rozmiar pasa Evotec® (cm) 63-83 83-91 91-107 107-12 3 Twój Sklep Medyczny ul. Słowackiego 4 Tomaszów MazowieckiStrona www: http://www.med-sklep.plData dodania ogłoszenia: 27.07.2016Moduł do ortezy kręgosłupa - Orliman
Reklama
a