Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 19 maja 2024 17:48

Siatkówka

10 kolejka Amatorskich Mistrzostw Tomaszowa w Piłce Siatkowej

Wyniki dziesiątej kolejki 41. Edycji Amatorskich Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej o Puchar Przedsiębiorstwa Budowlanego „ARTOM” – sezon 2010/2011

19.01.2011 13:57
Siatkarski Finał w Bełchatowie

W dniach 21-23.01.2011 w Bełchatowie na sali Energia ul. Dąbrowskiego 11, odbędą się Finały Mistrzostw Województwa Juniorów. Poniżej przedstawiamy harmonogram gier:

18.01.2011 17:41    2
MUKS Wiking w Finałach

Juniorzy Wikinga odrobili straty z I turnieju w wygrywając wszystkie trzy spotkania po 3:0! i zajęli pierwsze miejsce w półfinałach. W weekend 15-16.02.2011r. w hali OSiR-u przy ul. Nowowiejskiej odbył się II (decydujący o awansie do finałów) Półfinałowy Turniej Mistrzostw Województwa Juniorów. Poniżej przedstawiamy wszystkie wyniki

17.01.2011 13:31    8
II ligowe derby łódzkie dla Bzury

Siatkarze tomaszowskiej Lechii rozegrali lepsze spotkanie niż zeszłej soboty z Camperem Wyszków. Byli bliscy sprawienia kolejnej II ligowej niespodzianki. Po wygraniu pierwszego seta w stosunku 28:26 ,nie wykorzystali szansy wygrania drugiego seta w dużej mierze dzięki pomyłkom sędziów. Przy stanie 23:23 w drugim secie ewidentne dwa błędy sędziów pozbawiły naszych siatkarzy wywiezienia z Ozorkowa co najmniej jednego punktów. W następnych dwóch setach nasi siatkarze przybici niefortunnymi decyzjami sędziów nie potrafili już wrócić do swojego poziomu gry, i przegrali III i IV seta .

16.01.2011 20:58    6
Półfinały juniorów w Tomaszowie

Już w najbliższy weekend 15-16.02.2011r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Nowowiejskiej w Tomaszowie odbędzie sie II (decydujący o awansie do finałów) Półfinałowy Turniej Mistrzostw Województwa Juniorów. Wszystkich kibiców i sympatyków serdecznie zapraszamy. Poniżej przedstawiamy harmonogram gier II turnieju półfinałowego w Tomaszowie Mazowieckim

13.01.2011 22:07    6
9 kolejka Amatorskich Mistrzostw Tomaszowa w Piłce Siatkowej

Wyniki 9 kolejki 41. Edycji Amatorskich Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej o Puchar Przedsiębiorstwa Budowlanego „ARTOM” – sezon 2010/2011

11.01.2011 14:08
Camper Wyszków wygrywa z Lechią

Siatkarze tomaszowskiej Lechii tylko w trzecim secie nawiązali równorzędna walkę z pretendentem do awansu do I ligi Camperem Wyszków. Dwa pierwsze sety tomaszowianie przegrali dość wysoko do 15 i 16 popełniając bardzo dużo własnych, niewymuszonych błędów. W trzecim secie nastąpił "zryw" naszej drużyny i walka toczyła się punkt za punkt. Jednak w końcówce seta więcej rozwagi zachowali goście i to oni cieszyli się ze zwycięstwa tego seta do 22 i całego spotkania 3:0. Wyróżniającym się zawodnikiem w zespole Lechii był Latocha

10.01.2011 08:41    16
Juniorzy Wikinga zapraszają

W pierwszym turnieju Półfinałowym Mistrzostw Województwa Juniorów w Bełchatowie podopieczni Tomasza Migały wygrali swoje dwa pojedynki z: Bzura Ozorków 3:0 (22, 23, 21) i z Kasztelanem Rozprza 3:2 (12, -20, -29, 16, 11). Wczoraj Wikingowie ulegli gospodarzom, czyli Skrze Bełchatów 2:3 (23, -20, -13, 18, -12) i zajmują drugie miejsce w tabeli. Do finałów awansują dwa pierwsze zespoły. Już za tydzień tomaszowianie będą gospodarzem drugiego, decydującego turnieju. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

10.01.2011 08:08    4
Brawo „Wiking”

W czasie minionego weekendu kadeci MUKS „Wiking” rozegrali w Białej Rawskiej mecz w ramach Mistrzostw Województwa Łódzkiego. Ich przeciwnikiem był miejscowy MUKS Biała Rawska. Tomaszowianie wygrali spotkanie 3:0, nie dając swoim rywalom najmniejszych szans. Tomaszowianie grali w składzie: Dębiec Wojciech - kapitan, Porczyk Jakub, Witkowski Mateusz, Tataradziński Przemek, Wilk Mateusz, Podwysocki Jacek, Latocha Dawidâ - libero oraz Witkowski Piotr, Woźniak Jakub -trener Krzysztof Włosek.

10.01.2011 07:59
8 kolejka Amatorskich Mistrzostw Tomaszowa w Piłce Siatkowej

03.01.2011 17:46    6
7 kolejka Amatorskich Mistrzostw Tomaszowa w Piłce Siatkowej

Wyniki siódmej kolejki 41. Edycji Amatorskich Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej o Puchar Przedsiębiorstwa Budowlanego „ARTOM” – sezon 2010/2011

28.12.2010 15:06
6 kolejka Amatorskich Mistrzostw Tomaszowa w Piłce Siatkowej

Wyniki szóstej kolejki 41. Edycji Amatorskich Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej o Puchar Przedsiębiorstwa Budowlanego „ARTOM” – sezon 2010/2011

21.12.2010 14:42    6
Przegrana w Garwolinie

Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie siatkarzy tomaszowskiej Lechii nad liderującym w tabeli KPS Siedlce apetyty kibiców na kolejne wygrane mecze zaczęły rosnąć. Niestety w sobotę nasza drużyna nie stanęła na wysokości zadania. W wyjazdowym spotkaniu z Wilgą Garwolin nie udało nam się wywalczyć punktów.

20.12.2010 10:08    4
TKKF: Siatkówka amatorów - kolejka piąta

Wyniki piątej kolejki 41. Edycji Amatorskich Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej o Puchar Przedsiębiorstwa Budowlanego „ARTOM” – sezon 2010/2011

14.12.2010 12:54    3
Miła niespodzianka w Siedlcach

Siatkarze tomaszowskiej Lechii, podopieczni trenerów Marka Hertela i Andrzeja Zająca sprawili miłą niespodziankę swoim kibicom wygrywając w Siedlcach 3:2. Jest to tym bardziej cenne zwycięstwo, ponieważ odniesione nad zespołem KPS Siedlce, który jest niekwestionowanym liderem II ligi. W tym sezonie siatkarze z Siedlec nie przegrali ani jednego meczu u siebie i chyba tylko niewielu wierzyło, że w siedleckiej ,,jaskini lwa" siatkarze Lechii pokuszą się o zwycięstwo.

13.12.2010 09:23    1
4 kolejka  Amatorskich Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej
4 kolejka Amatorskich Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej

41. Edycja Amatorskich Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej o Puchar Przedsiębiorstwa Budowlanego „ARTOM” – sezon 2010/2011 - Wyniki 4 kolejki

08.12.2010 18:16    1
Niegościnna Hajnówka

W konfrontacji z ubiegłorocznym spadkowiczem z I ligi, czyli zespołem Pronaru Hajnówka siatkarze Lechii Tomaszów tylko w pierwszy i trzecim secie nawiązali równorzędna walkę. W pierwszym tomaszowianie nie wykorzystali dwóch piłek setowych i przegrali na przewagi 25:27. Drugi set to wyraźna przewaga gospodarzy w zagrywce

05.12.2010 20:45
Amatorskie Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej - trzecia kolejka

41. Edycja Amatorskich Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej o Puchar Przedsiębiorstwa Budowlanego „ARTOM” – sezon 2010/2011 - wyniki 3 kolejki

01.12.2010 09:59
Siatkarze Lechii  bez punktu w Warszawie
Siatkarze Lechii bez punktu w Warszawie

Mimo dobrej gry siatkarzy tomaszowskiej Lechii nie udało się wywalczyć żadnego punku w dzisiejszym meczu z zespołem MOS Wola Warszawa.

27.11.2010 23:17    2
Rybak odchodzi z Lechii

Stało się to, o czym mówiło się od kilku ostatnich dni. Jak donosi Dziennik Łódzki, po zwolnieniu z Pamapolu Wielton Wieluń Marcina Lubiejewskiego, nowym atakującym drużyny prowadzonej przez Dariusza Marszałka został Radosław Rybak. Jak się okazało, wieluńscy działacze rozmowy z Rybakiem prowadzili już od przeszło dwóch tygodni.

26.11.2010 19:36    7
Lewica ogłosiła program do PE: prawa pracownicze, Karta Praw Kobiet, Europejski Fundusz MieszkaniowySondaż: 64,3 proc. badanych za budową umocnień na granicy z Rosją i Białorusią, 16,5 proc. przeciwOgórek trzecim wiceprzewodniczącymTragiczny pożar na ulicy KołłątajaZapraszamy na spotkanie z RzecznikiemHejt, cyberprzemoc i mowa nienawiściSynoptyk IMGW: niedziela przyniesie więcej opadów i burz