Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 26 sierpnia 2026 00:43
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama
Lokalni niebanalni

Piknik organizacji pozarządowych wraca do Tomaszowa Mazowieckiego

W Tomaszowie Mazowieckim zapowiedziano kolejną odsłonę Pikniku Organizacji Pozarządowych „Lokalni Niebanalni”. Wydarzenie ma promować aktywność społeczną, integrować mieszkańców i pokazywać siłę lokalnych inicjatyw.

Miasto zaprasza na społeczne święto

W miejskich komunikatach pojawiła się zapowiedź Pikniku Organizacji Pozarządowych „Lokalni Niebanalni”, który ponownie ma zgromadzić mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego wokół inicjatyw społecznych, kulturalnych i obywatelskich. Sama nazwa wydarzenia podkreśla jego charakter: chodzi o pokazanie ludzi i środowisk, które na co dzień działają lokalnie, ale robią to w sposób twórczy, zaangażowany i wykraczający poza utarte schematy.

Z dostępnych materiałów wynika również, że wydarzeniu towarzyszy warstwa artystyczna. Na plakacie promującym piknik wykorzystano zdjęcia z wcześniejszych edycji, w tym ujęcie koncertu w amfiteatrze na Przystani nad Pilicą, a także fotografię tegorocznej gwiazdy, którą ma być Wiktoria Kida. To sygnał, że organizatorzy chcą połączyć prezentację trzeciego sektora z atrakcyjną formułą otwartą dla szerokiej publiczności.

Dlaczego taki piknik ma znaczenie

Organizacje pozarządowe pełnią w życiu miasta ważną rolę, choć ich działalność nie zawsze jest dostatecznie widoczna. To właśnie one często organizują zajęcia dla dzieci i młodzieży, wspierają seniorów, prowadzą działania pomocowe, rozwijają sport amatorski, animują kulturę i budują więzi sąsiedzkie. Piknik daje im przestrzeń, by wyjść do mieszkańców i pokazać, czym zajmują się na co dzień.

Dla uczestników podobne wydarzenia są okazją do bezpośredniego kontaktu z ludźmi, którzy stoją za lokalnymi inicjatywami. W praktyce oznacza to możliwość poznania ofert stowarzyszeń, fundacji i grup nieformalnych, a także rozmowy o wolontariacie, wspólnych projektach czy formach wsparcia. Integracja mieszkańców i wzmacnianie kapitału społecznego to jeden z najważniejszych efektów takich spotkań.

W lokalnym kontekście Tomaszowa Mazowieckiego znaczenie ma również sam wymiar promocyjny. Wydarzenie przypomina, że aktywność obywatelska nie jest dodatkiem do życia miasta, lecz jednym z jego fundamentów. Im lepiej rozpoznawalne są organizacje społeczne, tym większa szansa na ich rozwój, pozyskiwanie nowych członków i skuteczniejsze odpowiadanie na potrzeby mieszkańców.

Połączenie aktywności społecznej i wydarzenia plenerowego

Forma pikniku sprawia, że wydarzenie ma potencjał, by przyciągnąć nie tylko osoby już zaangażowane społecznie, ale także tych mieszkańców, którzy na co dzień nie śledzą działalności organizacji. To ważne, bo otwarta, rodzinna i plenerowa atmosfera sprzyja naturalnemu zainteresowaniu ofertą lokalnych środowisk. W takich warunkach łatwiej o pierwsze rozmowy, spontaniczne pytania i realne zainteresowanie współpracą.

Obecność części artystycznej, w tym zapowiadany występ gwiazdy wydarzenia, wzmacnia atrakcyjność całego przedsięwzięcia. Dzięki temu piknik może stać się nie tylko przeglądem aktywności organizacji pozarządowych, lecz także jednym z bardziej zauważalnych punktów lokalnego kalendarza wydarzeń. To model, który łączy funkcję promocyjną, edukacyjną i integracyjną.

Z perspektywy mieszkańców najważniejsze wydaje się jednak to, że „Lokalni Niebanalni” pokazują społeczną energię Tomaszowa Mazowieckiego. W czasach, gdy wiele mówi się o potrzebie współpracy i budowania wspólnoty, takie wydarzenia mają konkretny wymiar: pozwalają zobaczyć, że za hasłami stoją prawdziwi ludzie, inicjatywy i działania podejmowane tu, na miejscu.

Lokalny wymiar wydarzenia

Dla miejskiego życia publicznego tego rodzaju inicjatywa ma jeszcze jeden istotny walor. Umożliwia spotkanie różnych środowisk: organizatorów, społeczników, rodzin z dziećmi, młodzieży, seniorów oraz osób, które po prostu chcą spędzić czas w otwartej, wspólnotowej atmosferze. To właśnie w takich momentach najlepiej widać, że lokalność nie jest abstrakcją, lecz codzienną siecią relacji i współpracy.

Jeśli zapowiadana edycja powtórzy energię widoczną na materiałach z poprzednich lat, piknik może ponownie stać się ważnym miejscem prezentacji tego, co w tomaszowskim sektorze społecznym najbardziej wartościowe. Dla mieszkańców będzie to okazja do udziału w wydarzeniu łączącym rozrywkę z poznawaniem ludzi i inicjatyw, które realnie wpływają na życie miasta.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Opinie

Mariusz Strzępek Mariusz Strzępek

🔥 Wszyscy patrzą na fotel prezesa „Przodownika”. My patrzymy tam, gdzie może być znacznie ciekawiej.Kto ma dostęp do informacji o zadłużonych mieszkańcach? Kto wie, że ktoś właśnie znalazł się pod finansową ścianą? Jak chronione są dane ludzi zagrożonych egzekucją? I co się dzieje, gdy świat spółdzielni, komorniczych licytacji, rynku nieruchomości i lokalnej polityki mieszkaniowej zaczyna się niebezpiecznie zbliżać?Nie stawiamy wyroków. Stawiamy pytania. I są to pytania bardzo niewygodne.Bo zadłużony lokator to nie „okazja inwestycyjna”. A informacja o jego problemach może być warta więcej niż niejedno mieszkanie.👉 Kto wie, kto tonie? Czy system naprawdę chroni mieszkańców, czy opiera się wyłącznie na wierze, że nikt posiadanej wiedzy nie wykorzysta?

Wszyscy patrzą dziś na wojnę o władzę w SM „Przodownik”. Na nazwiska, głosy, kandydatów i przyszłego prezesa. Być może patrzymy w niewłaściwą stronę. Bo w spółdzielni mieszkaniowej istnieje coś znacznie cenniejszego niż gabinet, sekretariat i służbowy fotel. To wiedza. Wiedza o tym, kto płaci, kto przestał płacić, kto tonie w długach i kto za kilka miesięcy może znaleźć się o krok od utraty mieszkania. I właśnie dlatego warto zadać pytanie, którego dotychczas w tomaszowskiej dyskusji prawie nie było: jak szczelna jest granica między taką wiedzą, egzekucją komorniczą, prywatnym rynkiem nieruchomości i lokalną polityką mieszkaniową?

25 sierpnia. Wojna wisiała już w powietrzu, Paryż odzyskał wolność, a muzyka dostała Bernsteina, German i „Graceland”

Są dni, które w kalendarzu wyglądają jak zwykła kartka, dopóki nie zaczniemy jej odwracać. 25 sierpnia prowadzi nas od Biblii Jakuba Wujka, przez ostatnie dni pokoju 1939 roku i kanały walczącej Warszawy, aż do wyzwolenia Paryża. A potem historia ścisza działa i podkręca wzmacniacze: Leonard Bernstein, Wayne Shorter, Gene Simmons, Elvis Costello, Anna German i Paul Simon. Dziś do tej playlisty dochodzą jeszcze US Open, Liga Mistrzów i górski etap Vuelty. Data dodania artykułu: 25.08.2026 09:43
25 sierpnia. Wojna wisiała już w powietrzu, Paryż odzyskał wolność, a muzyka dostała Bernsteina, German i „Graceland”

KO odjeżdża PiS, ale największą partią pozostają… niezdecydowani. Nowy sondaż CBOS

Koalicja Obywatelska utrzymuje pierwsze miejsce, Prawo i Sprawiedliwość spada do najniższego poziomu poparcia od wyborów parlamentarnych w 2023 roku, a prawicowa część sceny politycznej coraz bardziej przypomina rozbite lustro – każdy z odłamków odbija podobnego wyborcę, ale już niekoniecznie tę samą partię. Najnowszy sondaż CBOS przynosi jednak jeszcze jedną liczbę, być może ważniejszą od wszystkich pozostałych. Aż 15,9 proc. deklarujących udział w wyborach nie wie, na kogo oddałoby głos. To niemal tyle samo, ile wynosi całe poparcie PiS. Data dodania artykułu: 24.08.2026 20:58
KO odjeżdża PiS, ale największą partią pozostają… niezdecydowani. Nowy sondaż CBOS

Dziś w kraju i na świecie. 24 sierpnia – dzień Mazowieckiego, niepodległości Ukrainy, „Bohemian Rhapsody” i Plutona, który przestał być planetą

Są daty, które wyglądają jak przypadkowo zszyte kartki z kilku różnych książek. 24 sierpnia jest właśnie taką datą. Z jednej strony – oblężenia, religijne rzezie i płonący Waszyngton. Z drugiej – Polska, która w 1989 roku zaczęła wychodzić z politycznego półmroku, Ukraina ogłaszająca niepodległość i muzyka, która kilka dekad później wciąż brzmi jak manifest wolności. A gdzieś pomiędzy – „Błyskawica” nadająca z walczącej Warszawy, Freddie Mercury zamykający się w studiu z pomysłem, którego nikt wcześniej nie słyszał, i astronomowie, którzy zdegradowali Plutona. Data dodania artykułu: 24.08.2026 08:25
Dziś w kraju i na świecie. 24 sierpnia – dzień Mazowieckiego, niepodległości Ukrainy, „Bohemian Rhapsody” i Plutona, który przestał być planetą

Weekend pod znakiem tragedii, nowych przepisów i sportowych emocji. Najważniejsze informacje 22–23 sierpnia

To był weekend, w którym wiadomości układały się w wyjątkowo mocny i miejscami ponury obraz. W Krakowie samochód wypadł z jezdni i wjechał w rodzinę idącą chodnikiem – rodzice nie żyją, ich ośmiomiesięczne dziecko walczy o życie. W Nowej Hucie zginął 36-letni mężczyzna, a policja zatrzymała w tej sprawie dziewięć osób. Nad Polską przeszły gwałtowne burze, strażacy interweniowali ponad osiem tysięcy razy. Jednocześnie w życie weszły nowe przepisy dotyczące patostreamingu oraz transkrypcji zagranicznych aktów małżeństw par jednopłciowych. A na sportowych arenach mieliśmy wszystko: rekord Polski Klaudii Kazimierskiej, pewne zwycięstwo siatkarek i bolesną porażkę Igi Świątek. Data dodania artykułu: 23.08.2026 22:20
Weekend pod znakiem tragedii, nowych przepisów i sportowych emocji. Najważniejsze informacje 22–23 sierpnia

W niedzielę wchodzą w życie przepisy zakazujące patostreamingu

W niedzielę wchodzi w życie zakaz patostreamingu. Przewiduje do trzech lat więzienia za rozpowszechnianie w sieci treści przedstawiających m.in. przemoc wobec zwierzęcia lub poniżające traktowanie innej osoby. Jeżeli treści te będą przedstawiały dziecko, kara może wynieść do pięciu lat. Data dodania artykułu: 23.08.2026 14:35
W niedzielę wchodzą w życie przepisy zakazujące patostreamingu

Dziś w kraju i na świecie. 23 sierpnia – pakt, który podzielił Europę, Bałtycki Łańcuch i muzyka, która została na zawsze

Są takie daty, w których historia układa się jak niezwykła playlista. Najpierw ciężkie, niemal złowrogie akordy wielkiej polityki, później walka o wolność, a na końcu Bowie, Johnny Cash, The Rolling Stones, Joy Division i Madonna. 23 sierpnia jest właśnie takim dniem. To także data szczególna dla europejskiej pamięci – rocznica podpisania paktu Ribbentrop-Mołotow. Data dodania artykułu: 23.08.2026 09:48
Dziś w kraju i na świecie. 23 sierpnia – pakt, który podzielił Europę, Bałtycki Łańcuch i muzyka, która została na zawsze

Dziś w kraju i na świecie – piątek, 21 sierpnia

Dziś jest piątek, 233. dzień roku. Wschód słońca o godz. 5.26, zachód o godz. 19.51. Imieniny obchodzą: Paulina, Wiktoria, Anastazy, Bernard, Franciszek i Maksymilian. Data dodania artykułu: 21.08.2026 06:42
Dziś w kraju i na świecie – piątek, 21 sierpnia

20 sierpnia. Od Krzywoustego i Prusa po PAST-ę i czołgi w Pradze. Dziś także wielki wieczór polskich klubów

Czwartek, 20 sierpnia 2026 roku, prowadzi nas przez niemal tysiąc lat historii. Od narodzin Bolesława Krzywoustego, przez Bolesława Prusa i Brata Alberta, dramat Zagłady, powstańczą Warszawę i czołgi tłumiące Praską Wiosnę, aż po współczesną debatę o bezpieczeństwie Polski. Wieczorem historia ustąpi miejsca futbolowi – aż cztery polskie drużyny będą walczyły o europejskie puchary. Data dodania artykułu: 20.08.2026 06:49
20 sierpnia. Od Krzywoustego i Prusa po PAST-ę i czołgi w Pradze. Dziś także wielki wieczór polskich klubów

Polecane

Piknik organizacji pozarządowych wraca do Tomaszowa Mazowieckiego Od Hogwartu po mroczny wymiar. Helios zaprasza na tydzień pełen kinowych hitów Finał Letniej Sceny Młodych. Ostatni koncert tego lata w Galerii Tomaszów Psycholog: nie bójmy się pytać o myśli samobójcze, pytaniem możemy uratować życie (wywiad) Szkoła bez smartfona. Od 1 września wielkie zmiany: nowa podstawa, obowiązkowa edukacja zdrowotna i inne prace domowe Tomaszowski OLIMP na podium mistrzostw województwa. Medale i trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej S8 po wypadku, w którym zginęły dwie osoby, będzie zablokowana do godz. 11 (aktl.) Spokojniejsza końcówka lata. Słońce wraca nad Tomaszów, ale noce będą już chłodne 25 sierpnia. Wojna wisiała już w powietrzu, Paryż odzyskał wolność, a muzyka dostała Bernsteina, German i „Graceland” KO odjeżdża PiS, ale największą partią pozostają… niezdecydowani. Nowy sondaż CBOS Motoryzacja, muzyka i tłumy na Tomaszowskich Błoniach OSP Twarda zdominowała powiatowe zawody w Spale. Emocje trwały do końca
Wózek inwalidzki elektryczny z amortyzowaną ramą

Wózek inwalidzki elektryczny z amortyzowaną ramą

W naszej ofercie dostępny jest wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, zaprojektowany z myślą o wygodzie, bezpieczeństwie i większej samodzielności użytkownika. To sprzęt, który może realnie poprawić komfort codziennego funkcjonowania – w domu, podczas spaceru, wizyty u lekarza czy załatwiania codziennych spraw.Model posiada amortyzowaną ramę z dwoma amortyzatorami kół tylnych, co zwiększa komfort jazdy na nierównym podłożu. Wózek wyposażono w szarą, oddychającą i demontowalną tapicerkę oraz poduszkę siedziska. Dostępne szerokości siedziska to 16” i 18”.Dla wygody użytkownika zastosowano regulowany kąt nachylenia oparcia, regulowane i demontowalne podłokietniki, możliwość odchylenia joysticka oraz uchylne, demontowalne podnóżki z regulacją długości. Bezpieczeństwo podczas jazdy zapewniają hamulce elektromagnetyczne, regulowane tylne kółka przeciwwywrotne oraz pełne oświetlenie drogowe LED.Wózek posiada kontroler VS/PG50A, koła przednie 9”, koła tylne 14”, prześwit 8 cm, a jego waga bez akumulatorów wynosi 49 kg.To urządzenie przeznaczone jest dla osób, które potrzebują wsparcia w mobilności i chcą zachować możliwie największą niezależność. Przeciwwskazaniem do użytkowania są przeciwwskazania do pozycji siedzącej.Z pełną ofertą można zapoznać się w naszym punkcie zaopatrzenia medycznego:Twój Sklep MedycznyTomaszów Mazowiecki, ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów. Honorujemy Tomaszowską Kartę Seniora. Na terenie miasta zapewniamy transport gratis.
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Olek Treść komentarza: Ten ogórek to mądry facet. Zna się na wszystkim. Źródło komentarza: Kolejna porażka radnego donosiciela? Leszek Ogórek utrzyma mandat Autor komentarza: Irena Treść komentarza: Sama impreza może i słuszna,ale bardzo uciążliwa dla okolicznych mieszkańców. Dwie doby odgłosów latających helikopterów to trochę za dużo, szczególnie dla maluszków, seniorów i wrażliwych psów. Źródło komentarza: Motoryzacja, muzyka i tłumy na Tomaszowskich Błoniach Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Powyższy materiał bardzo dobry. Pokazuje (w tym przypadku w skali lokalnej), jak ważne są wszelkie media dla każdej władzy (rządowej, samorządowej). Opisany powyżej przypadek pokazuje również, jak jest ważna postawa mediów, które powinny rzetelnie i uczciwie pokazywać poczynania każdej władzy: rządowej i samorządowej. Pokazują również, jak nieuczciwe są media, którym odbierze się jakąś drobną kasiorkę, a one natychmiast "przestawiają wajchę" i odwracają przedstawiany dotychczas świat do góry nogami. W dodatku, bez żadnego uzasadnienie. Takie pokrętne media doskonale wiedzą, że wielu ludzi łyknie takie podejrzane informacje, jak młody indor kluchy, ale równocześnie wiedzą, że takie zafałszowane informacje zawsze są na pograniczu prokuratorsko-sądowym. Źródło komentarza: Kamera. Mikrofon. Stół. Starosta. Członek zarządu. Dyrektor. Światła. Nagrywamy. Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Do psikuta(s)a z s. Mistrzu bez s: czasy komuny, czyli czasy nakazowo-rozdzielcze w gospodarce już dawno minęły. Kiedyś towarzysze z "kumiteteu": miejskiego/wojewódzkiego, cyntralnego pzpr podejmowali stosowną uchwałę jedynie słusznej partii, w której to uchwale pisali, że np. w Tomaszowie lub w innym pipidówku MA BYĆ wybudowana np. fabryka prezerwatyw i socjalistyczne państwo polskie (prywatnych inwestorów przecież wtedy nie było) taką fabrykę budowało, a przy okazji gdzieś blisko budowało również cichy, dyskretny burdel dla towarzyszy sekretarzy partyjnych i innych, komunistycznych dostojników. Teraz państwo nic nie buduje, a budują PRYWATNI inwestorzy. I tych PRYWATNYCH inwestorów nikt nie musi "ściągać". Oni sami szukają odpowiednich lokalizacji dla swoich planowanych inwestycji. Im zależy tylko na jednym: aby to państwo nie przeszkadzało im (inaczej: aby im nie wpierd....o się) w realizację ich prywatnych inwestycji. Zwłaszcza lokalnych inwestycji. Źródło komentarza: Handlowy gigant przy S8. W Tomaszowie planują blisko 37 tys. m² sklepów Autor komentarza: aaaaa Treść komentarza: Pranie pieniędzy ? Nie widzę innego wytłumaczenia na tę niepotrzebną inwestycję. Źródło komentarza: Handlowy gigant przy S8. W Tomaszowie planują blisko 37 tys. m² sklepów Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Zapewne nie sam. To tylko źle świadczy o miłościwie panującym i jego kadrach. Wydaje się, że obowiązuje tam zasada im mniej umie tym bardziej się nadaje. Źródło komentarza: Kolejna porażka radnego donosiciela? Leszek Ogórek utrzyma mandat
Reklama
Reklama
Łóżko rehabilitacyjne  Elbur PB 533

Łóżko rehabilitacyjne Elbur PB 533

Cena: Do negocjacji Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego punktu zaopatrzenia medycznego Tomaszów Maz. ul. Słowackiego 4Na zdjęciu: Obudowa PB 533 w kolorze nabucco z wkładem PB 521 z okrągłymi podstawami łóżka oraz frontami z nakładką tapicerowaną. Akcesoria: Lampa przyłóżkowa.Wysokiej jakości obudowa drewniana PB 533 dostępna w kilku kolorach w połączeniu z wkładem regulowanym PB 521 tworzy spójną całość i oddaje domowy charakter łóżka przy zachowania jego podstawowych funkcji. Możliwość konfiguracji wyposażenia dodatkowego w postaci np. składanych barierek bocznych sprawia, iż model ten cieszy się dużym zainteresowaniem klientów indywidualnych oraz placówek opiekuńczych.  Kolory niestandardowe*: DETALE PRODUKTU:1. Aplikacje z drewna bukowego4. Pilot z blokadą poszczególnych funkcji2. Możliwość konfiguracji z barierką składaną5. Tapicerowana nakładka (opcja)3. Różne wymiary leża 6. Okrągłe podstawy łóżka (opcja)OPCJE:zmiana długości i szerokości leża • zmiana kolorystyki • możliwość zastosowania okrągłych podstaw kół • tapicerowana nakładka frontuPODSTAWOWE DANE TECHNICZNEBezpieczne obciążenie robocze175 kgMaksymalna waga użytkownika140 kgRegulacja wysokości leża:od 39 do 80 cmRegulacja segmentu oparcia pleców:0 ÷ 70°Regulacja segmentu oparcia podudzi:0 ÷ 20°Wymiary zewnętrzne długość × szerokość:206 × 96 cmPrześwit pod łóżkiem:ok. 16 cmCiężar całkowity:106,8 kgStopki regulowanemax 100 mm FUNKCJEDO POBRANIA: Karta produktu PB-533 [PDF]
Wózek inwalidzki Meyra Nano X WERSJA STAB

Wózek inwalidzki Meyra Nano X WERSJA STAB

Aktywny wózek inwalidzki na stałej ramie otwartejW naszej ofercie dostępny jest wózek inwalidzki na stałej ramie otwartej, przeznaczony dla osób, które oczekują lekkości, wytrzymałości i bardzo dobrego dopasowania do indywidualnych potrzeb użytkownika.Rama wózka wykonana jest z wytrzymałego aluminium, stosowanego również w przemyśle wojskowym. Dzięki temu konstrukcja łączy trwałość z niską wagą i sprawdza się w codziennym, aktywnym użytkowaniu.Wózek można dopasować do sylwetki oraz sposobu poruszania się użytkownika. Dostępna jest szerokość siedziska od 30 do 50 cm, głębokość od 38 do 50 cm oraz wysokość oparcia pleców od 25 do 45 cm. Istnieje również możliwość regulacji wysokości siedziska – z przodu od 45 do 53 cm, a z tyłu od 36 do 51 cm. Różnica między przednią i tylną wysokością siedziska może wynosić do 10 cm, a kąt siedziska do 13 stopni, w zależności od długości ramy.Dużym atutem modelu jest płynna regulacja środka ciężkości, która pozwala lepiej dostosować wózek do poziomu aktywności i techniki jazdy. Wózek może być wyposażony w boczek aktywny, aluminiowy – stały lub wyjmowany. Jednoczęściowy stopień podnóżka wykonano z lekkiej i wytrzymałej płyty aluminiowej, a jego wysokość, głębokość i kąt można regulować.Model posiada wytrzymałą tapicerkę, przednie kółka w rozmiarach 4”, 5” lub 5,5”, a w wersji standardowej dostępne jest oparcie z rączkami do pchania lub bez nich.W ramach dodatkowych opcji można dobrać elementy stabilizacji, takie jak peloty, pasy piersiowe, kamizelki oraz zagłówki. Dostępne są także regulowane na wysokość rączki do pchania, szeroka gama modeli i kolorów kółek przednich oraz tylnych, bogata paleta kolorów ram i tapicerek, stopień podnóżka z oświetleniem drogowym LED, kółka podporowe oraz tylne wąsy.Z pełną ofertą wózków inwalidzkich można zapoznać się w naszym punkcie zaopatrzenia medycznego:Twój Sklep MedycznyTomaszów Mazowiecki, ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów oraz montaż i dostawy bezpośrednio do domów pacjentów.

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama