Solarisy po uzgodnieniach

  • 22.04.2017, 17:29
  • Mariusz Strzępek
Solarisy po uzgodnieniach
W mijającym tygodniu przedstawiciele miasta oraz MZK uzgadniali szczegóły dotyczące dostaw autobusów marki Solaris dla tomaszowskiej komunikacji miejskiej. Ustalono między innymi ujednoliconą kolorystykę pojazdów. Nowy tabor pojawi się na ulicach Tomaszowa Mazowieckiego jeszcze w tym roku. Będzie tanio, wygodnie i ekologicznie.

 

 

Mariusz Strzępek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rafał G
Rafał G 01.05.2017, 23:02
Dzisiaj byłem w Łodzi rozmawiałem z kierowcą solarisa ubrio 18 w MPK Łódź i bardzo go chwalił,że jest bez awaryjny prawie itp a mają ich trochę i solarisy ubrio 12 też .
Patrycja Jóźwik
Patrycja Jóźwik 28.04.2017, 17:50
No i przestanie wkońcu jeździć Angelika B autobusami bo wszystko kamery nagrają już nie będzie jak teraz samowolki .

Szkoda tylko,że linie nr 5 mi kursy zmniejszyli.
...
... 28.04.2017, 19:01
Nie tylko Angelika. Jest dużo innych osób, które jeżdżą "na gapę".
drForester
drForester 24.04.2017, 18:27
do klug ... koszt 100km po mieście stołecznym dieslem to średnio ponad 200 zł koszt elektrykiem 50 zł i to w ekstremalnych warunkach lato/zima (dane z warszawskich mzetek) więc dobry ruch ... ciekawe czy te hybrydy to elektryka z cng? teraz czrkamy na stacje ładowania do osobówek ;)
Same spece
Same spece 25.04.2017, 01:14
Jest jeszcze koszt zakupu elektryków i infrastruktury do nich - licząc lekko x2 w stosunku do hybryd. Plus kwestia ograniczeń dotyczących autobusów elektrycznych. W dużych miastach służą do obsługi centrum. I tylko tego. A gdyby i tam się wysypały (co zdarza się im często) to Wawa może je zastąpić dieslami, których ma 2500. Więc wszelkie klugi i doktory to niech najpierw rozeznają temat bo na forum to każdy mędręk może politykować.
Rafał Goździk
Rafał Goździk 23.04.2017, 14:15
Wszyscy mieszkańcy Tomaszowa Maz będą za darmo jeździć jedynie osoby z poza Tomaszowa Maz płacą bilety tak jest ustanowione .
klug
klug 23.04.2017, 12:44
W wielu miastach normalne władze przymierzają się do wprowadzenia elektrycznej komunikacji (rząd to wspiera).W TM dzięki Witko musimy(!) cieszyć się z zacofania. Hybrydy palą porównywalne ilości paliwa co nowoczesne diesle.
Danke Witko!!!
Robert Kierowca
Robert Kierowca 23.04.2017, 15:34
Człowieku,przestań narzekać...Wiecznie źle i nie dobrze.
Teresa
Teresa 23.04.2017, 11:18
Czy mieszkańcy ,,gorszego sortu" będą legitymowani w tych extra pojazdach? bo to przecież zdobycz pisowska.
Ja
Ja 23.04.2017, 13:28
I kto tu cały czas się kategoryzuje? Od prezydenta nigdy nie słychać nic obraźliwego, a mimo to niektórzy używając mowy nienawiści i obrazajac tych, którzy mają inne poglądy, twierdzą, że to on obraża, a oni są tacy biedni i sprawiedliwi... Paranoja jakas. Serio myślicie, że ludzie tego nie widzą?
<>
<> 23.04.2017, 11:17
Lizing to jest takie cusik, jak sama nazwa wskazuje, co można lizać.
Samochodów, a tym bardziej Solarisów, się nie liże tylko myje.
A na serio. Samochody można brać w leasing.
klug
klug 23.04.2017, 11:08
To jaka będzie ta ujednolicona kolorystyka?
Do tej władzy pasuje czerń z kości z niewielką domieszką grafitu, a póżniej się je (te autobusy) przemaluje kolorami tęczy.
Orto
Orto 23.04.2017, 09:43
Panie Rafale, co to jest lizing ?
tomaszowianka
tomaszowianka 23.04.2017, 20:30
napisał tak jak się mówi ,chyba nic złego,czasem nie warto aż tak się czepiać kiedy nie bardzo jest czego,a w Polsce nie musimy wszyscy znać wszystkich obcych jezyków
&lt;&gt;
<> 24.04.2017, 18:48
Jak się nie zna obcych języków to się pisze po polsku, a nie fonetycznie w obcym języku.
Leasing (wym.lizing) oznacza najem, wydzierżawienie.
Rafał Goździk
Rafał Goździk 22.04.2017, 19:15
Wszystko ok tylko proszę mi jedno powiedzieć co z tymi 5 autobusami many nr boczny 23,24,25 i neoplany 29,30 bo zostały zakupione w lizingu .

Pozostałe