Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 20:49
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama
Sport:

Siatkówka

Kolejne wzmocnienie Lechii

Kolejne wzmocnienie Lechii

Siatkarską Lechię wzmocnił kolejny zawodnik. 28.07.2017 21:21
Kamil Gutkowski nowym przyjmującym Lechii

Kamil Gutkowski nowym przyjmującym Lechii

Kolejne wzmocnienie pierwszoligowców tomaszowskiej Lechii 19.06.2017 22:30
Przemysław Toma nowym zawodnikiem Lechii

Przemysław Toma nowym zawodnikiem Lechii

Nowym środkowym pierwszoligowej Lechii w nowym sezonie będzie Przemysław Toma. 19.06.2017 10:54    6
Rebzda trenerem tomaszowskich pierwszoligowców

Rebzda trenerem tomaszowskich pierwszoligowców

W sezonie 2017/2018 obowiązki trenera pierwszoligowej Lechii pełnić będzie Bartłomiej Rebzda. 17.06.2017 11:51    1
Dawid Ogórek będzie grał na pozycji libero w KS Lechia Tomaszów w sezonie 2017/2018.

Dawid Ogórek będzie grał na pozycji libero w KS Lechia Tomaszów w sezonie 2017/2018.

Dawid przychodzi do Lechii z drużyny Aluron Virtu Warta Zawiercie, z którą wywalczył awans do PlusLigi. 09.06.2017 08:29
IV Sportowy  Turniej  Przedszkolaków "Brzdąc  Cup 2017"

IV Sportowy Turniej Przedszkolaków "Brzdąc Cup 2017"

8 czerwca 2017 roku odbył się kolejny już, czwarty Turniej Sportowy Przedszkolaków „Brzdąc Cup 2017”. 09.06.2017 00:15
Czwarta edycja Ligi Najmłodszych „SIA-tkarskie TA-lenty” dobiegła końca...

Czwarta edycja Ligi Najmłodszych „SIA-tkarskie TA-lenty” dobiegła końca...

Jako ostatni z siatkarskich parkietów zeszli najmłodsi. Ósmą kolejką ligową Ligi Najmłodszych zakończyli „złoty sezon” tomaszowskiej siatkówki. 05.06.2017 17:19
Lechia z nowym środkowym

Lechia z nowym środkowym

Kolejne wieści z obozu tomaszowskiej Lechii. Nasi pierwszoligowcy mogą pochwalić się nowym środkowym na sezon 2017/2018. Będzie nim Adam Miniak, wychowanek klubu, który ostatnio grał w SMS PZPS Spała. 02.06.2017 21:14    1    1
Kolejne zmiany w Lechii

Kolejne zmiany w Lechii

Zarząd Klubu KS Lechia Tomaszów informuje, że w sezonie 2017/2018 na pozycji atakującego nadal będzie grał Wiktor Musiał. Jednocześnie z Klubem rozstali się: Jakub Guz (przyjmujący) i Patryk Kucharski (rozgrywający). Dziękujemy obu zawodnikom za dotychczasową współpracę i wkład wniesiony w osiągnięcie historycznego sukcesu Lechii, jakim jest awans do I Ligi. 02.06.2017 07:03
SP 13 Tomaszów Mazowiecki - trzecią drużyną szkolnych mistrzostw Polski w minisiatkówce chłopców !

SP 13 Tomaszów Mazowiecki - trzecią drużyną szkolnych mistrzostw Polski w minisiatkówce chłopców !

W Głuchołazach przez trzy dni ( 26 - 28 maja ) rozgrywany był finał krajowy Szkolnych Igrzysk Sportowych w minisiatkówce. Do rywalizacji przystąpiło szesnastu mistrzów wojewódzkich zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. 30.05.2017 04:31
Komunikat Zarządu KS Lechia Tomaszów

Komunikat Zarządu KS Lechia Tomaszów

"Ze względu na liczne obowiązki zawodowe, pan Tomasz Migała zrezygnował z pełnienia funkcji I-go trenera pierwszoligowej drużyny KS Lechia Tomaszów w sezonie 2017/2018. 26.05.2017 14:10    14
Michał Błoński wzmocni tomaszowską Lechię w nowym sezonie

Michał Błoński wzmocni tomaszowską Lechię w nowym sezonie

Miło nam poinformować, że w nadchodzącym sezonie 2017/2018 w pierwszoligowej Lechii na pozycji przyjmującego będzie grał Michał Błoński. 26.05.2017 14:08    2
Minisiatkarze  Lechii  awansowali  do Mistrzostw Polski !

Minisiatkarze Lechii awansowali do Mistrzostw Polski !

W województwie łódzkim dobiegły końca siatkarskie rozgrywki dla najmłodszych zwane popularnie Pucharem Kinder +Sport. W Łodzi i w Tomaszowie rozegrane zostały w miniony weekend finały wojewódzkie tej imprezy. 22.05.2017 18:51
Kulisy sukcesu Lechii

Kulisy sukcesu Lechii

"Murowany faworyt", "Spacer do 1. ligi", "Lechia pewniakiem" – takie określenia dotyczące naszej drużyny można było spotkać w sieci przed finałowym turniejem do I ligi, który odbywał się w Andrychowie. Spoglądając jedynie na suche wyniki można faktycznie odnieść wrażenie, że pokonanie rywali, faktycznie było dla Lechii jedynie formalnością. Postanowiliśmy więc uchylić nieco rąbka tajemnicy i w kilku akapitach ukazać postronnym osobom kulisy naszego sukcesu. Poprosiliśmy kilka osób, by podzieliły się z nami swoimi "przeżyciami". 12.05.2017 09:13    1
Niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż tomaszowianie pierwszą ligę mają

Niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż tomaszowianie pierwszą ligę mają

Skoro jest powód do radości, to czemu się z nią nie podzielić? Od dzisiaj cieszyć się z nami mogą też wszyscy przejeżdżający obok Tomaszowa Mazowieckiego drogą ekspresową numer 8. O co chodzi? Oczywiście o siatkarską pierwszą ligę, którą po ćwierć wieku udało się sprowadzić ponownie do naszego miasta. Chociaż "sprowadzić" nie jest chyba właściwym słowem. 10.05.2017 22:45    6
M. Witko: Sport wymaga olbrzymiego zaangażowania

M. Witko: Sport wymaga olbrzymiego zaangażowania

Tomaszowscy siatkarze odnieśli w miniony weekened historyczny sukces awansując do rozgrywek na poziomie I ligi. Oczywiście apetyt kibiców rośnie i pojawia się pytanie: czy Plus liga w Tomaszowie jest możliwa? Między innymi o tym w krótkiej rozmowie z prezydentem Marcinem Witko, kibicem nie tylko siatkówki i piłki nożnej 09.05.2017 13:36    3
Zrobili to! Lechia w I lidze!

Zrobili to! Lechia w I lidze!

Za nami ostatni dzień turnieju finałowego w Andrychowie, którego nagrodą główną były dwa miejsca premiowane awansem do siatkarskiej ligi. 08.05.2017 02:08    32
Siatkarze z awansem! W niedzielę wielki mecz

Siatkarze z awansem! W niedzielę wielki mecz

Za nami drugi dzień turnieju finałowego w Andrychowie, w którym sześć najlepszych drugoligowych drużyn z całej Poslki walczy o dwa miejsca premiowane awansem do siatkarskiej I ligi 06.05.2017 00:03
Lechia rozpoczęła ostatnią bitwę o I ligę

Lechia rozpoczęła ostatnią bitwę o I ligę

W Andrychowie rozpoczął się turniej finałowy o awans do siatkarskiej I ligi. 04.05.2017 23:13    1
Finał w Andrychowie

Finał w Andrychowie

Jak podaje portal siatka.org sześć najlepszych zespołów II ligi mężczyzn spotka się na początku maja w Andrychowie, by walczyć o dwa miejsca premiowane awansem do wyższej klasy rozgrywkowej. 27.04.2017 19:45    1
Reklama
Reklama
Łóżko rehabilitacyjne  Elbur PB 533DB

Łóżko rehabilitacyjne Elbur PB 533DB

Z pełną ofertą możecie zapoznać się odwiedzając nasz punkt zaopatrzenia medycznegoTomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów oraz montaż gratisCzy łóżko rehabilitacyjne można otrzymać od nas niemal za darmo? Tak. Pomożemy załatwić wszelkie formalności  Na zdjęciu: Obudowa PB 533 DB w kolorze orzech, z dwoma wkładami PB 521 wraz z okrągłymi podstawami łóżka.Obudowa PB 533 DB wraz z wkładami PB 521, to nasza propozycja rozwiązania umożliwiającego korzystanie z łóżka przez oboje partnerów przy zachowaniu wszystkich jego istotnych funkcji. To jedyne w swoim rodzaju łóżko umożliwia stałe wsparcie i obecność opiekuna/partnera, co stanowi istotny czynnik w rekonwalescencji i opiece nad chorym.Więcej informacji Kolory standardowe: Kolory niestandardowe*:DETALE PRODUKTU:1. Aplikacje z drewna bukowego4. Indywidualne sterowanie leżami2. Możliwość konfiguracji z barierką składaną5. Podwójny system podnoszenia3. Różne wymiary leża 6. Okrągłe podstawy łóżkaOPCJE:zmiana długości i szerokości leża • zmiana kolorystyki • możliwość zastosowania okrągłych podstaw kółPODSTAWOWE DANE TECHNICZNEBezpieczne obciążenie robocze330 kgMaksymalna waga użytkownika2 × 140 kgRegulacja wysokości leża:od 39 do 80 cmRegulacja segmentu oparcia pleców:0 ÷ 70°Regulacja segmentu oparcia podudzi:0 ÷ 20°Wymiary zewnętrzne długość × szerokość:206 × 165 cmPrześwit pod łóżkiem:ok. 16 cmCiężar całkowity:
Reklama

Komentarze

Autor komentarza: Julia Treść komentarza: Zapraszamy do Będkowa, tu się dzieje. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:33 Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Dawno nie zaglądałem do tego portalu. Ale po przeczytaniu tej informacji muszę pochwalić Burmistrza Inowłodza. Dobra robota Szanowny Bogdanie. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 14:10 Źródło komentarza: Inowłódz z nadwyżką i absolutorium. Radni udzielili burmistrzowi Bogdanowi Kąckiemu wotum zaufania Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Mistrzu: ani wojewoda ani komisarz nie zmieni czerwonej mentalności wyborców. Tak już mają i z tym czerwoniastym poglądem zejdą z tego świata. Ktoś będzie im pluł w oczy, a oni będą mówić, że deszcz pada. Tak ich wychowała komuna. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 14:02 Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Samorządowe szumowiny uratowali ten samorządowy wrzód na d... I tak będzie w Polsce jeszcze długo. Te samorządy, to zwykła spolaczana szmira. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 13:56 Źródło komentarza: Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda Autor komentarza: Tomasz Treść komentarza: Znacznie poważniejsze jest pytanie czy tzw. fachowcy dobrej zmiany mają kwalifikacje i kompetencje zawodowe do zajmowania stanowisk na których pobierają wynagrodzenia? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:48 Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Nóż sam otwiera mi się w kieszeni, jak czytam te różne opowieści o tych debilowatych radnych, o tych debilowatych samorządowych układzikach. To jest kupa dziada bez zelówek. Kto wybrał to debilowate, samorządowe towarzystwo? To jest proste, jak świńska kita: tylko i wyłącznie debilowaty elektorat wyborczy. Ta zgraja samorządowych przygłupów-radnych, to jest emanacja przygłupiastych wyborców. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 19:59 Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama