Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 20:49
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Sport:

Siatkówka

Szkoła Podstawowa nr 13 mistrzem województwa w siatkówce chłopców !

Szkoła Podstawowa nr 13 mistrzem województwa w siatkówce chłopców !

Duży sukces sportowy odnieśli chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 13. Po wygraniu eliminacji powiatowych i rejonowych siatkarska reprezentacja "trzynastki" prowadzona przez trenera Piotra Jedyka dotarła do finału wojewódzkiego Szkolnych Igrzysk Sportowych. 27.02.2017 02:15
Liga Najmłodszych "SIA-tkarskie TA-lenty" - kolejka szósta

Liga Najmłodszych "SIA-tkarskie TA-lenty" - kolejka szósta

W najbliższą niedzielę 26 lutego rozegrana zostanie 6 kolejka Ligi Najmłodszych "SIA-tkarskie TA-lenty". Tym razem rywalizować będą starsi uczestnicy ligi - zespoły w kategorii "trójek" i "czwórek". 20.02.2017 07:49
Załatwili lidera na cacy

Załatwili lidera na cacy

Ostatni mecz rundy rewanżowej Lechii przeciwko Czarnym Rząśnia na długo pozostanie w pamięci wszystkich kibiców tomaszowskiej drużyny. Lechia zagrała koncertowo, odprawiając z kwitkiem lidera 3:0. 19.02.2017 18:56
Lechia pokonuje Caro

Lechia pokonuje Caro

Spotkanie drużyn „zza miedzy” zawsze elektryzuje kibiców. Jeśli dodać do tego fakt, że po obu stronach siatki spotkali się właściwie zawodnicy Lechii, to emocje były gwarantowane. Mecz 20 kolejki II ligi grupy 3, pomiędzy KS Lechia Tomaszów i Caro Opoczno spotkał się z dużym zainteresowaniem kibiców. 12.02.2017 17:42    1
Lechia przed kolejnym meczem ligowym

Lechia przed kolejnym meczem ligowym

Zapraszamy na kolejny mecz ligowy Lechii. Tomaszowianie podejmować będą tym razem drużynę Caro Opoczno. Pojedynek w sobotę o godz. 17.00 w Hali ZSP nr 2. Wstęp wolny. 10.02.2017 08:27
Liga Najmłodszych. Za nami półmetek…

Liga Najmłodszych. Za nami półmetek…

W minioną sobotę w hali ZSP nr 2 rozegrana została 5 kolejka Ligi Najmłodszych "SIA-tkarskie TA-lenty". Tym razem na parkiecie rywalizowali najmłodsi uczestnicy ligi a więc „singliści” i „dwójki”. Zawody rozgrywane były od godz 9.00 do 17.00. 07.02.2017 21:24
Nie tak to miało wyglądać

Nie tak to miało wyglądać

W piątek, w hali ZSP 6 przy ulicy Strefowej 6 rozpoczął się turniej finałowy juniorów o Mistrzostwo Województwa Łódzkiego w siatkówce mężczyzn 05.02.2017 02:51
Walka o medale rozpoczęta

Walka o medale rozpoczęta

W czwartek siatkarki klubu Dargfil rozpoczęły walkę o Mistrzostwo Województwa Łódzkiego. Turniej rozgrywany jest w Łodzi. 03.02.2017 00:39
LIGA  NAJMŁODSZYCH  5 –  czyli wznawiamy rozgrywki.

LIGA NAJMŁODSZYCH 5 – czyli wznawiamy rozgrywki.

Po pauzie spowodowanej przerwą świąteczno-noworoczną, sezonem studniówkowym oraz feriami zimowymi wznawia rozgrywki Liga Najmłodszych „SIA-tkarskie TA-lenty". Liga adresowana jest do dzieci w wieku szkolnym. 31.01.2017 00:25
Powtórka z rozrywki - kolejne zwycięstwo Lechii

Powtórka z rozrywki - kolejne zwycięstwo Lechii

„Powtórka z rozrywki” – tak można w skrócie podsumować dzisiejszy mecz Lechii przeciwko MKS Bzura Ozorków. Spotkanie miało scenariusz niemal żywcem wzięty z ostatniego pojedynku Lechii przeciwko SMS PZPS Spała II. Drużyna z Ozorkowa zajmująca 8 miejsce w tabeli i tracąca do Lechii 20 punktów z pewnością nie była faworytem tego spotkania. Jednak, postawiła Lechii twarde warunki. Po dramatycznej walce, szczególnie w secie trzecim, Lechia wygrała 3:1. 22.01.2017 13:57
To był trudny mecz

To był trudny mecz

Wczorajszy, wyjazdowy mecz Lechii przeciwko SMS PZPS Spała II można nazwać sprawdzianem formy, w jakiej obecnie znajdują się siatkarze tomaszowskiej drużyny. Sprawdzian ten zdali, choć nie bez kłopotów. 20.01.2017 08:55
Dargfil: Kadetki walczą dzielnie

Dargfil: Kadetki walczą dzielnie

Trwają rozgrywki siatkarskie w kategorii wiekowej "kadetka". W rozgrywkach biorą udział dwa zespoły Dargfil. 16.01.2017 17:01
Wygrały grupę, czekają na lutowy finał

Wygrały grupę, czekają na lutowy finał

Zakończyła się pierwsza faza rozgrywek juniorskich o mistrzostwo województwa łódzkiego dziewcząt w siatkówce. 16.01.2017 16:10
Lechia ze zwycięstwem na Nowy Rok

Lechia ze zwycięstwem na Nowy Rok

Po długiej przerwie w rozgrywkach, siatkarze Lechii powrócili na parkiet drugoligowych zmagań. 15.01.2017 20:44    3
Sportowe podsumowanie roku 2016 – część trzecia

Sportowe podsumowanie roku 2016 – część trzecia

Lato to dla wielu sportowców okres przygotowań do nadchodzącego wielkimi krokami sezonu. Przerwy nie mieli lekkoatleci, którzy rywalizowali o najwyższe laury. Zapraszamy na trzecią część podsumowania najważniejszych sportowych wydarzeń roku 2016. 02.01.2017 23:33    3
Sportowe podsumowanie roku 2016 – część druga

Sportowe podsumowanie roku 2016 – część druga

Zapraszamy na drugą część naszego sportowego podsumowania wydarzeń sportowych w mijający roku. W dniu dzisiejszym prezentujemy drugi kwartał. 30.12.2016 00:46
Sportowe podsumowanie roku 2016 – część pierwsza

Sportowe podsumowanie roku 2016 – część pierwsza

Mnóstwo emocji sportowych dostarczyli nam sportowcy z Tomaszowa. Rok 2016 kończy się wysypem medali na krajowych podwórkach. Przypomnijmy sobie jednak jak to wyglądało od początku. Zapraszamy na pierwszą część naszego zestawienia, w którym zaprezentujemy najważniejsze wydarzenia sportowe w miesiącach styczeń - marzec. 28.12.2016 23:14    1
Były emocje, była walka..ale niestety przegrywamy

Były emocje, była walka..ale niestety przegrywamy

Po emocjach pucharowych siatkarze KS Lechia, w dniu dzisiejszym rozegrali swój czternasty mecz ligowy z LKPS Borowno. 17.12.2016 22:41    10
Ostatni mecz  w tym roku

Ostatni mecz w tym roku

Zapraszamy na jutrzejszy mecz Lechii z LKPS Borowno. Przeciwnik tomaszowian plasuje się na 6 miejscu tabeli i wciąż zachowuje szansę na awans do finałowej czwórki i grę w fazie play-off. To będzie ostatnie spotkanie Lechii w tym roku kalendarzowym. Kolejny mecz drużyna rozegra dopiero 14 stycznia 2017. Będzie to wyjazdowe spotkanie z ULKS MOSiR Sieradz. 16.12.2016 21:06
Walczyli jak Powstańcy, ale....

Walczyli jak Powstańcy, ale....

Tłumy w środę zawitały do hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych numer 2. W szóstej rundzie siatkarskiego Pucharu Polski podopieczni Tomasza Migały z KS Lechia rozegrali pojedynek z pierwszoligowym TSV Sanok. 15.12.2016 01:45    7
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep MEydczny
Łóżko rehabilitacyjne  Elbur PB 533DB

Łóżko rehabilitacyjne Elbur PB 533DB

Z pełną ofertą możecie zapoznać się odwiedzając nasz punkt zaopatrzenia medycznegoTomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów oraz montaż gratisCzy łóżko rehabilitacyjne można otrzymać od nas niemal za darmo? Tak. Pomożemy załatwić wszelkie formalności  Na zdjęciu: Obudowa PB 533 DB w kolorze orzech, z dwoma wkładami PB 521 wraz z okrągłymi podstawami łóżka.Obudowa PB 533 DB wraz z wkładami PB 521, to nasza propozycja rozwiązania umożliwiającego korzystanie z łóżka przez oboje partnerów przy zachowaniu wszystkich jego istotnych funkcji. To jedyne w swoim rodzaju łóżko umożliwia stałe wsparcie i obecność opiekuna/partnera, co stanowi istotny czynnik w rekonwalescencji i opiece nad chorym.Więcej informacji Kolory standardowe: Kolory niestandardowe*:DETALE PRODUKTU:1. Aplikacje z drewna bukowego4. Indywidualne sterowanie leżami2. Możliwość konfiguracji z barierką składaną5. Podwójny system podnoszenia3. Różne wymiary leża 6. Okrągłe podstawy łóżkaOPCJE:zmiana długości i szerokości leża • zmiana kolorystyki • możliwość zastosowania okrągłych podstaw kółPODSTAWOWE DANE TECHNICZNEBezpieczne obciążenie robocze330 kgMaksymalna waga użytkownika2 × 140 kgRegulacja wysokości leża:od 39 do 80 cmRegulacja segmentu oparcia pleców:0 ÷ 70°Regulacja segmentu oparcia podudzi:0 ÷ 20°Wymiary zewnętrzne długość × szerokość:206 × 165 cmPrześwit pod łóżkiem:ok. 16 cmCiężar całkowity:
Reklama

Komentarze

Autor komentarza: Julia Treść komentarza: Zapraszamy do Będkowa, tu się dzieje. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:33 Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Dawno nie zaglądałem do tego portalu. Ale po przeczytaniu tej informacji muszę pochwalić Burmistrza Inowłodza. Dobra robota Szanowny Bogdanie. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 14:10 Źródło komentarza: Inowłódz z nadwyżką i absolutorium. Radni udzielili burmistrzowi Bogdanowi Kąckiemu wotum zaufania Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Mistrzu: ani wojewoda ani komisarz nie zmieni czerwonej mentalności wyborców. Tak już mają i z tym czerwoniastym poglądem zejdą z tego świata. Ktoś będzie im pluł w oczy, a oni będą mówić, że deszcz pada. Tak ich wychowała komuna. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 14:02 Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Samorządowe szumowiny uratowali ten samorządowy wrzód na d... I tak będzie w Polsce jeszcze długo. Te samorządy, to zwykła spolaczana szmira. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 13:56 Źródło komentarza: Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda Autor komentarza: Tomasz Treść komentarza: Znacznie poważniejsze jest pytanie czy tzw. fachowcy dobrej zmiany mają kwalifikacje i kompetencje zawodowe do zajmowania stanowisk na których pobierają wynagrodzenia? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:48 Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Nóż sam otwiera mi się w kieszeni, jak czytam te różne opowieści o tych debilowatych radnych, o tych debilowatych samorządowych układzikach. To jest kupa dziada bez zelówek. Kto wybrał to debilowate, samorządowe towarzystwo? To jest proste, jak świńska kita: tylko i wyłącznie debilowaty elektorat wyborczy. Ta zgraja samorządowych przygłupów-radnych, to jest emanacja przygłupiastych wyborców. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 19:59 Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama
Reklama