Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 05:15
Reklama
Reklama

Niezdrowo się prowadził

21 sierpnia 2019 roku policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą zatrzymali do kontroli kierującego samochodem marki Citroen, który przewoził dwa worki wypełnione tytoniem bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

Funkcjonariusze uzyskali informację, z której wynikało, że jadący citroenem 52 –letni tomaszowianin może przewozić tytoń bez akcyzy. Z chwilą jego zatrzymania w bagażniku ujawnili 30 kg pociętego tytoniu.  Łączna wartość narażenia na uszczuplenie Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconego podatku akcyzowego wyniosła ponad 23 tysiące złotych, co stanowi przestępstwo skarbowe. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Ponadto w wyniku kontroli policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Jak było a jak jest --> SAVE THE PLANET 24.08.2019 10:41
te worki są mocne, ale niestery nie nadają się do prania :( Na wsiach za dawnych czasów były takie, które można było prać, a były tańsze. I jak z ta nowoczesnością? Lepiej jest? Ja sobie jescze ze wsi przywiozę tych worków od pszenicy. Na skarpety czy jakieś starsze ubrania.

@Jak było a jak jest 24.08.2019 10:47
jesli jedynym zyciowym dorobikiem dla kogos jest bilet MZK i skąpi na nowocesny worek, to dla kogoś takiego nowocesnosc bedzie zawsze wrogiem.

WuPe 25.08.2019 23:36
Nie zgodzę się, te worki to straszne badziewie. Rwą się w rękach.

SAVE THE PLANET! Jednorazowym workiem na gruz. 26.08.2019 08:28
Od producenta i sciegu pewnie zalezy. Te z marketu budowlanego Platforma sa mocne. Ludze gruz z remontowaych mieszkan w tym wynosza. I sru przed klatke :)) Na fejsie masa postow przeklejanych o pozarach w Amazonii o zmianach klimatycznych, a po zmroku sru sasiadom przed zsyp wor z polamanymi ceglami. No i co do prania - mozesz je przeplukac jedynie w chlodnej wodzie. Te PRLowskie w ktorych na wsiach wozilo sie pszenice pierzesz jak bawelne. Nie sa jednorazowe, uzywalo sie ich przez klkadzesiat lat.

Czas na zmiany! Tutaj tego młodocianego samochodziarskiego motłochu nawet nie próbuje przekonywać, Po mordzie można tylko dostać. Ale zmiany z zewnątrz warto promować. 26.08.2019 12:06
Suszyć worki ze wsi oczywiście będę na balkonie Mari-Edi :) Mimo, że suszarnia 1 na cały blok jest :) Rozumiem, że Ty przy Zamenhofa/Langego suszyłeś przykładnie w suszarni? Co by spacerującego estety na szwank nie narazić. Podziwiam Cię. Co innego z długotrwałym warkotem i spalinami 5 metrów od okna. To ma nieprzeszkadzać. Codziennie (teraz to i nawet w niedziele gdy Biedronka czynna). 4-5 godzin z rana, 4-5 godzin wieczorem. Ale co tam. „Bidny jestes nie stać Cię na wraka za 2 tysiące, dlatego samochód osobowy będzie dla Ciebie zawsze wrogiem" No i już. Wyrzucenie aut na obrzeża blokowisk? Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu co za debilizm! Co z wolnością?! Ale to przyjdzie zewnątrz. Zawsze tu tak było. Zawsze tzn od kiedy ja pamietam. Przecież to co jest przy Bohaterów Getta przy Jerozolimskiej za dawną przychodnią to jest jakiś koszmat. Hektar zajeżonego placu jak na jakimś złomowisku. Widok ksiązycowy. Gdy robole stamtąd startują rano, ludzie na pewno muszą zamykać okna. Tam jest z 5 rzędów aut. 3-4-6 właściel. PS odliczam już minuty do 13/10, dla mnie to jest tak samo męczące. Wypluty się czuje po całym dniu jak nigdy wcześniej. Na większości tematów nie mając pojęcia. Ale i z wami jest różnie. Gra pozorów najczęściej. To jest tak samo nasz kraj. PS słoiki od Mamuni zacząłem przywozić 10 lat po studiach. Gdy termin pojawił się na napiętnowanie przybyszów spoza Warszawy. Na Brodnie jest tak, że żulik leży za monopolowym, dzień w dzień, ale gdy na chwilę wytrzeźwieje, to zaraz podkreśla, że unn w Warszawie się urodził! :)) Po 10 latach dopiero olśniło mnie - jaki to słoik może być super fast foodem. Z jednego słoja fasoliki po bretońsku mam dwa obiady, których przygrzanie trwa 10 minut! Wcześniej, przez 10 lat jadłem w dwóch barach melcznych (a ufff co za dziadostwo - prawda? No nie, dla mnie nie i jest też sporo osób które tak myśli i żałuje zbiorowego żywienia, z którego w Polsce zrezygnowano. Na pewno to było zdrowsze jedzenie niż to teraz głównie z mikrofalówek. No ale wiadomo „koszty” ważniejsze piniądz jest istotniejszy czy zdychasz potem na raka żołądka. Na obiad kebab albo baton z automatu, ale za to masz rower miejski na którym można przed wyborami się pokazać) Pracuje od drugiego roku studiów, a wliczając nieodpłatne prace, to i dużo wcześniej i warunki tej pracy oceniam dużo gorzej niż te w jakich pracowała moja Matka dopóki nie przeszła na prywaciarstwo. Od pierwszej klasy szkoły średniej w Tomaszowie miała stołówkę pod nosem, z dwudaniowym pełnowartościowym obiadem (zupa + drugie danie) Na Mordorze ja miałem do dyspozycji ...automat ze snickersami za 2 zł.. U nas było jeszcze o tyle dobrze, że był tzw. aneks kuchenny ze stoliczkiem i dwoma krzesełkami. Ja tam sobie właśnie prynosiłem słoje z domu, ale nie od razu. Od kiedy wyoutowałem się jako ktoś kto podczas 8 a częściej 12-15 godzin pracy (często bez sensu), potrzebuje coś zjeść. Coś więcej niż kanapka nad klawiaturą. Aaaa sorry, reczywiście było! PRzychodziły też baby z jedzeniem w steropianie! Żarło to się właśnie przy biurku, ukradkiem i w obawie by nie pobrudzić firmowego sprzętu. Dla mnie to jest dziadostwo, Nie stołówka uczniowska czy zakładowa. No ale „koszty” Koszty, koszty, koszty. XIX wiek wracał. Klawiatura zamiast łopaty.

romek co ma domek 26.08.2019 12:51
Grażyński, podziwam Cię, znowu grafomanisz a nikt tego nie czyta. Wprawdzie potem podczas strzelanek pod innym tesktami z tych okropnie napisanych i długich wpisów jakoś się zna (na przyklad by przypisać robolenie w UK, podczas gdy ja tam pracowałem i to z 3 miesiące na początku, jednocześnie STUDIUJĄC, do samej roboty nigdy nie wyjeżdżałem, ale robola można z kogoś zrobić)

romek co ma domek 26.08.2019 12:52
...ale generalnie nikt Cię nie czyta

Pierwszymi komorami gazowymi nazistów były ciężarówki z wtłaczanymi do wewnątrz spalinami. Pogooglujcie sobie. „Ale co tam. Nie stać cię, Zazdrościsz komuś autka” Iveco do rozwożenia chabaniny 26.08.2019 13:12
Coś ciężkiego potrzebujesz podwieźć - no to nawet podjeżdząsz sobie pod klatkę i wnosisz. Ale nie codziennie by tylko siebie przywieźć. Na razie jeszcze jest o co walczyć, bo przy każdym tomaszowskim blokowisku zazwyczaj jest teren gdzie można urządzić duży nawet strzeżony parking. Utrzymywany przez spółdzielnie! To jest praca dla 5-6 osób, co to nie stać 10 tysięcznej spółdzielni? Ludzie chodzą dużo dalej do garaży przy Baśniowej, a pod elektrociepłownią jest teren na parking dla wszysktich. 10 zł do czynszu. Nie mając samochodu, będę na to płacił. Chcę! No ale pewnie będzie tak, że przy braku zainteresowania ludzi którzy w posiadaniu samochodu widzą swój awans społeczny, teren będzie sprzedany, albo Przodownik będzie budował sam, a jak się żyjje z parkingiem 5 metrów (chyba nawet mniej, ale niech będzie 5), pod oknem? No to co to kogo obchodzi? Ty masz w mieszkaniu tylko spać. Chociaż z tym jest już też bardzo różnie. Już nie ma jakiegoś skrępowania by o 2-3 w nocy użyć kilkanaście razy w ciągu 15 minut klaksonu by pośpieszyć kogoś, kto miał zejść a się guzdrze. No bo właściwie się stało? No nic. Trąbnąlem sobie tylko. Kiedyś tu typek przyjechał jakąś chłodnią której ładował(?) przy włączonym silniku. Po 30 minutach musiałem wyłączyć mu to za pomocą Straży Miejskiej, której serdecznie dziękuję. Ale to świadczy o tym, że kompletnie nie ma poczucia, że żuje się w jakiejś zbiorowości, że tak jak nie powinno się śmieci wyrzucać przez balkon, tak i komuś nie poiwinno się spalin przez ten balkon wtłaczać. Zanim przyjechała Straż minęło 15 minut. Zanim zszedł kolejne 10. !Godzina z włączonym slilnikiem samochodu dostawczego Iveco w uliczce między blokami, gdzie odległość od okien to 5 i 15 metrów. Ale co tam. No co się stało? Ładowałem sobie tylko.

Młodociany 26.08.2019 19:52
Człowieku kim ty jesteś i co ty wypisujesz? Temat artykułu... nie zrozumiałeś? Fatalna sprawa. Jakieś prywatne pamiętniki zapisuj i pod żadnym pozorem nie upubliczniaj.

Wsiadaj do grata i zaklocaj cisze nocna sasiadom! 26.08.2019 20:29
Smucisz sie bo paczki za 9 zl domowej produkcji dluzej nie kupisz, co?

Młodociany 27.08.2019 16:17
Oczywiście z tym, że ty pączków nigdy na oczy nie widziałeś. Jestem tego pewien.

Opinie

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników

LexisNexis Protégé™ Poland pomaga polskim prawniczkom i prawnikom sprawniej realizować złożone czynności prawne dzięki intuicyjnej automatyzacji i odpowiedzialnej sztucznej inteligencji. Data dodania artykułu: 18.06.2026 14:31
LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Do Redakcji: mój wpis w tym temacie nie spodobał się redakcyjnej, jewropiejskoj cenzurze-inkwizycji ?! Przecież komuna (PODOBNO) już minęła - co?! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama