Tomaszów śpiewał drugi dzień. Sarius, happysad i lokalni artyści na scenie
Drugi dzień Festiwalu „A może byśmy tak… do Tomaszowa” za nami. Po piątkowym otwarciu, paradzie ulicami miasta i pierwszych muzycznych emocjach, sobota przyniosła kolejną porcję dźwięków, spotkań, wakacyjnej energii i tej szczególnej atmosfery, która sprawia, że miejskie święto nie jest tylko wydarzeniem w kalendarzu, ale wspólnym przeżyciem.
Dzisiaj, 16:02