Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 01:13
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

nordic-walking

Jesienny rajd nordic walking za za nami

Jesienny rajd nordic walking za za nami

W sobotni poranek 21 października Miejskie Centrum Kultury zorganizowało jesienny rajd nordic walking. Pomimo deszczowej pogody ponad 20 osobowa grupa przemaszerowała 9-kilometrową trasę lasami Spalskiego Parku Krajobrazowego pomiędzy Studzianną a Inowłodzem. Tradycyjnie na zakończenie odbyło się ognisko z kiełbaskami oraz gry i zabawy integracyjno-ruchowe.

24.10.2017 12:52
Oni też szukali wiosny

Oni też szukali wiosny

Wspaniała pogoda oraz wyśmienite humory to stałe elementy rajdów nordic walking organizowanych przez Miejskie Centrum Kultury. Tym razem do pokonania była 9-kilometrowa trasa leśnymi ścieżkami od Brzustowa w kierunku Poświętnego. Blisko 40-osobowa grupa uczestników podziwiała wyczekaną wiosnę w pełnym rozkwicie. W trakcie marszu wyłoniła się grupa pasjonatów zielarstwa, która wspólnie wymieniła się swoja wiedzą. Na zakończenie imprezy, po odpoczynku przy ognisku i kiełbaskach wszyscy chętnie wzięli udział w grach i zabawach. Na kolejną wyprawę leśną zapraszamy w sierpniu w ramach czwartej edycji projektu "Wczasy w sercu miasta", o czym będziemy informować na bieżąco. Serdecznie zapraszamy.

23.05.2017 16:17
Wiosna, gdzie żeś Ty

Wiosna, gdzie żeś Ty

Miejskie Centrum Kultury, filia MOK zaprasza w sobotę 20 maja do udziału w rajdzie nordic walking "Szukamy wiosny". Zbiórka uczestników o godz. 08.30 przy Lidlu (ul. Mościckiego 35). W programie wspólne pokonanie trasy, warsztaty techniki chodzenia z kijami, gry i zabawy integracyjno-ruchowe oraz ognisko z kiełbaskami. Koszt uczestnictwa 25 zł/osoba. Zapisy w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury ul. Browarna 7 lub pod nr tel. 44 724 42 93. Serdecznie zapraszamy

09.05.2017 11:47
Nordic Walking na leśnych ścieżkach

Nordic Walking na leśnych ścieżkach

25 marca, na pierwszy w tym roku rajd nordic walking, organizowany przez MCK, przybyła liczna, blisko 40-osobowa grupa zwolenników obcowania z naturą. Tomaszów Mazowiecki i jego okolice, to wręcz idealne miejsce dla tego rodzaju aktywności. Niemal z każdej strony, miasto otaczają lasy. Razem z Doliną Rzeki Pilicy, stwarzają możliwości dla aktywnego i równocześnie przyjemnego spędzania wolnego czasu.

28.03.2017 10:22
Jesienny Rajd NORDIC WALKING

Jesienny Rajd NORDIC WALKING

Miejski Ośrodek Kultury w Tomaszowie Mazowieckim serdecznie zaprasza 15. 10 .2011 o godz. 9.00 na Jesienny Rajd NORDIC WALKING po ternie Szkółki Leśnej IŁKI w Swolszewicach Dużych.

05.10.2011 16:11    3
Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.

Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.

Dzisiejsze głosowania nad udzieleniem absolutorium i wotum zaufania dla Starosty Powiatu Tomaszowskiego trudno nazwać inaczej niż... cyrkiem. Ostatecznie, Dariusz Kowalczyk zarówno jednego, jak i drugiego nie uzyskał, bo... Mariusz Węgrzynowski i radni PiS zagłosowali przeciwko budżetowi, który sami... realizowali. Z kolei radni Koalicji Obywatelskiej wstrzymali się od głosu (co de facto oznacza również głosowanie przeciw), mimo że wcześniej budżet i jego zmiany przyjmowali właściwie bezdyskusyjnie. Węgrzynowski przy okazji potwierdził, że odwołanie go było jak najbardziej uzasadnione. Dyskusja toczyła się głównie wokół peanów na własną cześć, wygłaszanych przez Węgrzynowskiego.
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama