Kilka miesięcy temu zadałem w formie pisemnej pytanie o zabezpieczenie obsługi medycznej oddziału chorób wewnętrznych Tomaszowskiego Centrum Zdrowia, w związku z wypowiedzeniem umowy obsługującemu tomaszowskich chorych lekarskiemu konsorcjum pod kierownictwem dr. Sebastiana Słomki. Otrzymałem odpowiedź, że nie istnieje zagrożenie dla zdrowia i życia pacjentów, a obsługa lekarsko pielęgniarska na odpowiednim poziomie zostanie zabezpieczona. Teraz okazuje się, że brakuje nie tylko lekarzy, ale również pielęgniarek, a tymi, które są nie ma kto pokierować...