Rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady
Kiedy postanowiłam rzucić wszystko i wyjechałam w Bieszczady, była pełnia mroźnej zimy. Dopiero z nadejściem wiosny zaczęłam dostrzegać ile bogactwa mają do zaoferowania łąki, lasy i pola. Owszem większość roślin występujących tutaj rośnie też w innych regionach Polski, ale to co zobaczyłam ma swoje niepowtarzalne i wyjątkowe właściwości.
21.06.2019 19:31
13
15