Przystań jak z bajki

  • 10.07.2020, 11:24 (aktualizacja 10.07.2020, 11:48)
  • Adrian Strzępek
Przystań jak z bajki
Już dzisiaj otwarcie Przystani nad Pilicą, po jej kompleksowej rewitalizacji. Tym razem "przywrócenie do życia" jest jak najbardziej właściwym określeniem. Prezentujemy galerię fotografii, która być może zachęci Was dzisiaj do tego, by wybrać się na ulicę PCK

.

Adrian Strzępek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tomaszowianin
tomaszowianin 02.10.2020, 21:48
A te frytki, to skąd. A lody z Areny Lodowej czy z Rawy (ten dyliżans ma chyba taką rejestrację). Co tam pojedziemy przed południem, to jestem ja i żona no i ten sprzątający i pilnujący. A zapachu frytek z żadnej strony Bajki nie dało się wywąchać. Coś ten super z innej Bajki.
P-60
P-60 26.09.2020, 09:38
Jest fajnie i frytki super. Więcej takich miejsc.
Piter 16
Piter 16 02.08.2020, 13:07
`````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````Dawno powinno być zrobione i plus dla tego kto w końcu wziął się za to bo syf był niemiłosierny i tyle w temacie.
Konkretnie zaprojektowane pod dzieciaki i sportową młodzież a i dziadki zadowolone to chyba najważniejsze pozdrawiam.
PRL
PRL 01.08.2020, 23:17
Powycinane masę drzew... kolejna pustynia po Placu Kościuszki (brawo urbaniści i Ci co to zatwierdzają). Brak gastronomii, no chyba zgodnie z myślą jedynej słusznej władzy (nowych starych czasów) wrócą
saturatory i Panowie z torbami proponujący kupno czego potrzeba....
rubik
rubik 23.07.2020, 17:52
Dodam tylko tyle ,bo ten portal mnie nie lubi. Mogły być tomaszowskie malediwy , a wyszły pudełka .Brak wam doświadczenia estetycznego we współpracy z naturą . Jest to funkcjonalne z pewnością , ale nijakie , bez feeling . Poprawcie szczegóły .U mnie jest dębowy las,mini zoo, połacie trawy ,krzewy,drzewa z róznych stron świata ,kwiaty ,sadzawki,dzikie przestrzenie do których każdy może wejść i nikt nie niszczy. Nie róbcie takiej krzywdy jak w tym przypadku tym żródła niebieskim.
Matka z dzieckiem.
Matka z dzieckiem. 15.07.2020, 10:42
Wszystko super, tylko do toalet przy plaży są schodki, więc wózek trzeba wnieść,a w pomieszczeniu z przewijakiem nie było kosza na śmieci.To da się poprawić.
Żeby tylko dbali
Żeby tylko dbali 15.07.2020, 10:32
Ładnie, w końcu to ogarnięte. Jeżeli chodzi o piwo to dobrze, że nie ma, ale frytki to już by mogły być. Mam tylko nadzieję, że będzie tam dobrze gospodarowane. Jak coś się ubrudzi to wyczyszczone, jak zepsuje to naprawione. Bo nie wystarczy zrobić, trzeba to teraz w tym stanie utrzymać, nie jak park Rodego i te "placki ziemi, pseudo labirynt czy zachwaszczone róże". Ale podsumowując - przystań jest super i ufam, że tak będzie...
tomaszowianin
tomaszowianin 14.07.2020, 20:42
Ale bajka jak ta o krasnoludkach i sierotce marysi
A browarka czemu niet?
***
*** 11.07.2020, 17:47
Zrobić uroczyste otwarcie Przystani i nie nawiązać do jej tradycji wioślarskiej, kajakarskiej, motorowodnej, tylko do jakiejś kosmologii to trochę słabe. Kto to wymyślił?
Daniela
Daniela 11.07.2020, 14:42
Czy jest mozliwy dostep dla inwalidow?
Ok
Ok 15.07.2020, 10:38
Byłam z wózkiem dziecięcym i nie napotkałam przeszkód, ale czy na pewno wszystko jest ok to nie wiem.
Do Rts
Do Rts 10.07.2020, 22:21
A jak chcesz przyjść to weź własną wałówkę i piwo z niedalekiej Biedry.
Tak na poważnie: ładnie to wygląda ale powinien tam być punkt gastronomiczny z prawdziwego zdarzenia.. Był bar wodnik organizował wiele imprez i miejsce gdzie można było usiąść i coś zjeść i napić...
Xyz
Xyz 10.07.2020, 22:14
Zaraz zacznie się wysyp komentujących którym wszystko w Tomaszowie nie pasuje
tomaszowianin
tomaszowianin 11.07.2020, 16:43
Nie to, że nie pasuje. Widziałeś na obrazkach nowoczesne kible. Po co, jak nie będzie potrzeby z nich korzystać Załatwisz się po drodze na Błoniach w podwalinach wyimaginowanego hotelu z geotermią a serdelka z bułką z biedroneczki zdążysz przetrawić. I to ci powinno pasić
A do p. Danieli: raczej nie: tam dla dzieci oczekiwanych z +. Nie dla staruszków. Tam nie ma miejsca na wypoczynek pod lipką na kocyku.
Zatroskana
Zatroskana 10.07.2020, 16:29
Zajmuja sie tym co nie trzeba zaraza szaleje w naszym miescie to jest wazne teraz
Newada
Newada 10.07.2020, 19:34
Zaraza to w waszych głowach szaleje
tomaszowianin z Polski
tomaszowianin z Polski 12.07.2020, 15:39
Spolszczony z Nevady? A czy tam u was już w głowach żadna zaraza nie szaleje?
Jaro
Jaro 10.07.2020, 16:35
Budowe zaczeli przed psndemią. Weź człowieku tam rodzinę to zmienisz zdanie. Pzdr
tm
tm 10.07.2020, 12:05
pięknie to wygląda!!! Tomaszów to brzmi dumnie!!!
Emeryt
Emeryt 10.07.2020, 22:29
Aż milo pospacerować bez piachu i nierówności jak np.na błoniach super.
mieszkaniec
mieszkaniec 10.07.2020, 11:58
Mój Boże, lata mojej młodości, trudno mi powstrzymać łzy
Tomaszowianka
Tomaszowianka 10.07.2020, 15:12
Mojej też, też mi się chce płakać. Czas ucieka i to juz nie wróci.
Dziękuję, Panie Prezydencie, dziękuję
Dziękuję, Panie Prezydencie, dziękuję 10.07.2020, 16:54
Przystan wyglada lepiej niz za moich czasow.

Zreszta pamietam juz jedynie jak przez mgle ostatnie inwestycje na niej sprzed 30-35 lat. Potem juz wszystko zarastalo i miejsce stawalo sie coraz mniej przyjemne.

Takze nie spodziewalem, ze to miejsce znowu zakwitnie. Wielu samorzadowcow spisywalo je na straty (bo po co? Kogo interesuje wlasna rzeka skoro mozna pojechac zagranice - mówili)

Byly tez pomysly prywatyzowania. Jakies kajaczki, jakies mini łódeczki za pieniadz. No tyle, ze firemke interesuje jedynie wlasny kajaczek, a nawet jesli nie, jesli cos wiecej to na gadaninie jedynie sie konczylo. Ostatnio to nawet nie podmalowywali wejscia na Przystan.

Takze, bardzo sie ciesze, ze Miasto wegzkwowalo swoja wlasnosc, wczesniejszym nieidalosie sprywatyzowac jej wsrod kolesi za grosze i ze sluzyc NIEODPŁATNIE bedzie wszystkim mieszkancom.

Moze tez, gdy przyjezdzac beda normalni ludzie, rodziny z dziecmi, to ta dzicz samochodowa ktora warczy i piszczy oponami po Tomaszowie po nocach a tam lubi popić, poćpać może znikaną sobie stamtad. Dzicz niech przy Borkach sie spotyka, tam jest symbol ich mentalnosci.
Ryczenie na całą ulicę, zastraszajaca otoczenis predkosc a w srodku wulgarne dudnienie - to jest ten poziom wspoleczesnego robotnika wielu prac dorywczych. Zatem na Borki, przez las, jak nie opanujesz pol tony żelastwa to jest mniejsza szansa ze złamiesz komuś życie.

Na przystani jest bardzo pieknie. Miasto i to w ciagu niespelna 6 lat odzyskalo drugą rzekę!

Dziękuję!

Karolcia
Karolcia 11.07.2020, 08:37
Szkoda , że myśli Pan/Pani tylko o sobie. A na Borkach to nie mieszkają ludzie? a może są głusi i nie będą słyszeć ryku samochodów?
precz z komuną
precz z komuną 10.07.2020, 19:09
Nie nieodpłatnie tylko za pieniądze wszystkich mieszkańców, nawet tych którzy nigdy tam pójdą.....
Sceptyk
Sceptyk 11.07.2020, 12:41
To że nie jadam bułek nie znaczy że piekarnie mają zamknąć,piękne miejsce dla tych co chcą tam spędzić czas a kto nie chce niech siedzi na balkonie
Rts
Rts 10.07.2020, 21:13
Wszystkim niedogodzisz jak Ci niepasuje to niechodź
?
? 10.07.2020, 21:00
i w mieście nie mieszkają?

Pozostałe