Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 19:03
Reklama
Reklama

Wójt do lustracji

Nie stygną emocje wokół rezygnacji, jaką złożył ze swojej funkcji wójt gminy Ujazd, Włodzimierz Goździk. Jedna z hipotez, którą nawiasem mówiąc potwierdzają poniekąd prokuratorzy Instytutu Pamięci Narodowej, mówi, że samorządowiec odszedł ze względu na toczące się w jego sprawie postępowanie dotyczące rzekomego kłamstwa lustracyjnego.

 

 

Sprawa oświadczenia lustracyjnego znana jest już od jakiegoś czasu. Jeszcze przed ostatnimi wyborami na stronach IPN pojawiła się informacja o tym, że Włodzimierz Goździk (wówczas żołnierz zawodowy) został zarejestrowany jako tajny współpracownik PS. Alfa przez Wojskową Służbę Wewnętrzną .  

 

Wójt wyjaśniał wówczas w lokalnej prasie, że jest zaskoczony informacją Instytutu i że nigdy nie był tajnym współpracownikiem służb PRL i dokładnie takie oświadczenie złożył  biorąc udział w kolejnych wyborach samorządowych. Przypominał też, że pod koniec lat 70-tych ubiegłego wieku był młodym  podporucznikiem pełniącym służbę w batalionie remontowym 16 Dywizji Pancernej w Elblągu. Podkreślał, że ma świadomość, że podobnie jak inni oficerowie był obserwowany przez WSW.  Z całym zdecydowaniem twierdził też, że procesu lustracyjnego się nie boi, ponieważ jest pewnym jego wyniku.

 

Jak zwykle w podobnych sprawach IPN w swoich archiwach przeprowadziła kwerendę w poszukiwaniu dokumentów, które mogłyby świadczyć o rzeczywistej współpracy Włodzimierza Goździka z WSW. Przesłuchiwano też świadków, w tym samego zainteresowanego. W jego efekcie prokuratorzy rozważają możliwość skierowania sprawy oświadczenia lustracyjnego do Sądu.

 

Czy taki był rzeczywisty powód złożenia rezygnacji? Oficjalna wersja mówi o problemach zdrowotnych samorządowca z Ujazdu, z którym kontakt jest utrudniony, ponieważ razem z rezygnacją zwrócił w Urzędzie Gminy również swój służbowy telefon komórkowy.

 

Wiemy natomiast, że nie są to jedyne kłopoty, z jakimi musiał się zmierzyć w ostatnim czasie wójt. Z informacji, jakie posiadamy wynika, że kierowana przez niego gmina w ubiegłym tygodniu przegrała w sądzie pierwszej instancji sprawę z przedsiębiorcą, który był wykonawcą na jej terenie wielofunkcyjnego boiska typu Orlik.

 

Urzędnicy z Ujazdu nie chcą tej sprawy komentować. Mówią jedynie, że wyrok zostanie zaskarżony, przyznając równocześnie, że kwota, jaką trzeba będzie wypłacić będzie miała poważny wpływ na budżet gminy.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

marcin 04.12.2012 22:30
Takiego wójta jak mieliśmy przez ostatnie lata raczej juz nie doczekamy...

gospodarz 01.12.2012 11:50
To podział gminy na okręgi wyborcze skopiowany ze strony BIP gminy Ujazd. Gmina nadal jest podzielona tak, ze będziemy wybierać 15 radnych, a z Osiedla dalej 4 radnych. nr 1 Sołectwo : Ujazd, ulice: Tomaszowska, Plac Kościuszki, Mostowa, Parkowa, Antolin, Wodna, Pasikonika nr 2 Sołectwo : Ujazd, ulice: Przedmieście, Wolborska ,Leśna, Zagajnikowa, Zachodnia, Rokicińska, Polna, Cmentarna, Północna, Kościelna, Plac Wolności, Mącznik, Łąkowa, Brzozowa nr 3 Sołectwo : Ujazd, ulice: 11 Listopada, Słoneczna, Zgodna, Marii Kuncewiczowej, Elizy Orzeszkowej, Marii Konopnickiej, Władysława Reymonta, Marii Curie.Skłodowskiej, Henryka Sienkiewicza, Adama. Mickiewicza, Juliusza Słowackiego, Jana Pawła II, Fryderyka Chopina, Mikołaja Kopernika nr 4 Sołectwo: Sangrodz nr 5 Sołectwa: Bielina, Dębniak, Maksymów nr 6 Sołectwa: Stasiolas, Łominy, Józefin , Bronisławów nr 7 Sołectwa: Buków, Ciosny, Lipianki nr 8 Sołectwa: Niewiadów, Osiedle Niewiadów Bloki Nr Nr 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9 nr 9 Sołectwo: Osiedle Niewiadów Bloki Nr Nr 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 nr 10 Sołectwo :Osiedle Niewiadów Bloki Nr Nr 18, 19, 20, 21 nr 11 Sołectwo: Osiedle Niewiadów Bloki Nr Nr 22, 23, 24, 25, 26 nr 12 Sołectwa: Przesiadłów, Ojrzanów nr 13 Sołectwo: Skrzynki nr 14 Sołectwa: Wykno, Zaosie nr 15 Sołectwa :Helenów, Olszowa, Wólka Krzykowska Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. A p. Goździka doceniam, za to co zrobił dla gminy, ale tylko za to. Chociaż mam wrażenie, że wielu na jego miejscu zrobiłoby to samo, a nawet więcej, mając do dyspozycji fundusze unijne. Bo niestety nasza gmina pod tym względem nie jest w czołówce. Ani jego poprzednicy, ani następcy nie mieli i nie będą mieli takich możliwości sięgnięcia po środki unijne. Niestety nie jest to worek bez dna i kasa się kończy.

do 38 30.11.2012 22:58
do 38: no są bardzo lubiani i gospodarni z przewodniczącym zatrudniającym na czarno w swojej firmie, chmielem zadufanym w sobie traktującym swoich pracowników gorzej niż psy, nauczycielki załatwiające kompy dla osiedla załatwiając przy tym laptopa dla siebie... bloki za 10% wartości w których mieszkają matki, teściowe radnych...dlaczego skoro to takie ludzkie nie sprzedajecie działek gminy za 10% wartości? więcej wymieniać z gospodarności rady? utworzenie nowego obwodu wyborczego z 2 blokami z Niewiadowa po to by wstawić w kolejnych wyborach swojego radnego i zapłacić dodatkowo komisji? oby ktoś mądry pokroju Goździka wystartował w wyborach. Panu Goździkowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia i może warto by było przytrzeć poniektórym nosa i wystartować w wyborach na Prezydenta Tomaszowa? obcy doceniają a swoi nie potrafią - WSTYD

do 37 27.11.2012 16:17
święta racja... ale niech pokaże jeden z drugim z obecnej Rady jacy są lubiani i czy w ogóle ludzie im zaufają i wybiorą na Wójta. chyba że wystawia ze 3 kandydatów ze swojego grona i trzeba będzie wybrać mniejsze zło. a ich "czystość" wyjdzie z czasem na jaw... i wtedy zobaczą jakie fajne to uczucie.

do ktoś 27.11.2012 12:24
Teczki nie podkładał, ale fakt faktem, że razem ze swoją dziesiątką zaczynał kadencję od deklaracji, że odwołają wójta. Teraz jest radość i śmieszne słowa, że współpraca z wójtem układała się ostatnio dobrze. A pięknie to dopiero będzie. Przecież odeszło wszelkie zło a pozostają ludzie czyści jak łza.

ludwik 27.11.2012 09:07
ktoś to pewnie Pan Pawlak, albo jego żona

ktoś 26.11.2012 23:07
taa... pewnie to pan Pawlak te teczki w IPN-ie podkładał. I to pan Pawlak swoim krnąbrnym zachowaniem doprowadził Pana Wójta do choroby. Wszystkiemu on winien. Tak, to jego wina !!! A tak pięknie było, komu to przeszkadzało...

ludwik 26.11.2012 13:11
Powiem Wam tak. To co zrobił wójt, to nie tylko lokalna działalność, to było wyciągnięcie Ujazdu z zapyziałej peryferii na całkiem miłe miejsce do życia, to ściągnięcie milionów euro, to nowe miejsca pracy. Porównywanie prowincji województwa łódzkiego do wielkopolski, to tak jak porównać łódź do poznania, totalnie bez sensu. Mieliście naprawdę dobrego gospodarza, a teraz pan Pawlak, który w sumie oficjalnie mówił, że utrąci wójta ma pełne pole do popisu. No dalej ... zobaczymy, co Pan potrafi zrobić, bo to, że dołki kopać, to wszyscy już wiedzą.

ktos 25.11.2012 22:44
Uff, niezłe kazanie szkoda że bez sensu. Wiele się w Ujeżdzie zmieniło, fakt, ale w wielu takich małych miasteczkach w Polsce zmiany sa podobne (zapraszam np. do Wielkopolski). Polska się zmienia więc i Ujazd sie zmienia. I bez obaw znajdą się kandydaci na wójt równie dobrzy a może i lepsi. Bez chisterii !!! A Panu Wójtowi zdrowia życzę !

rozum 25.11.2012 00:29
Kto dał Wam prawo do osądzania i krytykowania drugiego człowieka? Nikt z Nas nie jest doskonały. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. 10 lat, 3 kadencje wygrane w pierwszej turze wyborów to chyba coś znaczy. Przenieście się w przeszłość i porównajcie gminę sprzed 10 lat. I co? Niech lepiej każdy zajmie się sobą, a nie bezpodstawnie osądza innych. Zrobił dla gminy bardzo dużo i to kosztem własnego zdrowia. Zamiast wesprzeć człowieka w tych trudnych dla niego chwilach, życzyć mu szybkiego powrotu do zdrowia to Wy tylko umiecie krytykować. Gdzie Wasze człowieczeństwo? Czy ktoś z Was zastanowił się nad tym, że tymi wszystkimi bezpodstawnymi słowami krytyki niszczy drugiego człowieka, jego rodzinę, przyjaciół, znajomych. Nie zachowujcie się jak hieny!Widzicie tylko błędy innych, a swoich nie. Czyżby Wy bylibyście idealni? Jak Wy byście się czuli gdyby to na Was tak "psy wieszali"? Zapamiętajcie, że krzywda wyrządzona drugiemu człowiekowi zawsze do nas wraca i to ze zdwojoną siłą i dotyka albo nas samych albo naszych bliskich. Czy więc warto tak postępować? na to odpowiedzcie sobie sami. Mam nadzieję, Ze ten mądry człowiek wróci szybko do zdrowia i pokarze niektórym gdzie " raki zimują". Oskarżacie, potępiacie, obwiniacie tylko to potraficie. Piszecie, że nie potrafił niektórych z Was wysłuchać. Zadajcie sobie więc pytanie: Dlaczego tak się działo? może Wy też nie byliście bez winy, może oczekiwaliście zbyt wiele. Nawet Duch Święty nie jest w stanie naprawić zła tego świata a co dopiero zwykły nieśmiertelnik. Skoro uważacie się za takich mądrych i sądzicie, że Wy bylibyście w stanie zrobić tak aby wszyscy ludzie byli zadowoleni to nic nie stoi na przeszkodzie abyście zgłosili Waszą kandydaturę w następnych wyborach. Zobaczymy kogo społeczność wybierze a potem ocenimy co udało się Wam osiągnąć. To jest moje zdanie ale jak czytam w niektórych komentarzach także innych, że lepszego Wójta niż Włodzimierz Goździk już nigdy mieć nie będziemy.Życzę wszystkim następcom powodzenia. Trudno podnieść poprzeczkę tak wysoko ustawioną. Panie Wójcie niech Pan szybko wraca do zdrowia a mądrość życiowa jaką Pan się kieruje niech pomoże w podjęciu mądrych decyzji dla dobra Pana małej Ojczyzny. Pozdrawiam.

rozum 24.11.2012 23:46
Czytam te Wasze niektóre komentarze i nie dowierzam.

do sprawiedliwego 24.11.2012 21:24
Czyżbyś nie wiedział, że pensje nauczycieli ustala państwo a nie rg; czy w Ujeździe, Osiedlu czy w Tomaszowie pensje nauczycieli są takie same. jak samorząd ma ochotę to dodaje jakieś pieniądze na dodatki motywacyjne, ale gmina Ujazd czy Tomaszów to nie Warszawa gdzie dodatki motywacyjne są na poziomie 500 zł dla nauczyciela. Osobiście znam nauczyciela z W-wy gdzie jako nauczyciel świetlicy ma dodatek motywacyjny w wysokości 500 zł i nie jest to najwyższy dodatek. Proszę więc nie pisać nieprawdy i wprowadzać ludzi w błąd.

sprawiedliwy 24.11.2012 18:46
a co zrobila obecna rada g po za tanszym wykupem mieszkan a co mial wojt zrobic dla osiedla jak prawie wszystko wspolnoty3 2 1 tylko jedno dbala o pensje nauczycieli szczegolnie w niewiadoie a wiecie dlaczego bo jest troje z obecnej rady g poziom nainiszy od wielu lat a pensje jak prezesow malych firm

ckm 24.11.2012 11:12
To już jego drugi taki numer W ubiegłej kadencji po tygodniu wycofał rezygnację? Zero honoru.

Tytułem komentarza 23.11.2012 23:28
http://katalog.bip.ipn.gov.pl/...27816&

Opinie

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność
Festiwal „A może byśmy tak do…Tomaszowa” – Dni Tomaszowa Mazowieckiego 2026

Festiwal „A może byśmy tak do…Tomaszowa” – Dni Tomaszowa Mazowieckiego 2026

Święto miasta pełne koncertów i atrakcjiFestiwal „A może byśmy tak do…Tomaszowa” – Dni Tomaszowa Mazowieckiego 2026 odbędzie się w dniach 26–28 czerwca 2026 roku. Przez trzy dni na mieszkańców i gości czeka bogaty program koncertowy, wydarzenia towarzyszące oraz liczne strefy aktywności przygotowane z myślą o całych rodzinach.Program wydarzeniaW piątek, 26 czerwca, obchody rozpoczną się o 19:00 przemarszem Tomaszowian z Placu Kościuszki ulicami miasta. Tego samego dnia o 20:00 w Parku Miejskim „Solidarność” wystąpią TM Orchestra i Maciej Balcar.W sobotę, 27 czerwca, na Tomaszowskich Błoniach zaplanowano koncerty od godziny 16:30. Na scenie pojawią się Kazzu, wokaliści MCK, Teatr Piosenki MCK, Chór Artis Gaudium, Sarius oraz Happysad.W niedzielę, 28 czerwca, również na Tomaszowskich Błoniach, od godziny 17:00 wystąpią Akcent Zenek Martyniuk, Michał Szczygieł z Zespołem oraz Fun Factory. Przed koncertami odbędą się także pokazy akrobatyki powietrznej przygotowane przez Fundację Astra Fly Academy.Dodatkowe atrakcjeW sobotę i niedzielę w godzinach 17:00–20:00 działać będą specjalne strefy na Tomaszowskich Błoniach oraz na Przystani. W programie znalazły się m.in. Strefa Przedszkolaka, Strefa Mieszkańca, Strefa Mundurowa oraz Strefa Sportu.W ramach wydarzeń sportowych zaplanowano także Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta oraz Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego.Informacje organizacyjneWydarzenie skierowane jest do mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego i wszystkich gości, którzy chcą wspólnie świętować dni miasta. Główne koncerty i atrakcje odbędą się na Tomaszowskich Błoniach, a inauguracja rozpocznie się przemarszem z centrum miasta. Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Legenda o „ratowaniu szpitala” zaczyna pękać? Pracownicy finansów TCZ zaprzeczają słowom z sesji Rady Powiatu

Legenda o „ratowaniu szpitala” zaczyna pękać? Pracownicy finansów TCZ zaprzeczają słowom z sesji Rady Powiatu

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Tomaszowskiego, gdy rozstrzygano sprawę wygaszenia mandatu radnej Pauliny Sochy, usłyszeliśmy opowieść o fachowości, ratowaniu szpitala i rzekomo usuniętych danych po odejściu poprzedniej księgowej. Teraz do redakcji zgłosili się pracownicy działu finansowego Tomaszowskiego Centrum Zdrowia. Twierdzą, że żadnych danych nikt nie kasował, a informacje przekazywane radnym są — ich zdaniem — nieprawdziwe. Przekazali redakcji zdjęcia zbiorów danych prowadzonych od 2019 roku. Sprawa wymaga pilnych wyjaśnień, bo w tle nie chodzi już tylko o mandat jednej radnej, ale o wiarygodność informacji, na podstawie których radni podejmują decyzje. Data dodania artykułu: Dzisiaj, 18:41
Legenda o „ratowaniu szpitala” zaczyna pękać? Pracownicy finansów TCZ zaprzeczają słowom z sesji Rady Powiatu Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Pijany za kierownicą. Sprawa radnego Leona Karwata zakończona w sądzie. Redakcja występuje o akta Dzień tych, którzy nie mają działu PR, ale mają telefon zawsze pod ręką Samochody z USA z bogatym wyposażeniem - dlaczego wersje amerykańskie często różnią się od europejskich? Zdrowie ile cię trzeba cenić ?!! Dyskopatia Prognoza pogody na 27 i 28 czerwca. Tomaszów pod czerwoną lampą upału Ponad milion złotych na ratowanie zabytków w powiecie tomaszowskim. Od Krzemienicy po Inowłódz Rowerem do Skansenu i Grot. Tomaszów Mazowiecki z nową inwestycją turystyczną za 120 tysięcy złotych Jaki hotel SPA w łódzkiem wybrać na weekendowy relaks Ponad 6,2 mln zł z KPO dla szpitala onkologicznego w Tomaszowie. Dane, sztuczna inteligencja i bezpieczeństwo pacjentów Kiedy najlepiej umówić wymianę opon w Warszawie
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: ixi Treść komentarza: Chłopie. Nie dziwię się, że obrałeś ksywkę jako :Zdziwiony". Czy Ty rzeczywiście nie rozumiesz tego, że ci, którzy niedawno zostali utopieni, będą robić wszystko , aby uwalić swoich następców?! Więc, koleś: nie wal głąba. Tu nie chodzi o żadną logikę, ale o totalną, lokalną wojnę lokalnych sitw. I to wszystko. Tak to trudno zrozumieć?! Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Jednym słowem, wyrok sądu w drugiej instancji podtrzymuje wyrok sądu pierwszej instancji..... Bardzo dobrze, że chcecie obejrzeć akta sprawy. Skomentuję to krótko: niech żyje piotrkowsko-tomaszowski, lokalny zaścianek. I zapytam: co tu się, kur..., dzieje ?!?! Źródło komentarza: Pijany za kierownicą. Sprawa radnego Leona Karwata zakończona w sądzie. Redakcja występuje o akta Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: I jeszcze dorzucę. W młodości byłem ministrantem, ale totalnie nie cierpię takich świętoje..liwych hipokrytów. Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Młody człowieku: i tak, kur..., trzymaj !!! Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Autor komentarza: Mariusz Strzępek Treść komentarza: Panie Janku, czas powiedzieć STOP. Ten człowiek robi to nie tylko na profilu, o jakim mowa, ale także próbował na tym portalu, całkiem anonimowo, ale jak Pan wie, mam tu nieco szerszy dostęp do danych użytkownika. Pana Goskę czekają też procesy cywilne i karne dotyczące znieważenia i stosowania pomówień. Wystąpiłem też o zakaz zbliżania się do mnie na odległość mniejszą niż 50 metrów. Ja wytrzymam jeszcze chwilę ten hejt. Już nie takich typów sprowadzałem na ziemię Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Szanowny Panie Mariuszu: no WRESZCIE Pan nie wytrzymał. Coraz częściej, a może nawet nagminnie zdarzają się nie tyle radni - przedstawiciele wyborców (tak powinno być), ale (niestety) zwykłe samorządowe i inne publiczne szuje i debile. Jedynym celem takiego debilowatego dziadostwa jest ich własny tyłek (czyli układziki) i ich własna kasiorka z tytułu pełnienia jakiegokolwiek mandatu publicznego. I dobrze by się stało, gdyby taki jeden z drugim, lokalny, zapyziały ciemniak i ćwok dobrze dostał po jajach. Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama