Kobieta, która zabiła córki, trafi do zakładu psychiatrycznego
Sąd Okręgowy w Kaliszu postanowił, że kobieta z Kobylej Góry, która zabiła córki, trafi do zakładu psychiatrycznego na czas nieokreślony – poinformował PAP rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Kaliszu Marek Urbaniak. Postanowienie jest nieprawomocne.
02.10.2024 10:16
1
Komentarze