I Turniej Klasyfikacyjny - 11.10.2018 r.
1. Tomasz Wojciechowski 246
2. Tadeusz Śliwiński 243
3. Sebastian Wiskowski 228
4. Jarosław Mordaka 228
5. Łukasz Henig 223
6. Maciej Słowiński 218
7. Jakub Głogowski 212
8. Klaudiusz Dębowski 210
9. Grzegorz Wągrodzki 204
10. Henryk Piotrowski 203
11. Anna Śliwińska 202
12. Bartłomiej Krężelewski 195
13. Rafał Henig 185
II Turniej Klasyfikacyjny – 18.11.2018 r.
Lp. |
Nazwisko i imię |
Kręgle |
1. |
Bożena Polak |
239 |
2. |
Michał Dębicki |
238 |
3. |
Adrian Przepióra |
236 |
4. |
Tadeusz Śliwiński |
234 |
5. |
Łukasz Henig |
229 |
6. |
Tomasz Gliszczyński |
228 |
7. |
Rafał Henig |
225 |
8. |
Jacek Lasota |
225 |
9. |
Anna Śliwińska |
219 |
10. |
Grzegorz Wągrodzki |
217 |
11. |
Jakub Głogowski |
210 |
12. |
Henryk Piotrowski |
206 |
13. |
Jarosław Mordaka |
204 |
14. |
Sebastian Wiskowski |
203 |
15. |
Kinga Dębowska |
199 |
16. |
Klaudiusz Dębowski |
198 |
17. |
Maciej Słowiński |
192 |
KLASYFIKACJA GENERALNA PO 2 TURNIEJACH
1. Tadeusz Śliwiński 477
2. Łukasz Henig 452
3. Jarosław Mordaka 432
4. Sebastian Wiskowski 431
5. Jakub Głogowski 422
6. Anna Śliwińska 421
7. Grzegorz Wągrodzki 421
8. Rafał Henig 410
9. Maciej Słowiński 410
10. Henryk Piotrowski 409
11. Klaudiusz Dębowski 408
12. Tomasz Wojciechowski 246
13. Bożena Polak 239
14. Michał Dębicki 238
15. Adrian Przepióra 236
16. Tomasz Gliszczyński 228
17. Jacek Lasota 225
18. Kinga Dębowska 199
19. Bartłomiej Krężelewski 195
Zawody składają się z trzech turniejów klasyfikacyjnych. Na trzeci turniej klasyfikacyjny organizatorzy zapraszają do kręgielni 25 października (czwartek) na godz. 18.30.
Dodać należy, że Ognisko TKKF „Ogniwo” powstało w 1958 roku i jest najstarszym Ogniskiem TKKF w mieście.
Podsumowanie i wręczenie pucharów dla najlepszych odbędzie się 8 listopada przed pierwszym turniejem klasyfikacyjnym 25.Indywidualnych Mistrzostw Tomaszowa Maz. w Kręglach.
Organizatorami imprezy jest Ognisko TKKF „Ogniwo” i Zarząd Miejski TKKF w Tomaszowie Maz..
Napisz komentarz
Komentarze