Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 02:24
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Przystań nareszcie otwarta... od piątku

Na tę informację z pewnością czekało wiele osób. Już w najbliższy piątek  będzie można wybrać się na spacer na miejską przystań! Jej udostępnienie opóźniła pandemia koronawirusa – do niedawna przy tym terenie ustanowiona była kwarantanna oraz punkt badań COVID-19. Od tego weekendu będziemy się jednak mogli już cieszyć z relaksu nad rzeką. Ze względu na sytuację, nie będzie hucznego otwarcia, jednak nie zabraknie muzyki i atrakcji dla dzieci W piątek między 17 a 19 będą mogły one wziąć udział w kosmicznych warsztatach, natomiast w sobotę szykuje się nam powrót tomaszowskich artystów – czas na przystani będzie można spędzić słuchając występu Piotra Goljata –  muzykowanie rozpocznie o godzinie 20. To z pewnością będzie nastrojowy wieczór nad rzeką. Przypominamy, że nadal obowiązują obostrzenia sanitarne i prosimy o ich przestrzeganie.

Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Przypomnijmy, miasto pozyskało dofinansowanie na modernizacje tomaszowskiej przystani  w ramach RPO Województwa Łódzkiego całkowity koszt zadania wyniósł 6 640 723,64 zł, a dofinansowanie 3 052,753,10 zł. Projekt obejmuje wspólną aplikację 4 gmin z powiatu tomaszowskiego: Gmina Tomaszów Mazowiecki, Gmina-Miasto Tomaszów Mazowiecki, Gmina  Inowłódz, Gmina Rzeczyca wraz z udziałem starostwa Tomaszowskiego. Dotyczy zwiększania atrakcyjności terenów leżących wzdłuż rzeki Pilicy poprzez zagospodarowanie terenów przyległych, przystani, miejsc wodowania kajaków itp.

Wykonane zostały nowe miejsca wodowania kajaków, plaża miejska, trapy widokowe, scena letnia, boiska do siatkówki plażowej , boisko wielofunkcyjne do koszykówki, zagospodarowana została zieleń, powstały węzły sanitarne, szalety, przebieralnie, dwa place zabaw, miejsca gastronomiczne dla food truck, ekspyremantarirum dla dzieci, labirynt  z zieleni dla dzieci, system monitoringu rzeki, nowe oświetlenie oraz alejki i place.

Co w najbliższy weekend na przystani (10-11 lipca)

Kosmiczne rakiety, konkursy z upominkami, liryczny koncert Piotra Goljata z zespołem oraz wiele innych atrakcji czeka na tych, którzy w najbliższy weekend (10 i 11 lipca) przyjdą na przystań miejską przy ul. PCK. Do relaksu w kolejnym pięknym miejscu w Tomaszowie Mazowieckim zapraszają Urząd Miasta i Miejskie Centrum Kultury.

Kulturalny weekend z MCK ph. “Kosmiczny Tomaszów” rozpocznie się w piątek o godz. 17. Będzie rodzinnie, kolorowo i wesoło. Najwięcej niespodzianek przygotowano dla najmłodszych, w tym: ozdabianie rakiet kosmicznych, grę sprawnościową “Droga Mleczna”, konkursy czy pokazy latających komet, czyli wielkich baniek mydlanych. Chętni będą mogli skorzystać z fotobudki lub zrobić sobie zdjęcie z “żywą” maskotką - planetą Ziemią.

W sobotę, w nowym amfiteatrze, posłuchać będzie można tomaszowskiego muzyka, kompozytora i aranżera Piotra Goljata, który wystąpi z zespołem w koncercie “Przystań pod gwiazdami”. Artyście towarzyszyć będą: Piotr Górka - kontrabas, Sebastian Ruciński - gitary, a także gościnnie Beata Stasiak - wokal. Początek o godz. 20.

Zarówno w koncercie, jak i pozostałych atrakcjach udział jest bezpłatny. Przyjdźcie i bawcie się odlotowo! Ze względu jednak na obecną sytuację związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wydarzenia odbywać się będą w reżimie sanitarnym. Prosimy o zachowanie bezpiecznych odległości oraz zdezynfekowanie rąk przed wejściem na przystań na przygotowanych stanowiskach.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ada 27.12.2021 13:14
Planowałam odwiedzić z mężem Tomaszów z okazji 15 rocznicy Ślubu jaki by nie był w tedy też nam się podobał, ale teraz gdy jest taki zadbany będzie jeszcze lepiej, dobra robota.

tm 27.12.2021 16:40
Zapraszamy :)

Monika 10.07.2020 07:16
Nawet mi przez myśl nie przeszło ,że otwarcie tuż przed wyborami ? chyba nie mieszam spraw codziennych z polityką . Otwarcie Przystani super,kiedy by nie było pójdę i rzucę okiem na zmiany,bo dlaczego mam nie docenić pozytywnych zmian ? Czego wszystkim życzę :)

Na przystan 08.07.2020 18:28
Przyjdziemy w maseczkach przepytać ich o działania w okresie wirusa będzie wesolo

Szczęśliwy czekałem na to całe zycie 08.07.2020 14:31
No dopiero będzie świta błyszczeć termin oczywiście przypadkowy. Ale trzeba uważać bo wirus tuż tuż.

tm 08.07.2020 09:28
Tomaszów to brzmi dumnie....! można? można!

Emigrant - 2006 07.07.2020 17:47
Super, robota. Na pewno odwiedzę. Aż miło wrócić do takiego Tomaszowa.

$ 07.07.2020 16:37
Wybory...

Postkomunizm jak ciężkie kajdany u nóg :( Czy zaraz wróci? 07.07.2020 17:42
Tylko patrzeć a pojawią się i inne „zastrzerzenia” – a to kolor boiska do koszykówki nie taki, a to boisko dwa metry węższe od olimpijskiego, a to trawa wokół nie taka, a to „po co likwidowali piachy, skoro siatkówka plażowa jest popularna”, a to muszla koncertowa za mała, a to gdzie ja zaparkuje samochód a bez niego nie spób się dostać. W kółko na okrągło stękania przesiąknięte szyderstwem. Motywacje cały czas te same: bo to nie ja postawiłem. Normalni ludzie widzą swoje: była zapyziała przystań z jednym asfaltowym boiskiem którego nawierzchnie wylał jeszcze PRL, a przez 30 lat marazmu lokalnych władz korzenie okolicznych drzew przeorały czyniąc zeń popękane pobojowisko na którym właściwie jedynie piłka z ołowiu nie traciła by oczekiwanej trajektorii po odbiciu. Ćmiąca się jedna latarnia powodowała, że na przystań nad Pilicą przychodziły jedynie morsy – na trochę dęty event w środku zimy, na początku trochę upolityczniany, bo wprawdzie nic wcześniej dla wspólnoty nie zrobiłem, ale na Facebook mogę wstawić sobie fotę, jaki to dzielny jestem, że zimą wchodzę do wody. Potem siup na prezydenta miasta. Żenujące. O wieczorach nad Pilicą co najmniej od 20 lat normalny człowiek nie oprych, mógł zapomnieć. Przychodziła jedynie żulerka której to czy zostanie w ciemnościach pobita czy nie – to już właściwie wszystko jedno. 30 lat nieinwestowania w otwartą przestrzeń publiczną bo po co? Bo plebs niech siedzi w domach, bo „a i tak poniszczą”. W końcu co to za atrakcja skoro w Uniejowie są termy, a „to dzidowskie miasto nie ma nic do zaoferowania” To prawda. Nie miało. Przez was.

Aleks 08.07.2020 08:24
A jakie to ma znaczenie. Zawsze będzie przed wyborami, po wyborach lub w trakcie. Fajne miejsce i tyle. Kiedyś syf, teraz zupełnie inny obiekt. Nie ma codo tego mieszać polityki i wietrzyć spisków.

$ 08.07.2020 11:20
Czyli pisząc,, spisek,, przedwyborcza propaganda i coś tam czujesz? A co do przystani goło tak bez tych wyciętych drzew.

Aleks 08.07.2020 13:04
No a znasz to miejsce i tamtejszy dzewostan?. Bywałem tam niemal co tydzień od wielu, wielu lat bo mieszkam w pobliżu. Widziałem jak po wiekszej burzy, bardziej srogiej zimie czy wietrze drzewa były niszczone i stanowiły niebezpieczeństwo dla ludzi którzy tam wypoczywali. Połąmane gałęzie, pogruchotane pnie. Krzeki w nieładzie i niepielęgnowane tuje i inne takie. Tak to wyglądało.Każe wycięte drzewo to nowe nasadzenie. Jestem pewnien ze drzew i zieleni tam nie braknie. Zielen jest bardzo tam ważna i nie sądzę żeby to co było dotychczas można uznać za wartościowe. Co do propagandy to średnio mnie ona interesuje. Spisku nie czuję. To kiedy i kto otwiera ma dla mnie zupełnie drugorzędne znaczenie bo ważne żeby to miejsce w końcu ożyło. Czy to dobry czas na otwarcie? Ani dobry ani zły. Czy ze względu na wybory należy trzymać nadal zamknięte bramy? To zupełnie bez sensu. Są wakacje więc niech mieszkańcy korzystają.

$ 08.07.2020 13:22
Tyle lat tam mieszkam i tyle lat nie słyszałam ani nie widziałam takich bzdetów... Wytnijcie wszystkie drzewa. Kaski dla przykrycia resztek rozumu i smażyć się na tej patelni. Powodzenia.

Bęc! Zmiana! Udało się! Wreszcie się w Tomaszowie coś udaje! 07.07.2020 16:35
Prezydent Witko wszystko otwiera na spokojnie, bez celebry. Przed laty otwarcie byle ronda przy Aldi musiało blokować całe miasto bo ówczesny prezydent i okoliczni karierowicze– dzisiaj najczęściej z Platformy Obywatelskiej dziś najczęściej ukrywającej się pod inną nazwą – „KO” lub „POKO” (ale tak to to ci sami ludzie), organizowali marsze głównymi ulicami miasta z orkiestrami dętymi i dziewczynami na rolkach. Pamiętacie? Można wygooglać. A jakaże! Nawet warto! Po 2014 roku powstawały tysiąc razy większe obiekty i wszystko otwierane na spokojnie. Podobnie pewnie będzie ze żłobkiem i blokami tanich mieszkań z programu wsparcia Rządu RP – na rogu ulicy Krzywej i Borek nieopodal Galerii, bo dwa kroki od Barlickiego. Są już dwa spore budynki z dwiema kondygnacjami. Warto zajrzeć. Witko gdy otwierał rondo przy Orlenie na św. Antoniego zamknieto ulicę na... 20 minut. To samo nieco dalej przy Biedronce przy Strzeleckiej. Ale Nowy Park Miejski ”Bulwaty”? Bez uroczystości. Dopiero kilka miesięcy później zorganizowano Dzień Dziecka 1 czerwca z wozami z pokazem wozów strażackich i wyposażenia Kawalerii Powietrzej. Park był pełen rodzin. Ot taka różnica jakościowa w samorządzie. Dlaczego? Ano: jeśli jest się czym pochwalic, to fakty mówią za siebie, nie potrzebują celebry. Czy tylko ja ją dostrzegam?

Maniek 07.07.2020 20:48
Brawo Witko ! 6 w lotto dla TM !!!!

Opinie

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.

Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.

Dzisiejsze głosowania nad udzieleniem absolutorium i wotum zaufania dla Starosty Powiatu Tomaszowskiego trudno nazwać inaczej niż... cyrkiem. Ostatecznie, Dariusz Kowalczyk zarówno jednego, jak i drugiego nie uzyskał, bo... Mariusz Węgrzynowski i radni PiS zagłosowali przeciwko budżetowi, który sami... realizowali. Z kolei radni Koalicji Obywatelskiej wstrzymali się od głosu (co de facto oznacza również głosowanie przeciw), mimo że wcześniej budżet i jego zmiany przyjmowali właściwie bezdyskusyjnie. Węgrzynowski przy okazji potwierdził, że odwołanie go było jak najbardziej uzasadnione. Dyskusja toczyła się głównie wokół peanów na własną cześć, wygłaszanych przez Węgrzynowskiego. Data dodania artykułu: Wczoraj, 16:49 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 1
Tomaszów Mazowiecki wymienia System Informacji Miejskiej. Nowe oznakowanie obejmie blisko 1000 punktów Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Żar nadciąga nad Tomaszów. NFZ ostrzega: upał może zabić Nowe ekopracownie w Tomaszowie. Dwie szkoły z dofinansowaniem na nowoczesne wyposażenie Jak zapewnić dziecku opiekę w wakacje, gdy rodzice pracują? Sprawdźcie ofertę półkolonii! Wianki popłynęły Wolbórką. Biesiada Świętojańska połączyła tradycję, muzykę i rodzinną zabawę Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Filmowy początek wakacji w Heliosie. Supergirl, Minionki, horrory i wielkie powroty na ekran Biznesowe spotkanie na wysokości: jak nowoczesny taras widokowy w Warszawie robi wrażenie na klientach? 24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy Tomaszowskie Lato wybrzmiało po raz dziewiąty. Grand Prix dla Katarzyny Łapińskiej S8 pod Tomaszowem odblokowana. Volkswagen uderzył w tył autobusu szkolnego
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Jeśli ktoś interesuje się losami swojej SM to nie głosuje przez pełnomocnika tylko osobiście przychodzi na zebranie i świadomie podejmuje decyzję. Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Autor komentarza: Marek Treść komentarza: Prezes który nie jest nawet członkiem Spółdzielni wypowiada się jakby był udzielnym księciem ,a SM to jego własność. A to tylko menedżer wynajęty przez członków. I nikt więcej. Kampania na Walne tylko dla swoich ekipy trzymającej władzę to jawne już łamanie wszelkiej przyzwoitości. Ale najlepszy hit to pracownicy Przodownika dzwoniący i pukający po ludziach by przyjść i im robotę ratować, bo im teraz tak dobrze i miło :) . Powariowali niektórzy w tej Spółdzielni :) Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Autor komentarza: Mieszczuch Treść komentarza: Mozna dodać zapytanie. Jaka kwota została wydana na kolorowa kartke, która dostarczona została do mieszkańców spółdzielni z nazwiskami obecnej rady i systemem głosowania? Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Pan Ogórek jest najpobozniejszym z pobożnych a tu takie coś! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Tego totalnego bełkotu (dla innych - wielkich mundrości) , napisanego powyżej nie chciało mi się doczytać do końca. W kolegium humanum za taki tekst można byłoby tytuł magistra otrzymać. W czasach słowiańskich nie byłoby takiej dyskusji, bo wtedy: nie było debilowatych radnych, nie było zafajdanej ekologii i zafajdanych Wód Polskich, nie było przestępczego wprowadzania na dziko ścieków komunalnych i ścieków przemysłowych, nie było wprowadzania do gleby i do wód gruntowych milionów ton nawozów sztucznych i innych chemikaliów. I z tych, wyżej wymienionych powodów, w rzekach i w zbiornikach wodnych nie ma tej ekologicznie czystej wody, a znajduje się totalny syf. I znajdzie się taki debilowaty radny, który gra w tę samą trąbkę, co równie debilowaci ekolodzy. Niech pojedzie w taki świętojański wieczór (wieczór Kupały) gdzieś na wieś do mieszkańców takiej wsi. Tam takiego debila szubko nauczą rozumu przy pomocy wideł, a jeszcze w dodatku wrzucą debila do wody i każą debilowi zjeść te antyekologiczne wianki. Źródło komentarza: Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama
Skarpetki zdrowotne frotte ze srebrem

Skarpetki zdrowotne frotte ze srebrem

Skład:bawełna 80%, Prolen® Siltex ze srebrem 17%, Lycra® 3% Wielkości:35-37, 38-40, 41-43, 44-46, 47-49 (oprócz koloru białego i szarego)        (według ZN-JJW-P-005)Konstrukcja:Skarpetki nieuciskające Medic Deo® Silver to komfortowe skarpetki zdrowotne wykonane z naturalnej przędzy bawełnianej z dodatkiem jonów srebra. Skarpety ze srebrem Medic Deo® Silver mogą dzięki temu służyć jako naturalne wsparcie w profilaktyce i leczeniu różnych schorzeń stóp i nóg!Specjalna konstrukcja cholewki i niewielka domieszka nowoczesnego włókna Lycra® w całym wyrobie powodują idealne bezuciskowe przyleganie do nóg i maksymalną elastyczność - nietamowanie przepływu krwi i komfort nawet dla opuchniętych nóg.Dzięki działaniu przędzy z jonami srebra, wzmocnionemu apreturą antybakteryjną i antygrzybiczną Sanitized®, skarpetki hamują rozwój mikrobów i zapobiegają jednocześnie przykremu zapachowi podczas użytkowania. Miejsca stóp narażone na otarcia i urazy są chronione przez miękką trójwarstwową dzianinę frotte. Opaska elastyczna na śródstopiu zapobiega przesuwaniu się skarpetki na nodze.Skarpetki nadają się znakomicie do aktywności fizycznej. Do produkcji skarpetek jest używana czysta bawełna - naturalna przędza najwyższej jakości.SKARPETKI ZAREJESTROWANE JAKO WYRÓB MEDYCZNYZ pełną ofertą możecie zapoznać się odwiedzając nasz punkt zaopatrzenia medycznegoTomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów Honorujemy Tomaszowską Kartę Seniora 

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama