Od kreatywnych warsztatów plastycznych, przez zabawę z eksperymentami i zagadkami, po muzyczne zajęcia pełne śmiechu – każdy dzień kolejnego turnusu półkolonii w Miejskim Centrum Kultury przynosi nowe doświadczenia i emocje.
16.07.2025 21:23
Dzieci tworzą, uczą się, bawią i rozwijają, nie mogąc doczekać się kolejnych niespodzianek. Nie brakuje też wyjątkowych gości i pierwszego wspólnego wyjazdu. MCK odwiedzili strażacy z OSP Tomaszów we współpracy z Tomaszowskim Centrum Zdrowia, a dzieci mogły poznać bliżej sprzęt ratowniczy oraz zasady bezpieczeństwa. Odbyła się także wycieczka do Leśnego Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego „Nagórzyce”, gdzie półkoloniści wzięli udział w spacerze pt. „Kąpiel leśna” prowadzonym przez leśniczego – było relaksująco, edukacyjnie i bardzo blisko natury. To dopiero początek wakacyjnej przygody, a już wiadomo, że półkolonie w MCK będą naprawdę wyjątkowe.
1/24
2/24
3/24
4/24
5/24
6/24
7/24
8/24
9/24
10/24
11/24
12/24
13/24
14/24
15/24
16/24
17/24
18/24
19/24
20/24
21/24
22/24
23/24
24/24
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze