Z Warszawy wprost pod Arenę

  • 25.03.2019, 16:13 (aktualizacja 27.03.2019, 23:46)
  • redakcja
Z Warszawy wprost pod Arenę
Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy, który w styczniu br. uruchomił nową linię autokarową łączącą Tomaszów Mazowiecki z Warszawą od dziś, 25.03 zatrzymuje się również przy Arenie Lodowej.

Jest to największy i najnowocześniejszy obiekt łyżwiarski w Polsce i jedyny w kraju kryty tor do łyżwiarstwa szybkiego. Aż cztery kursy dziennie w dogodnych godzinach to doskonała okazja do zaplanowania weekendowego, rodzinnego wyjazdu pełnego sportowych atrakcji. Dodatkowo w kasach Areny Lodowej uruchomiono punkt sprzedaży biletów Polonus.

Niezmiernie się cieszę z rozpoczęcia strategicznej współpracy z Areną Lodową w Tomaszowie Mazowieckim. Ten największy i najnowocześniejszy obiekt łyżwiarski w Polsce to kluczowy punkt na sportowej mapie miasta, regionu oraz całego kraju. Uruchomienie przystanku tuż przy Arenie to odpowiedź na liczne głosy naszych pasażerów, którzy czekali na bezpośrednie połączenie z i do Warszawy. Zapraszamy na pokłady komfortowych autokarów Polonus i zachęcamy do skorzystania z możliwości, jakie przez cały rok daje Arena Lodowa. – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Zarządzający Polonus.

 Autokary Polonusa w ramach linii łączącej Warszawę z Tomaszowem Mazowieckim, przez Babsk, Rawę Mazowiecką i Czerniwice wykonują aż cztery kursy dziennie. W Warszawie kursy rozpoczynają się z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia o godzinach 07:30, 12:45, 16:15 oraz 18:00, by już po godzinie i czterdziestu minutach dotrzeć do Tomaszowa Mazowieckiego.

 Kursy z Tomaszowa Mazowieckiego do Warszawy odjeżdżają z przystanku przy Arenie Lodowej o godzinach: 05:40, 09:30, 15:40 i 18:20. W Tomaszowie autokary Polonusa zatrzymują się także na przystankach wzdłuż ulicy św. Antoniego oraz Warszawskiej (Głowackiego 05, DH Tomasz 09, Konstytucji 3 Maja 02 oraz gen. Grota Roweckiego 04).
 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec osiedla Hubala I
Mieszkaniec osiedla Hubala I 26.03.2019, 21:55
Dla mnie bomba!

Nie jestem jakims zagorzalym kibicem lyzwiarstwa szybkiego, chociaz oczywiscie jako tomaszowiak, zawsze troche sie tym interesuje, ale przede wszystkim z dworca na Sikorskiego mialem duzo dalej niz bede mial teraz spod Areny!

To bardzo dobra wiadomosc! Nieborow mial swoj przystanek Polonusa, teraz bedziemy mieli go my - mieszkancy miasta na lewym brzegu Wolbórki. Sporo sasiadow z trzech osiedli Hubala, widuje w tych autobusach z Warszawy!

Dziekuje wszystkim ktorzy mieli wplyw na decyzje przewoznika!

Pozostałe