Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 02:44
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Posiedzenie Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego

We wtorek, 4 czerwca 20019 roku, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Na to posiedzenie zaproszono członków Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

Obrady odbywały się pod kierownictwem przewodniczącej, Renaty Kasiewicz. Uczestniczyli: Piotr Borowski - wiceprzewodniczący, Antoni Smolarek sekretarz. Beata Stańczyk - wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej i naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego. Z ramienia Urzędu Miasta na spotkanie przybyły: Wanda Rybak - dyrektor Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia. 

Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.


- Odbyło się kolejne, już drugie, spotkanie z organizacjami pożytku publicznego Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Tomaszowie Mazowieckim. W spotkaniu udział wzięła Miejska Rada Pożytku Publicznego. Spotkanie dotyczyło organizacji, które działają na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego i powiatu tomaszowskiego. Myślę, że odczucia i cenne uwagi pokazują, że część organizacji chce działać i działa, promuje nasz powiat i miasto. To taka cenna inicjatywa, gdzie właśnie organizacje mogą wymienić swoje poglądy. Warto też wspomnieć o tym, że chcielibyśmy uruchomić taki tytuł "Lidera powiatu" i "Wolontariusza powiatu" i mamy nadzieję, że do końca roku kalendarzowego nam się to uda zrobić - powiedziała o spotkaniu Renata Kasiewicz. 


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ajdejano 09.06.2019 17:39
Do "sekretaż POP" : jak cytuję Twoją ksywkę i jak cytuję Twoje ostatnie zdanie: "No chyba, że masz rzelazne kieszenia ..." - to też mi na czerwono wyskakują trzy wyrazy: sekretaż i rzelazne kieszenia. Być może - to miał być z Twojej strony taki uszczypliwy "dowcip" pod moim adresem, ale być może tak was uczyli kiedyś w POP. Czyli: przyganiał kocioł garnkowi.

Marek 08.06.2019 12:27
To jest sciema. Cialo powolane do nic nie robienia.

d 08.06.2019 14:48
Pochwalisz się co ty zrobiłeś w ostatnim roku, aaaa nawet i dziesięcioleciu poza tym, co musiałeś zrobić w robocie? Tak nie tylko dla siebie? Pochwal się, docenimy.

tomaszowianka 07.06.2019 18:32
Ajdejano,nie często ale tym razem zgadzam się z Tobą,gdybym mogła to ,, walnęłaby" 100 +, rozpasanie,durni z nas mieszkańców robią

Ajdejano 07.06.2019 18:21
Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego i Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego. Co to, k..., jest ?! Jakie z tych rad mamy korzyści, czyli - komu te rady mają służyć ( bo nie wierzę, że dotychczas komukolwiek w czymkolwiek pomogły). To samorządowe rozpasanie - czemu lub komu ma służyć?! To jakieś totalne nabijanie w butelkę tych durnowatych wyborców-mieszkańców miasta, powiatu !!! Pokażcie chociaż jeden projekt, który ma służyć mieszkańcom miasta, powiatu. Wg mnie - to jest jakaś totalna kupa dziada !!! Nuż sam otwiera się w kieszeni. Gdzie my jesteśmy ?! Chyba w jakimś bantustanie, wśród nienormalnych murzynów.... ??? PS. Do Admina: nie szkoda Panu czasu i papieru na takie totalne dziadostwo ?!?!?! I jeszcze ten Antek S.: pytam - gdzie ja, k...., jestem?!?! W normalnej Polsce, czy dalej w PRL-u ?!

sekretaż POP 08.06.2019 06:45
Ajdejano - 110 % racji w temacie, ale wszystowiedzący prymusie po UW, "nuż" piszemy tak: nóż bo noże. No chyba, że masz rzelazne kieszenia ...

Przyjemny chłodny powiem przed chwilą wpadł przez okno 08.06.2019 14:40
Dla tych pijaczków z Azylu coś tam jednak organizują i ten harcerz tam widziałem się kręcił. Mimo niedzieli. Postrobotnicze miasto w którym większość - ta przynajmniej nie chodząca do wyborów - zainteresowana jest jedynie tym by jak najszybciej zbiec z roboty, uwalić cielsko przed telewizorem i schłodzić je piwskiem - wszytko co pobudza ludzi do jakiejkolwiek aktywności poza domem, dla mnie jest jakoś tam cenne. A w Tomaszów nie jest tak bardzo skazany na zagładę jak inne mniejsze miastka na przykład na Mazowszu, gdzie właściwie ruch zamiera po weekendzie bo wszyscy wyjeżdżają do roboty do Warszawy. Tutaj jest ciągły rejwach. Bywały tygodnie gdy każdego dnia z kimś się szarpałem na ulicy, mimo, że unikam tego za wszelką cenę, ze względu na matkę. No ale skoro komuś przeszkadza zbyt gruby ubiór podczas upałów (to jest dla kogoś kto nie jest stąd szok naprawdę, że ktoś może mieć coś przeciwko, że jeździsz sobie z długim rękawem na rowerze przy +20 :O Wódę bym chlał w parku Bulwary z gwinta nie budziłoby to takiego zgorszenia jak dlugi rękaw przy +20 A ktoś kogo naśladuje, tak robi i nie widzę powodu bym nie mógł sobie ja tak robić), czy kask (na dwóch brytyjskich uniwersytetach, dostawaliśmy kamizelki odblaskowe, bo kawałek drogi był zacieniony. Mimo, że był chodnik. Większość nie nosiła, ale ja nosiłem. Nawet nie ukradłem na koniec, a zostawiłem tak jak zastałem w pokoju rok wcześniej), no to sorry, nie ma wyjścia. No i od słowa do słowa. Mrówka zwykle skacze do konia. Boję się zawsze, ale walczyć trzeba właściwie o to by móc wciągnąć trochę powietrza, bo zawsze są jakieś ale. To źle, tamto źle. Źle wygladasz, źle głosujesz, drugi rękaw zakładasz w ciepłe dni. A po latach wychodzi, że moi rodzice 4 dychy bez rozwodu, a tych krytykantów już w piątym dziesiątym pseudozwiązku, którego jedyną podstawą są dochody, a gdy ich brakuje sypie się wszystko. No nie wiem, mnie Tata zabierał nawet na półtarodniowy weekend nad Zalew, gdy kasy nie było i spaliśmy obaj w chłodni na polonezie trucku. To były piękne wakacje. Takie życie jak oni mieli jest dla mnie marzeniem. Zwycięstwo PiSu mnie umacniło, i tak nikt się za mną nie wstawi, bo popieram zupełnie bez związków, ale samo poczucie, że mogliśmy - my, mrówki zwyciężyć w takich wyborach jak eurowybory, daje dużo otuchy. Także mamy dobrze skomunikowane miasto, z niezłą infrastrukturą, jeśli dziś nie zawsze czynną to niewielkim nakładem do przywrócenia. No ale impulsy - nawet w postaci takiej rady - są potrzebne jak rażenie prądem o lekkim natężeniu podczas depresji. Sam nie korzystałem jeszcze, ale dla samego doświadczenia trochę mnie korci. Gdy jeszcze Ruscy handlowali na placu Kościuszki kupiłem sobie - jako dziecko - taki elektromasaż. To miało pomagać w krążeniu - coś takiego. Jakie to fajne było! Raziłem się godzinami. Tak strzelało jak zapalniczka elektryczna do kuchenki gazowej. Na baterię świnkę - czyli tę małą kostkę ze złączami przypominającymi ryjek świnki. (Ma ktoś może jeszcze takie urządzenie?) To grosze kosztowało. Miałem wtedy tylko takie budżety. Także no cóż? Co wam przeszkadza taka rada? Pieniądze chyba pobierają małe jeśli nie żadne. Chodzi najprawdopodobniej o to, że to nie ty - jeden z drugim w niej siedzicie, a harcerz i kilku innych. Gdybyś to ty zasiadał, byłoby cacy i potrzebne.

Muszę 09.06.2019 13:48
Cię rozczarować, co do pchania się do tej rady. Wiele organizacji faktycznie uważa ją za zbędną. I bez tego ludzie robią swoją robotę. Możesz sprawdzić na stronach starostwa ile wybierali przewodniczącego, bo nie można było zebrać odpowiedniej liczby kandydatów z organizacji. O czymś to świadczy.

@Muszę 09.06.2019 14:38
dobra tam, o czymś też świadczy, że większość miast ma coś takiego. Warszawa zatrudniła aktywistkę Joannę Erbel (etat) by ...doradzała na temat rewitalizacji Pragi. Ale nie jak to zrobili z placem Kościuszki czy sypiącym się po 5 latach Przeskokiem, że walimy tylko beton, trochę granitu najgorszej jakości, do tego jakiś wodotrysk, tandetne światełka wyskakujące z opraw rok po inwestycji, czy zaprojektowanie głównego placu miasta w taki sposób by legalny wjazd na jego płytę rowerem był niemożliwy ...tylko tworzenie kamienic wielopokoleniowych, skwerów, ograniczenia komercyjnych usług w taki sposób by nie monopolizowały są działanością przetrzeni publicznej (że samochodu nie możesz zaparkować przed szpitalem, bo market zmienił zdanie i miejsca parkingowe rezerwuje jedyni dla swoich klientów), interdysyplinarne działania (bo to najczęściej też chodzi o zmiany w prawie lokalnym), na rzecz realnych zmian. By ludziom miejsca kojarzyły się dobrze, by mieszkanie w nich nie było jedynie przykrą koniecznością. A że nie było chętnych? Ta - nazwijmy ją roboczo, bo raz, że to jest bardzo płynne, a przede wszystkim w Tomaszowie jest bardzo niewiele rodzin inteligenckich z dziada pradziada - ta tzw. warstwa inteligencka w Tomaszowie to dzisiaj są ludzie najczęściej zainteresowani jak najwyższymi pensjami, tak by uzbierało się na mieszkanie dla dziecka w dużym mieście.

Muszę 10.06.2019 09:09
Cię znowu rozczarować. Jeszcze raz powtarzam, ludzie aktywni społecznie często obywają się bez takiej instytucji. Zatrudnić fachowca, w kwestii moderacji czy aktywizacji działań to nic złego. Tu się zgadzam. Obejrzyj relację,niestety ludzie nie maja pomysłu na funkcjonowanie tej rady. Plebiscyty to tylko ozdobniki, na których niewielu zależy.

Opinie

26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

Dziś jest piątek, 26 czerwca, sto siedemdziesiąty siódmy dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.15, zajdzie o 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Dawid, Jan, Jeremi, Jeremiasz, Paweł i Pelagia. Data dodania artykułu: 26.06.2026 08:23
26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Zakończenie roku szkolnego powinno być świętem uczniów, nauczycieli i rodziców. Powinno pachnieć wakacjami, świadectwami, kwiatami niesionymi trochę z wdzięczności, a trochę z tradycji. Powinno być momentem, w którym młody człowiek słyszy: „dobrze pracowałeś, odpocznij, idź dalej”. Tymczasem coraz częściej szkolna sala gimnastyczna zaczyna przypominać nie tyle miejsce edukacji, ile scenę objazdowego teatru politycznego. Z dekoracją z biało-czerwonych flag, z mikrofonem w ręku, z obowiązkowym przemówieniem i z tą dobrze znaną lokalną przypadłością: polityk musi być wszędzie, nawet tam, gdzie nikt go nie zamawiał. Data dodania artykułu: Wczoraj, 14:59 Liczba komentarzy: 4 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 5
Samochody z USA z bogatym wyposażeniem - dlaczego wersje amerykańskie często różnią się od europejskich? Zdrowie ile cię trzeba cenić ?!! Dyskopatia Prognoza pogody na 27 i 28 czerwca. Tomaszów pod czerwoną lampą upału Ponad milion złotych na ratowanie zabytków w powiecie tomaszowskim. Od Krzemienicy po Inowłódz Rowerem do Skansenu i Grot. Tomaszów Mazowiecki z nową inwestycją turystyczną za 120 tysięcy złotych Jaki hotel SPA w łódzkiem wybrać na weekendowy relaks Ponad 6,2 mln zł z KPO dla szpitala onkologicznego w Tomaszowie. Dane, sztuczna inteligencja i bezpieczeństwo pacjentów Kiedy najlepiej umówić wymianę opon w Warszawie Czerwony pasek, czyli polska szkoła w krzywym zwierciadle. Nagradzamy oceny, a potem udajemy, że nie o oceny chodzi Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Jaki hotel blisko Łodzi wybrać na spokojny wypoczynek Ruszył nabór do Akademii TMF Tomaszów Mazowiecki. Małe kroki, wielkie piłkarskie marzenia
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Zdziwiony Treść komentarza: Niech mi ktoś wytłumaczy, jak można glosować za udzieleniem bądź nie absolutorium Zarządowi powiatu, który powołano w tym roku i nie realizował budżetu, będącego przedmiotem oceny Rady za ubiegły rok. Jak mnie pamięć nie myli przez cały rok budżetowy 2025 Zarząd powiatu był inny i to oni powinni być oceniani. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Pit Treść komentarza: W koncu madry artykul. Zgadzam sie w 100% Bycie radnym, miejskim czy powiatowym, to sluzba mieszkancom. Dlatego do samorządu powinniśmy wybierać ludzi z doświadczeniem zawodowym, niezależnych finansowo, mających własne firmy. Niezależnie od barw partyjnych. Źródło komentarza: Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda Autor komentarza: Monika Treść komentarza: Nie mają kompetencji czy kwalifikacji ale plecy u rozdającego posadki, by przytulać co miesiąc ogromne wynagrodzenie jak na Tomaszów. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: woody Treść komentarza: poprosze o taka analize dla UJAZDU Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: JuZek Treść komentarza: A żem myślał, że Pan Mariusz jesr na L4. Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: Leon Treść komentarza: Sam się wprosił, aż się zapocił. Był w kilku szkołach (biegiem). Cieszta się, że Macierewicza nie przyprowadził :-) Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama