Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 08:01
Reklama
Reklama

Myśliwy zastrzelił... myśliwego

Tragiczne zdarzenie miało miejsce dzisiaj (środa 11 września) po polowaniu, które odbyło się w gminie Czerniewice. Jeden z myśliwych przypadkowo zastrzelił swojego kolegę.  

Do tragedii doszło w miejscowości Wólka Jagielczyńska. Z informacji Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie Maz. wynika, że mężczyzna zginął już po polowaniu. W czasie pakowania broni, jeden z karabinów wystrzelił. Strzał w głowę okazał się śmiertelny.

Czynności prokuratorskie w tej sprawie  trwały do późnych godzin popołudniowych. Zabezpieczono ślady oraz przesłuchano świadków. Mężczyzna, który oddał strzał usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci. Grozi mu do 5 lat więzienia.  


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

trochę w obronie myśliwych 17.09.2019 03:19
1. Według okolicznych mieszkańców, ci dwaj goście byli proszeni przez rolników o pomoc ws dzików. Z mediów ogólnopolskich niechętnych Rządowi, dowiadujemy się tylko jak miłe są to zwierzaczki, a wystarczy od czasu do czasu pojeździć rowerem po lesie by przekonać się jak jest tego dużo. Świnia się łatwo rozmnaża, nie przetrzebiana wchodzi do miast, ale częściej w pola niszcząc czy to zasiew czy uprawy. Dla pojedyńczych gospodarstw to są koszty 4,000-10,000 zł. Ktoś kto (zazwycaj ledwo ledwo wiążac koniec z końcem), ma regularnie przeorywane pole przez watahy 30-40 dzików, może czuć sie rozgoryczony. W mieście potem żal, że warzywa droższe. Idźcie do dzików. 2. Doszło do nieszczęśliwego wypadku, ale wszystko wskazuje na to, że chcieli pomóc ludziom. Moim zdaniem powinien dostać zawiasy, może powinno być odebrane pozowlenie chociaż wątpię by sam po broń jeszcze sięgnął w życiu. Zniechęcimy do myśliwstwa młodych ludzi z takimi tradycjami, a za 10 lat będziemy powoływać osobne etatowe służby, które będą strzelać po lasach masowo. Brakuje wilków, innych naturalnych większych drapieżników, to dzik robi co chce. Jest to polska tradycja, ubój przebiega zwykle szybko - w przeciwieństwie do zwierząt zabijanych w rzeźniach dla Żydów i Muzułumanów (a to jest duży eksport polskich rzeźników), ludzie masowo jedzą mięso, i nagle po „Pokocie” Żydówki Holland, robi się wielkie halo wokół całego środowiska. To idiotyczne. 3. Myślę sobie, że wyciągajac z tej sprawy odrobinę pozytywnego, to taki apel do ludzi by zabierać do lasu jakieś rażące ubranie. Kamizelkę odblaskową, którą można założyć nawet na grubszą kurtkę, ostro zieloną czy pomarańczową czapkę, czy dostępny za 1-2 zł worko plecak w rażącym kolorze. Postarać się by byc jak najbardziej widocznym. Na blogach i filmikach bushcraftowych (czyli poradnikowych jak uprawiać turystykę w półdzikich warunkach), zwracają na to uwagę.

Pawełek 12.09.2019 19:53
Wypadek, wypadek. Tam, gdzie do czynienia mamy z bronią takie sytuacje mogą mieć miejsce. Pewnie rutyna i nieuwaga myśliwego również zrobiła swoje. Jest ryzyko, będzie ponoszona także odpowiedzialność, w tym karna. Szkoda tylko, że zakończyło się to śmiercią człowieka. Teraz pewnie szkolenia, pouczenia, kontrole itp. itd.

Sarenka nic tobie nie zrobiła. Nie strzelaj, chcę żyć jak i Ty. 12.09.2019 13:31
Strach takim pozwolenia na bron wydawać. Jeszcze nie daj Boże postroną osobę postrzelą. Widać ich poziom i profesjonalizm. Dno dno i dno. Mali z wielkimi fujarkami.

Nie strzelać! 12.09.2019 14:13
Dokładnie. Myślę tak samo ogólnie w sprawie dostępu do broni palnej. Jej posiadanie powinno być ograniczone jedynie do służb mundurowych. Polska jest bezpiecznym krajem, nie dzięki, temu, że każdy ma w domu flintę, a dlatego, że Policja jak przed 2015 rokiem, już nie zajmuje się ***releami nękając zwykłych ludzi, byle tylko wypełnić z góry narzucone cele statystyczne, a właśnie mają świetne rozpoznanie przestępczości i działają precyzyjnie. Dziwią się, że pieniędzy wystarcza na programy socjalne. No wystarcza bo Państwo Polskie, roazbiło liczne, działajace przed 2015 rokiem mafie. Do takich - ludzi bez serc i sumień, bezwzględnych i brutalnych - owszem potrzebna jest świetnie wyszkolona i wyposażona grupa operacyjna, a nie na dzika do lasu. Współczuje oczywiście rodzinie zastrzelonego, ale to może Pan Bóg poprowadził kulę? Co? Sprawa jest prosta: nie strzelać po lasach! Jedynie Państwo powinno mieć prawo stosowania przymusu, broni palnej jedynie w przypadkach bezwzględnej konieczności. A nie dla zabawy.

m&m 12.09.2019 19:52
A słyszałeś o tym, że ilość zwierzyny to trzeba regulować? I jeżeli nawet ktoś ma zabawę w byciu myśliwym, to jest ona wpisana w jakiś system i uregulowana? Spotkałeś kiedys dzika pod domem? Myślisz, że gdyby nie było odstrzału, to wahałyby się wejsc Ci do chałupy jakby krupnikiem zapachnialo? Przy okazji traktujac cie szabelką gdybys stawial jakis opór...Jakie jest Twoje rozwiązanie? Proponować loszkom tabletki czy kalendarzyk ? Każdy jest miłośnikiem nie strzelania dopóki siedzi przed kompem. Komentujesz śmierć człowieka jakbyś znał sprawcę lub ofiarę i oczywiście z tej złej strony, w sposób spaczony Twoim oderwanym od rzeczywistości swiatopoglądem.

Do: Nie strzelać! 12.09.2019, 14:13 17.09.2019 04:22
”Współczuje oczywiście rodzinie zastrzelonego, ale to może Pan Bóg poprowadził kulę? Co?” Najedzie Cię kiedyś jakis rozwydrzony gó.wn.iarz w piatkowy wieczór 20letnim BMW, gdy będziesz przechodził pasami, ktoś potem napisze na forum, że może było Ci to pisane... bo regularnie parkujesz w miejscu w którym komuś nie pasuje. Czy w ogóle używasz samochodu w nieodpowiedni - zdaniem kogoś - sposób (postój na wlączonym silniku po 10-20 minut pod oknami przy bloku oddalonym od parkingu 5 metrów ...to zdarza się w Tomaszowie codziennie) Ciekawe jak poczują się Twoi bliscy natykając się na coś takiego :( Tradycja czy czyjś styl życia nie jest oczywiście złotym cielcem, dogmatem do którego nie można podchodzić krytycznie, ale nie życząc komuś śmierci! Wiele (bo i ocena policji i prokuratury i sądu - tylko 10 tysięcy kaucji), wskazuje że rzeczywiście doszło do nieszczęśliwego wypadku, co odczuwać będą obie rodziny do końca życia. Naprawdę uważasz, że wypada toczyć bekę? Zwykle to robią właśnie ci „wrażliwcy”, którzy załamują ręcę nad pieskiem na łancuchu przy wiejskiej budzie, ale „ciemnym wieśniakom” po 60te proponują eutanazje, apelując pod innymi tekstami o likwidacje KRUSu, w sytuacji, gdy emerytury poniżej tysiąca na wsi nadal nie należą do rzadkości. Obaj myśliwi pochodzą z wiejskich rodzin, przynajmniej w części utrzymujących się nadal jeszcze z rolnictwa. Zatem całekiem prawdopodobne, że ubity dzik miał też nieco podreperować domowy budżet. Miał uprawnienia, nie kłusował. Mają dzieci, a przy popularności tego portalu, pewnie któreś trafi również na Twój wpis. Wyjątkowo przykry dla mnie, a z tą rodziną nie jestem nawet spokrewniony. PS to jest też do sztambucha tych wszystkich, którzy narzekają na prawicowy „hejt” w sieic. No spójrzcie najpierw na siebie, na ton w jaki zwracacie się do ludzi tochę inaczej od was żyjących. Nawet lewicowiec Bilewicz z wydziału psychologii UW, zwraca uwagę, że środowiska nie głosujące na PiS, są często dużo bardziej agresywne wobec ludzi nawet tylko deklarująych inne zapatrywania. To jest jakiś liberalny terror. Na zachodzie od czasu RAFu (którego zresztą bandytierka opierałą się głównie na postulatach marksistowskich ergo socjalnych), nie było takich napięć, takiej nienawiści ze strony tak mieniącej się za bardziej oświecona. „Współczuje, ale może Bóg prowadził kulę” z uśmieszkiem na twarzy :( Naprawdę zgroza :(

Mark Hunter 12.09.2019 10:06
Selekcja naturalna

m&m 12.09.2019 07:23
rutyna...

Opinie

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Do Redakcji: mój wpis w tym temacie nie spodobał się redakcyjnej, jewropiejskoj cenzurze-inkwizycji ?! Przecież komuna (PODOBNO) już minęła - co?! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama