Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 02:42
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Głupi żart. Czasem brakuje nam słów

Uważacie, że informacja o ładunku wybuchowym w Spółdzielnni Mieszkaniowej jest zabawna? Mylicie się. Autora zapewniamy, że kary nie uniknie. Za takie przestępstwo można sądzić i karać już osoby od 15. roku życia. Sprawcy mogą zostać obciążeni kosztami przeprowadzonej akcji ewakuacyjnej, czy np. odszkodowaniami za straty spowodowane wstrzymaniem działalności danej instytucji. Kara to pozbawienie wolności od 6 miesięcy do lat 8

.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Pajeet 13.03.2020 14:08
Jeśli informacja o ładunku została przesłana przez kogoś, kto ma pojęcie o ukrywaniu tożsamości to nikt takiej osoby do odpowiedzialności nie pociągnie. Wystarczy lewe (np. sąsiada) wifi, potem VPN, serwer proxy i TOR - z takim zestawem nawet CIA może nas cmoknąć.

x 13.03.2020 15:57
Naiwny jesteś, albo mało wiesz...

Pajeet 13.03.2020 16:45
W takim razie wyjaśnij, o wyrocznio, w jaki sposób namierzyć kogoś kto włamie się do czyjejś sieci wifi (mając uruchomiony na laptopie system z pendrivea i który to posiada np. "randomowy" numer MAC karty sieciowej) a następnie połączy się z usługą VPN, potem odpali TOR-a przez serwer proxy? No, słucham, chętnie poczytam - służby pewnie też :-D

. 13.03.2020 18:16
Glupiutki jestes i ja sie dolaczam do tej opinii. Poczytaj chpcoaz teksty po polsku. Chociaz o tym kolesiu ktory z Anglii rozsylal e-maile do szpitali. To dosc glosne wiec i oposane bylo.

. 13.03.2020 19:36
W przypadków większych kosztów, sprawą zajmuje się ABW a nie policja. I dotyczy to całego kraju. Na temat tego Polaka z Anglii, wiedzieli o nim na tyle dużo, że nawet nie pojechali tam po niego – bo to już wymaga i współpracy z tamtejszą policją i większych kosztów, a zawinęli go po tym jak wysiadł z samolotu w Polsce. Wysłał kilkanaście e-maili do polskich szpitali. Nie wszystkie ewakułowano, ale kilka tak. To co do dojścia do sprawcy. Potem skazywanie. Za dużo się o tym nie mówi, ale jednak trochę jest – sporo wyroków w takich sprawach zapada na podstawie koincydencji. Tego od szpitali skazali dlatego, że w kawiarenkach internetowych do których chodził (w innych miastach niż mieszkał), miał ze sobą swoją komórkę. Nie łączył się z niej, po prostu miał ze sobą. Dużo danych pasuje, część – ale mniejszej wagi pozostawia wątpliwości i leci wyrok. Tak była opisywana sprawa tego od szpitali. Na Niebezpieczniku. Był też ciekawy wywiad rano na antenie TVN24 z jakimś specjalsem. Polskie służby pod względem ludzi ( a to jest najważniejsze i trudne do uzupełnienia, reszta to jest kwestia pieniędzy), polskie służby do dziś są jednymi z najlepszych na świecie. Wychowanie, rdzeń etyczny, kształtowany w dzieciństwie przez rodziców ale i (odpowiedną, nie widzącą jedynie pieniędzy), szkołę.

,, 13.03.2020 20:31
rozumiem ze krytykujesz uzytkownika Pajeet?

. 13.03.2020 20:43
tak

Pajeet 20.03.2020 12:55
Krytykujesz? Chyba jednak bredzisz od rzeczy, "Fachofcu" od siedmiu boleści.

Pajeet 13.03.2020 23:03
Wciąż czekam na szczegóły - jak namierzyć użytkownika z opisaną przeze mnie konfiguracją. No?! Czekam, fachowcy,.

Groznych czubkow coraz wiecej :( 13.03.2020 23:15
A ja po prostu nie wiem, a nawet jakbym wiedzial to bym Cie nie instruowal. W naszym miescie bez inteligencji, dominuje przemoc i egoizm, jest naprawde niewiele inicjatyw dzialajacyc z pobudek ideowych, wiec zwyczajnie bys kogos krzywdzil, pewnie dla zysku. O powody pytac nie musze, ze grubsza te wasze zyciorysy znam :( Mnie adminostrator tego portalu zna, moja dzialanosc jest z grubsza transparentna, ale Ciebie typku powinien zapisac - IP, moze za ktoryms razem sie nie skryles, no i wyslac po prostu do łódziej delegatury ABW zgloszenie, ze zbierasz informacje jak zaszkodzic ludziom. Brevikowi gdyby ktos wczesniej przejrzal kontakth, czy tych nawozów nie pozowlil sprowadzic, nie byloby takiej tragedii. W domu nie znajdujesz zaspokojenia, na dziwki chodzic nie chcesz, czy ci szkoda, to bedziesz odgrywal sie na sploleczenstwie.

Pajeet 16.03.2020 08:43
Ale z was matoły. Serio. Przyjmijcie do tych swoich pustych jak meczety nocą saganów, że jeśli ktoś wie jak ukryć swoją tożsamość to ani ABW, AW, SKW, CBŚ czy inne trzy/dwu literowce GUZIK zrobią! Najlepszym dowodem jest działalność "bombera", którego żadna z ww służb nie dała rady ująć, a sprawca działa do dziś robiąc ze wspomnianych instytucji kompletnych debili - powinni zajrzeć na nasztomaszow, tutaj specjalistów od bezpieczeństwa od groma - fachowcy co będą deanonimozować TOR-a xDDD Oczywiście, że piszę komentarze z sieci TOR - nie ujawniam swojego prawdziwego adresu IP. Ani ABW ani nawet CIA nie dadzą rady namierzyć mojej skromnej osoby. Wiem, że brzmi to mocno arogancko, ale mam pewne doświadczenie na tym polu. Powtarzam - nie da się namierzyć kogoś kto zna pewne metody ukrywania adresu IP. To po prostu technicznie niemożliwe. Jeżeli jest inaczej to udowodnijcie! Król jest nagi (w sensie, że służby guzik zrobią, mogą najwyżej popatrzeć) i nikt temu nie zaprzeczy. Cieszcie się, że haxory z darknetu nie zrobiły w trakcie tej kwarantanny większego rozpier... niż jakieś fałszywe alarmy bombowe. Ci ludzie mogliby terroryzować cały kraj i nikt by im nic nie zrobił na co dowodem są akcje bombera z lolifoxa (poczytajcie sobie). I raz jeszcze kilka słów do fachowców wyżej - jesteście technologicznymi pantofelkami, wasz iloraz inteligencji nie przekracza maksimum ameby. Nie macie bladego, żadnego pojęcia o technologiach IT, żyjcie w jakiejś chorej i paranoicznej ułudzie, że władza może wszystko. A właśnie, że gówno może i ten alarm bombowy jest tego najlepszym przykładem. Założę się z wami (tylko u notariusza żebyście mi nie spieprzyli), że NIKT nie znajdzie autora tych gróźb (o ile zostały nadane drogą elektroniczną) o 10 milionów złotych. To jak, "Fachowcy" - tacy jesteście pewni, to załóżcie się! Problem?! Boicie się czegoś? No, przeca takie jesteśta pewne! No, to śmiało! Żaden z was, barchaniarze, nie dysponuje nawet mikrogramem mózgowia, a zatem nie stać was na taki zakład. Nawet gdybym zaproponował zakład o 10 tys to byście się pofajtali w portki. Nie mniej, oferta aktualna - 10 baniek na stole. Stać mnie. A Was, barchaniarze, specjaliści od siedmiu boleści? Nie stać? Ojojoj! Takie mądrale, tacy fachoffcy xDDD

? 16.03.2020 20:02
TORem mozesz sobie sondy robic. Obys niczego powaznego nie zmalowal, jesli to zrobisz Państwo zapuka do Ciebie, gdziekolwiek byś był. Z całą surowością. Sprawa bombera jednak nie byla powazna. To sa zawsze koszty, wiec w drobnych sprawach takich postepowan nawet sie nie wszczyna. Nie musisz byc tez szukany droga elektroniczną. Pochwalisz sie komus po latach (bo to zwykle sa takie typy osobowosciowe - prywatnie niedocenione, zle na caly swiat), sprawa jeszcze sie nie przedawni... Zyjemy w demokratycznym kraju, jesli uwazasz, ze problem ma potencjal spoleczny, nie jednostkowy dlaczego nie realizowac misji legalnymi metodami politycznymi? Naglasniac, probowac organizowac ludzi wokol sprawy. Z tym drugim jest trudniej, z roznych powodow, ale samo wrzucenie problemu na agendę - zwrocenie uwagi, uswiadomienie - dla mnie jest sporym osiagnieciem. Nieszczyc bedziesz komus zycie, bo Tobie jest zle? Tak nie mozna. To jest tak jak z tymi co rozbijaja rodziny by pozyc sobie - zwykle tez potem krotko, z kim na boku i poplawic sie w konsumpcji. PS to Ty zniszczyles ekran komputera i wybiles szybe w drzwich w sklepiku z bitcoinami przy Wandy Panfil bo w jakiejs strzelance nie wszedles na wyzszy poziom?

Pajeet 20.03.2020 12:55
Sorry gościu, ale "nie grzeszysz rozumem" a.k.a bozia ci go poskąpiła. Nie masz jak widzę bladego a.k.a zielonego pojęcia o tym czym jest TOR i do czego to "narzędzie" można wykorzystać. Używając TOR-a w odpowiedniej konfiguracji mogę robić co mi się żywnie podoba i żadne, podkreślam ŻADNE służby nie będą w stanie mnie namierzyć. Temat bombera spędzał sen z powiek wielu wielu służbom, ostatecznie jednak guzik udało im się zrobić - sprawca wiedział jak korzystać z TOR-a, znał metody ukrywania prawdziwej tożsamości (sam TOR nie wystarczy, trzeba jeszcze pamiętać o stylometrii oraz chociażby o korelacji czasowej - komunikaty/wiadomości wysyła skrypt w czasie gdy sprawca ma świetne alibi w razie czego). Także gościu, weź mi tu nie piernicz bo wiem więcej od ciebie. Znacznie więcej od ciebie. Śmiem twierdzić, że moja wiedza wykracza o eony lat świetlnych przed twoją. Wiem, że to aroganckie podejście, ale takie są fakty. Deal with it. Ja nie mam zamiaru państwu pomagać - niby dlaczego, z jakich powodów? Patriotycznych? Dobre sobie. Polski nie stać na usługi takich osób jak ja. Mało tego, oferowano mi 2-3 tysiące netto (!) za pracę na rzecz cyber obronności kraju. Rozumiesz gościu, 23 tysiące złotych! Na rękę! Śmiech na sali. U obecnego pracodawcy mam ~ $11k. I to bez łaski. A tu mi "dawali" jakieś turbo żałosne ~ $500. No z czym do ludzi? Z resztą, nawet gdyby mnie zatrudnili w ABW, CBŚ czy innym AW, SKW, and so on, to też bym nie dał rady bombera namierzyć bo ten jest/był zbyt sprytny. I na koniec - nie mogłem zniszczyć żadnego urządzenia od bitcoinów w Tomaszowie bo tu nie mieszkam od jakichś dziesięciu lat (owszem, bywam dwa razy do roku, ale niszczenie bankomatów, etc. to nie jest w moim stylu). Nie wiem czemu ma służyć ta żałosna insynuacja, ale skoro tak to ostatnio złapano pedofila - to nie byłeś przypadkiem ty albo ktoś z twojej rodzinki, hę?

WuPe 14.03.2020 14:31
Pod nickiem z kropki, wykrzyknika, czy jednej literki zawsze ukrywa się policjant;-) Ich komentarze są bardzo charakterystyczne.

. 14.03.2020 17:11
Niektórym powinni odcinać internet... WuPe jesteś tego przykładem.

Heniek 13.03.2020 13:52
Może pora zmienić wreszcie przepisy? Skoro byle gamoń może wywołać taki alarm (czy nikt nie potrafi ocenić wiarygodności gróźb?) to niech odpowiedzialność ponoszą durnie, które nie chcą zmienić przepisów. Założę się, że wiadomość z góry je*ie fejkiem/kłamstwem i każdy rozsądny człowiek by olał! Co, może ktoś faktycznie bombę podłożył?

Abc 13.03.2020 15:11
Wiarygodność grozb ? dobre! A w jako sposob mozna to ocenić??

Def 13.03.2020 16:49
Przecież są od tego fachowcy w KGP albo KWP - oceniają zagrożenie, możliwość spełnienia gróźb. Wiadomość która zawiera np. dużo informacji technicznych o składzie ładunku albo zdjęcia bomby jest dużo bardziej "wiarygodna" niż zwykły telefon lub sms czy też email od kogoś to napisał, że "gdzieś zaraz bomba wypie***li" #pdk i tyle.

Jo 13.03.2020 12:53
Jakie 8 lat. Dac mu 2 lata przymusowej pracy przy koronawirusie

Opinie

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników

LexisNexis Protégé™ Poland pomaga polskim prawniczkom i prawnikom sprawniej realizować złożone czynności prawne dzięki intuicyjnej automatyzacji i odpowiedzialnej sztucznej inteligencji. Data dodania artykułu: 18.06.2026 14:31
LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama Twój Sklep MEydczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Do Redakcji: mój wpis w tym temacie nie spodobał się redakcyjnej, jewropiejskoj cenzurze-inkwizycji ?! Przecież komuna (PODOBNO) już minęła - co?! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama