Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 15:31
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

PGNiG Obrót Detaliczny obniża ceny gazu ziemnego dla klientów biznesowych o jedną czwartą!

14 stycznia 2022 r. weszła w życie obniżka cen gazu w wysokości 25% dla klientów biznesowych PGNiG Obrót Detaliczny. Obniżką będą objęci automatycznie wszyscy Odbiorcy, podlegający rozliczeniom za pobrane paliwo gazowe na podstawie cen określonych w aktualnie stosowanym Cenniku Gaz Dla Biznesu. Z automatycznej obniżki, która będzie obowiązywać do końca lutego 2022 roku, będą mogły skorzystać między innymi piekarnie, zakłady fryzjerskie czy firmy usługowe.

– Wprowadziliśmy dla Polaków szereg zmian łagodzących skutki gigantycznych podwyżek. Wdrożyliśmy dwie Tarcze Antyinflacyjne, znowelizowaliśmy prawo energetyczne, zadbaliśmy o odbiorców indywidualnych i podmioty wrażliwe. Prawo europejskie uniemożliwiło nam dodanie do tej grupy przedsiębiorców. Na szczęście mamy firmy takie jak PGNiG Obrót Detaliczny, które pozostają w państwowych rękach. Zleciłem, że gdy tylko pojawi się taka możliwość, należy podjąć działania, które ulżą również przedsiębiorcom. Udało się to zrobić. Już od dziś obowiązywać ich będą niższe ceny. Ze względu na to, że sytuacja na rynku nieco się stabilizuje, PGNiG Obrót Detaliczny może to uwzględnić – zwraca uwagę Jacek Sasin, Wicepremier oraz Minister Aktywów Państwowych.

– Skorzystanie z obniżki nie wymaga od klientów podjęcia jakichkolwiek działań, w tym zawierania dodatkowych umów. Ceny paliwa gazowego uwzględniające obniżkę, będą automatycznie zastosowane w rozliczeniach – podkreśla Paweł Majewski, Prezes Zarządu PGNiG SA

– Wprowadzona obniżka dla biznesu to odpowiedź na obecnie zmieniające się ceny gazu na Towarowej Giełdzie Energii, gdzie zaopatruje się nasza Spółka. Jeszcze w grudniu ceny notowały rekordowe poziomy, obecnie spadły, jednak sytuacja rynkowa jest nadal bardzo niestabilna i nie można wykluczyć powrotu do trendu wzrostowego. Dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie obniżki, która będzie stanowiła realną pomoc dla takich podmiotów jak: piekarnie, zakłady fryzjerskie czy firmy usługowe. To rozwiązanie pozwoli obniżyć wysokość rachunków za gaz polskich przedsiębiorców o jedną czwartą – powiedział Henryk Mucha, Prezes Zarządu PGNiG Obrót Detaliczny.

Automatyczna obniżka cen gazu o 25% dla klientów biznesowych będzie obowiązywała od 14 stycznia do 28 lutego 2022 r. i będzie dotyczyła cen zawartych w cenniku „Gaz dla Biznesu” nr 9, który jest obecnie stosowany przez PGNiG Obrót Detaliczny w rozliczeniach z Klientami. Spółka rzetelnie analizuje otoczenie rynkowe i będzie podejmować dalsze działania adekwatnie do zmian.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Tomaszów 17.01.2022 12:30
Jest cisza bo argumentów brak,jak to nasza opozycja zawsze na początku jest głośno a z czasem nie wiedzą gdzie się że wstydu schować(chociaż oni wstydu nie mają):)

Ajdejano 15.01.2022 13:14
Informacja została wprowadzona wczoraj o godzinie 19:57. Tyle godzin minęło i ciągle panuje jakaś zagadkowa cisza. Nie widzę zachwytów tych prawaków oraz wydziwiania lewaków. Co jest, kur...., z wami wszystkimi ?! Ruszcie d.u.p.y!!! Beknijcie na ten temat słowo!!! Pozdrowienia od starego czekisty.

Ajdejano 15.01.2022 21:06
W takim razie, dorzucam do swojego powyżej: ceny gazu dla indywidualnych odbiorców powinny wzrosnąć 2-3 razy, to może wtedy ktoś bąknąłby słowo przeciw tym znienawidzonym pisiorom. Teraz - wszyscy kochają pisiorów - co ???

Do Ajdejano 15.01.2022 22:02
Ażeby Twoje słowa się w goowno zamieniły. To wam klientom biznesowym powinni podwyższyć 2-3 razy cenę gazu. Krwiopijce, śpekulanty, kułaki, pijoki. Ostatni grosz byście biednym emerytom i rencistom z kieszeni wyciągnęli, aby swoją kiesę nabić. Milionerzy za dychę i popolić. Ma taki jeden z drugim bysnes z kapitałem 10 000 tys PLN i za ten kapitał domy stawia.

Ajdejano 16.01.2022 20:53
"Miszczu": wreszcie kogoś sprowokowałem. W dodatku, kogoś z tzw. lewactwa. Teraz wyjaśnię Tobie pewną kwestię z tym pier... gazem. My, "krwiopijcy, spekulanty, kułaki, pijoki", jako "klienci biznesowi" najwięcej stracimy, bo to właśnie my "krwiopijcy" dostaniemy po kieszeni. Nasze koszty, np. za używanie gazu (tak jak i wszystkie inne koszty) , składają się z dwóch pozycji: kwoty netto + podatek VAT. W związku z machlojkami na wszystkich rynkach, koszty netto wzrastają znacznie, tzn. od ca 20% do ca 200%. Teraz pisiory mówią: obniżamy podatek VAT z 23% do 0 - 8%. Jednak, ja - "krwiopijca" , podniesiony koszt netto o ca 20 - 200 % MUSZĘ wrzucić w swoje koszty zakładowe, a więc ten obniżony podatek VAT , oddawany złodziejowi, czyli Państwu Polskiemu, i tak mi nie zrekompensuje STRATY kosztów netto mojego zakładu. PS. Tak więc, nie pisz lewaku niczego, ponad to, iż wiesz, że ja jestem "krwiopijcą" . Jesteś ekonomicznym rzeczywiście lewakiem, jak wy wszyscy na tej lewiźnie.

do Ajdejano 17.01.2022 01:23
Mylisz się nie jestem lewakiem, tylko zdrowo myślącą osobą. Takie ni pies ni wydra. A stosowanie nazw "krwiopijca'" itp. to było po to, aby cię trochę wku..wić. Co ty będziesz mi tłumaczyć zawiłości księgowe jak chłop krowie na granicy. Ja wszystko to mam w jednym palcu. Wszelkie niuanse księgowości wyłożono mi na specjalnym kursie komputerowej obsługi księgowości. Koszty prowadzenie DG składają sie nie z dwu wartości, ale z trzech: kwoty netto + podatek = kwotę brutto. I to wszystko zapisuje się w dwu Księgach: Przychodów i Rozchodów, gdzie wpisujemy tylko kwotę netto, oraz w drugiej księdze, w której rozliczamy Wat, a nadwyżkę WAT, która nam wynika ze sprzedaży (po odjęciu WAT płaconego przy zakupie wszystkich możliwych towarów i usług związanych z DG, wpłacamy do US. Moja DG rozliczana na zasadzie Księgi Przychodów i Rozchodów + rozliczenie Wat (spitoliła mi się litera fał na klawiaturze) zakończyła się utratą zdrowia i skierowaniem na rentę na 2 lata, aż nadszedł upragniony wiek emerytalny i wtedy przyznano mi zapomogę szumnie zwaną "emeryturą i tak ciągnę swój żywot za obecne marne 1250 zł/mc netto. Alleluja i do przodu, bo może być gorzej.

Ajdejano 17.01.2022 08:55
Jeżeli Twoja emerytura wynosi obecnie 1250 zł/mc netto, to gigantem nie byłeś, albo nie chciałeś pracować na innych krwiopijców.... To do kogo masz teraz pretensje ?! Do garbatego, że ma dzieci proste ?! Pozdrowienia od starego czekisty.

Mylisz się 17.01.2022 14:55
Moje dzieci nie są garbate tylko proste, więc nie mam do nikogo pretensji. 1250 PLN to jest nie netto tylko brutto. Tak, tyle liczy sobie emerytura z DG. A co ty sobie wyobrażasz, że osoba z II gr. inwalidzką (trwałe uszkodzenie jednego oka, oraz uszkodzeniem kręgosłupa) nadaje się do pracy? Moją emeryturę wyliczono mi za rządów H.Suchockiej, a wiadomo wszem i wobec, że za coś musiała kupić i odrestaurować zamek Czartoryskich, aby tam mógł zamieszkać jej syn.

Ajdejano 17.01.2022 19:40
Kolego. Czytaj uważnie: powyżej przytoczyłem powiedzonko, które mówi, że nie można mieć pretensji do garbatego o to, że ma dzieci proste. Przecież nie napisałem, że garbaty, to ktoś do potępienia i nie napisałem, że masz dzieci garbate. Więc, czytaj ze zrozumieniem. Poza tym, pisz jasno i wyraźnie: netto, czy brutto, co to jest to DG. Pretensje do Suchockiej ? Słuszne. Więc, trza było iść w politykę, kręcić lody i też miałbyś pełne koryto. Ja nie mam pretensji do nikogo, bo od zawsze wiedziałem: umiesz liczyć? Licz na siebie!!! Na kogo Ty liczyłeś??? Na tzw. Państwo Polskie ?! Jak małe dziecko.

Moje ty wieczne 17.01.2022 21:11
słoneczko pitolisz jak Kaziu po kwaśnych jabłkach. Moją zasadą w ciągu całego dotychczasowego życia (a żyję już dłużej od Ciebie) było: Jak umiesz liczyć, to licz na siebie. Co do czytania, to mnie nie zagniesz, bo od 5 r.ż. do dnia dzisiejszego czytam książki, ale nie oglądam durnowatych seriali. Taki jesteś byznesmen, a nie wiesz, żę DG, to skrót Działalności Gospodarczej? Hi, hi, hi, ja i polityka, to dwie sprzeczności. Od zawsze polityka to było szambo, a ja nie mam ochoty taplać się w nim. Zresztą mój dziadek pod wodzą Piłsudskiego walczył z tą czerwoną zarazą i chyba by się w grobie przewrócił, gdyby ktoś z jego potomnych się zeszmacił. Ja nie narzekam, bo co mi to da? Ktoś (Bierur, czy Gomułka) powiedział, że w Polsce pieniądze leżą na ulicy, tylko trzeba je umieć podnieść. W całym moim dotychczasowym życiu moją zasadą było: Jak umiesz liczyć, to licz na siebie i załamuj się, bo z każdej sytuacji jest jakieś wyjście tylko trzeba ruszyć tym bąblem, który nosimy na szyi. Piszesz: "Jak małe dziecko" . Chłopie, ja mam na karku więcej lat niż ty, więc nie ze mną te numery.

Ajdejano 18.01.2022 13:51
"Miszczu": z tymi latkami, to lepiej nie szarżuj.... Pomińmy różne sprawy, ale w temacie latek, spytam Ciebie: czy np. pamiętasz czasy, kiedy w przedszkolu wycinało się z papieru białe gołębie pokoju i cyfrę 6, symbolizującą 6-letni plan gospodarczy PRL-u ? Czy pamiętasz czasy, kiedy np. wieczorem w dniu wigilii przychodzili ludzie z UB i aresztowali - np. czyjegoś ojca (za tzw. sabotaż gospodarczy), bo był działaczem mikołajczykowskiego PSL-u? Czy pamiętasz czasy, kiedy np. sąsiadka Twoich rodziców płakała z powodu śmierci Bieruta, jak po swoim ojcu ? Mógłbym Tobie opowiedzieć szereg innych, ciekawych rzeczy z lat pięćdziesiątych XX wieku. Jeżeli tych lat nie pamiętasz, to nie podskakuj z tym swoim wiekiem - dobra ?

I znów pitolisz 19.01.2022 09:25
jak przetrącony. Gdzieś Ty widział przedszkole za czasów rządów Hitlera w Polsce? Dorośli przy dzieciach nie rozmawiali na tematy aresztowań. To był temat tabu. Rewizje w domu pamiętam i to nie jedną. Żadna moja sąsiadka nie przelewała strumieni łez po śmierci Bieruta, a wręcz przeciwnie. Pamiętam powiedzenie, że "pojechał do Moskwy w futerku, a wrócił w kuferku". A Ty pamiętasz paczki, które przysyłała nam UNRA z tym ohydnym tranem, który na siłę wmuszano w dzieciaki? Ja też pamiętam wiele rzeczy, ale o tym na razie milczę ze względu na to, że niektóre osoby jeszcze żyją, a ja nie widzę żadnej przyjemności w fakcie odwiedzania pewnej instytucji mieszczącej się na ul.Mościckiego. I z tym wiekiem to podskakujesz Ty, a nie ja. Paniał tawariszcz stary czekista?

Ajdejano 20.01.2022 19:57
Dajmy sobie spokój, ale wyjaśnię tylko, że napisałem, iż cyfrę 6, symbolizującą 6-letni plan gospodarczy PRL-u, wycinałem nie za hitlera, ale w przedszkolu za prl-u, w czasach bieruta. A chodziłem do przedszkola w Czerniewicach 9 (tak, tak!!!). Więc, może nie jestem taki przetrącony. Pozdrowienia od starego czekisty.

Może i nie jesteś 22.01.2022 20:55
przetrącony, ale piszę, że za Hitlera (wtedy był mój wiek przedszkolny) nie było przedszkoli. Za czasów Bieruta już mnie obowiązywała szkoła. Z powyższego wynika, że niestety, ale to Ty powinieneś do mnie mówić per "Pan".

Opinie

Dziś w kraju i na świecie. 28 czerwca – od Unii Lubelskiej po Poznański Czerwiec, od Wersalu po „OK Computer”

Dziś jest niedziela, 28 czerwca, sto siedemdziesiąty dziewiąty dzień roku. Słońce wzeszło o godz. 4.16, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Ireneusz, Józef, Leon, Lubomir i Paweł. Data dodania artykułu: 28.06.2026 08:47
Dziś w kraju i na świecie. 28 czerwca – od Unii Lubelskiej po Poznański Czerwiec, od Wersalu po „OK Computer”

Kilometrowa planetoida przeleci dziś obok Ziemi. Blisko? Tak. Groźnie? Nie

W sobotę, 27 czerwca, w pobliżu Ziemi przeleci duża planetoida 152637, znana także jako 1997 NC1. Obiekt ma według szacunków od 750 metrów do ponad 1,6 kilometra średnicy. Brzmi jak początek filmu katastroficznego, ale tym razem Bruce Willis może spokojnie zostać w domu. Europejska Agencja Kosmiczna potwierdza: przelot będzie bezpieczny. Data dodania artykułu: 27.06.2026 10:42
Kilometrowa planetoida przeleci dziś obok Ziemi. Blisko? Tak. Groźnie? Nie

Dziś w kraju i na świecie. 27 czerwca: od Trzciany i Kieślowskiego po Queen, Elvisa i pierwszy polski lot w kosmos

Dziś jest sobota, 27 czerwca, sto siedemdziesiąty ósmy dzień roku. Wschód słońca nastąpił o godz. 4.15, zachód o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Władysław, Maria, Jan, Joanna, Teresa, Maryla i Cyryl. Data dodania artykułu: 27.06.2026 10:10
Dziś w kraju i na świecie. 27 czerwca: od Trzciany i Kieślowskiego po Queen, Elvisa i pierwszy polski lot w kosmos

26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

Dziś jest piątek, 26 czerwca, sto siedemdziesiąty siódmy dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.15, zajdzie o 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Dawid, Jan, Jeremi, Jeremiasz, Paweł i Pelagia. Data dodania artykułu: 26.06.2026 08:23
26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją
Festiwal „A może byśmy tak do…Tomaszowa” – Dni Tomaszowa Mazowieckiego 2026

Festiwal „A może byśmy tak do…Tomaszowa” – Dni Tomaszowa Mazowieckiego 2026

Święto miasta pełne koncertów i atrakcjiFestiwal „A może byśmy tak do…Tomaszowa” – Dni Tomaszowa Mazowieckiego 2026 odbędzie się w dniach 26–28 czerwca 2026 roku. Przez trzy dni na mieszkańców i gości czeka bogaty program koncertowy, wydarzenia towarzyszące oraz liczne strefy aktywności przygotowane z myślą o całych rodzinach.Program wydarzeniaW piątek, 26 czerwca, obchody rozpoczną się o 19:00 przemarszem Tomaszowian z Placu Kościuszki ulicami miasta. Tego samego dnia o 20:00 w Parku Miejskim „Solidarność” wystąpią TM Orchestra i Maciej Balcar.W sobotę, 27 czerwca, na Tomaszowskich Błoniach zaplanowano koncerty od godziny 16:30. Na scenie pojawią się Kazzu, wokaliści MCK, Teatr Piosenki MCK, Chór Artis Gaudium, Sarius oraz Happysad.W niedzielę, 28 czerwca, również na Tomaszowskich Błoniach, od godziny 17:00 wystąpią Akcent Zenek Martyniuk, Michał Szczygieł z Zespołem oraz Fun Factory. Przed koncertami odbędą się także pokazy akrobatyki powietrznej przygotowane przez Fundację Astra Fly Academy.Dodatkowe atrakcjeW sobotę i niedzielę w godzinach 17:00–20:00 działać będą specjalne strefy na Tomaszowskich Błoniach oraz na Przystani. W programie znalazły się m.in. Strefa Przedszkolaka, Strefa Mieszkańca, Strefa Mundurowa oraz Strefa Sportu.W ramach wydarzeń sportowych zaplanowano także Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta oraz Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego.Informacje organizacyjneWydarzenie skierowane jest do mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego i wszystkich gości, którzy chcą wspólnie świętować dni miasta. Główne koncerty i atrakcje odbędą się na Tomaszowskich Błoniach, a inauguracja rozpocznie się przemarszem z centrum miasta. Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Legenda o „ratowaniu szpitala” zaczyna pękać? Pracownicy finansów TCZ zaprzeczają słowom z sesji Rady Powiatu

Legenda o „ratowaniu szpitala” zaczyna pękać? Pracownicy finansów TCZ zaprzeczają słowom z sesji Rady Powiatu

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Tomaszowskiego, gdy rozstrzygano sprawę wygaszenia mandatu radnej Pauliny Sochy, usłyszeliśmy opowieść o fachowości, ratowaniu szpitala i rzekomo usuniętych danych po odejściu poprzedniej księgowej. Teraz do redakcji zgłosili się pracownicy działu finansowego Tomaszowskiego Centrum Zdrowia. Twierdzą, że żadnych danych nikt nie kasował, a informacje przekazywane radnym są — ich zdaniem — nieprawdziwe. Przekazali redakcji zdjęcia zbiorów danych prowadzonych od 2019 roku. Sprawa wymaga pilnych wyjaśnień, bo w tle nie chodzi już tylko o mandat jednej radnej, ale o wiarygodność informacji, na podstawie których radni podejmują decyzje. Data dodania artykułu: Wczoraj, 18:41 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 1
Podróże nie zawsze uczą. Psycholog wyjaśnia, jak podróżować świadomie, by odkrywać ludzi, miejsca i siebie Dziś w kraju i na świecie. 28 czerwca – od Unii Lubelskiej po Poznański Czerwiec, od Wersalu po „OK Computer” Legenda o „ratowaniu szpitala” zaczyna pękać? Pracownicy finansów TCZ zaprzeczają słowom z sesji Rady Powiatu Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Pijany za kierownicą. Sprawa radnego Leona Karwata zakończona w sądzie. Redakcja występuje o akta Dzień tych, którzy nie mają działu PR, ale mają telefon zawsze pod ręką Samochody z USA z bogatym wyposażeniem - dlaczego wersje amerykańskie często różnią się od europejskich? Zdrowie ile cię trzeba cenić ?!! Dyskopatia Prognoza pogody na 27 i 28 czerwca. Tomaszów pod czerwoną lampą upału Ponad milion złotych na ratowanie zabytków w powiecie tomaszowskim. Od Krzemienicy po Inowłódz Rowerem do Skansenu i Grot. Tomaszów Mazowiecki z nową inwestycją turystyczną za 120 tysięcy złotych Jaki hotel SPA w łódzkiem wybrać na weekendowy relaks
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: woody Treść komentarza: Jkim trzeba byc zadufanym w sobie miernota zeby byc Goskiem Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Autor komentarza: Kuria Treść komentarza: Ciekawe, co ten kat-e-heta wkłada do głowy tym dzieciom??? Daszing fru de snoł ... Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Autor komentarza: Halina S. Treść komentarza: Powinno się oznakować pasy na przejściu dla pieszych Źródło komentarza: Tomaszów Mazowiecki wymienia System Informacji Miejskiej. Nowe oznakowanie obejmie blisko 1000 punktów Autor komentarza: ixi Treść komentarza: Chłopie. Nie dziwię się, że obrałeś ksywkę jako :Zdziwiony". Czy Ty rzeczywiście nie rozumiesz tego, że ci, którzy niedawno zostali utopieni, będą robić wszystko , aby uwalić swoich następców?! Więc, koleś: nie wal głąba. Tu nie chodzi o żadną logikę, ale o totalną, lokalną wojnę lokalnych sitw. I to wszystko. Tak to trudno zrozumieć?! Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Jednym słowem, wyrok sądu w drugiej instancji podtrzymuje wyrok sądu pierwszej instancji..... Bardzo dobrze, że chcecie obejrzeć akta sprawy. Skomentuję to krótko: niech żyje piotrkowsko-tomaszowski, lokalny zaścianek. I zapytam: co tu się, kur..., dzieje ?!?! Źródło komentarza: Pijany za kierownicą. Sprawa radnego Leona Karwata zakończona w sądzie. Redakcja występuje o akta Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: I jeszcze dorzucę. W młodości byłem ministrantem, ale totalnie nie cierpię takich świętoje..liwych hipokrytów. Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama