Prawym okiem: bo liczą na cudowne uzdrowienia
Trwa kolejny dzień protestu rodziców dzieci niepełnosprawnych w polskim Sejmie. Obserwuję go z niemałą złością. Dlaczego? No więc dlatego, że temat nie jest nowy. Nie od dzisiaj wiadomo, w jaki sposób traktowane są u nas osoby niepełnosprawne. Jest to poniżej jakiegokolwiek minimum ludzkiej godności. Niestety taka jest prawda i nic tego nie zmieni. Pytam więc do cholery, gdzie się podziały czarne parasolki?
22.04.2018 19:27
3