Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 19:38
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama

Adrian Witczak szefem tomaszowskiej Platformy? Wszystko na to wskazuje.

Wielkimi krokami zbliżają się wybory we władzach Platformy Obywatelskiej. Na początek wybiorą się struktury powiatowe. Jak się nieoficjalnie dowiadujemy kierujący dotychczas tomaszowską Platformą Arkadiusz Gajewski i Barbara Klatka rekomendują na fotel szefa młodego radnego Rady Miejskiej, Adriana Witczaka. Czy to znaczy, że PO w naszym powiecie zostanie odmłodzone i czy dotychczasowi liderzy będą próbowali sterować nowym szefem z tylnego siedzenia? To się dopiero okaże, bo Witczak może ich jeszcze nie jeden raz zaskoczyć. Wybory w partyjnym powiecie odbędą się za niespełna 3 tygodnie. Karty jednak zostały już rozdane. Zmiana przywództwa zaznaczy się także w miejskim samorządzie lokalnym. Adrian Witczak ma ambicje kandydowania w wyborach prezydenckich. Możemy więc spodziewać się licznych ostrych potyczek na sesjach rady miejskiej. Będziemy je dla Was obserwować i relacjonować

.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Pique 12.10.2021 06:07
Gdzie zdjęcie z Donaldem czy innymi liderami, żeby uwiarygodnić ze jest się kimś więcej niż tylko łowcą autografów czy selfie? Czy to prawda że potrafi być taki wierny i czekać 3 godziny by zrobić zdjęcie z do poniedziałkowego wodolejstwa? Kiedy w końcu portalik doceni to pianie i kukuryku na modne ioraz chwytliwe za serca dam i seniorek, tematy?

m&m 08.10.2021 09:45
Żeby nie było, że ktoś mnie źle zrozumie. Ja nie nabijam się z tego osobnika, bo jestem jakimś pisowcem czy kimś innym i nie lubię platfusów. Piszę to z perspektywy człowieka, który chciałby mieć wybór. Bo jeżeli kogoś zaczyna wkurzać rząd, samorząd, jakaś partia...dowolnie...i ubolewa nad różnymi rzeczami, które robią, to zaczyna szukać alternatywy. I widząc jej jakość można tylko płakać, bo to nie jest żadna alternatywa. Marność nad marnościami. Co się dziwić, że pis rządzi i dzieli, skoro takich ma przeciwników. Ja bym go nazwał umacniaczem rządów zjednoczonej prawicy. Jak można wysuwać takiego gościa do rządzenia czymnkolwiek. On ma jakieś doświadczenie życiowe? Kandydat partii na prezydenta miasta ktoś napisał? Potrafiły poprowadzić kiosk ruchu? Droga kariery politycznej, to droga podlizywania się, podczepiania i czekania na swoją szansę. Nic nie ma to wspólnego z kompetencjami. Czy naprawdę brak w lokalnej komórce partii poważnych ludzi, którzy mogliby być jej twarzą, wzbudzać zaufanie i respekt? Jeżeli, to jest twarz lokalnej platformy, to się trzeba szykować na długie lata rządzenia pisu...

Diabeł 08.10.2021 18:38
jaka opozycja by nie była to lepiej dla Polski będzie jeśli PiS przegra następne wybory bo robi się niebezpiecznie. Jeszcze jedna kadencja parlamentarna i wyprowadzą nas z Unii Europejskiej, przejmą wszystkie media i może już więcej nie być wyborów. Albo będą wybory jak w Rosji lub na Białorusi, gdzie niby wybory są, ale wiadomo kto wygra.

??? 09.10.2021 12:42
Musiałeś być dobrze nawalony, albo tvn-u się nasłuchałeś, że takie dyrdymały wypisujesz.

***** *** 09.10.2021 23:10
Jak ci grube miliardy 1000 złotówek z jadwigą nadrukują to ci karitas nie pomoże a i trawę ciężko będzie gryźć

m&m 06.10.2021 18:55
Hahaha. A więc jesteśmy uratowani. Widać, że mąż stanu pierwszej klasy. Od małego widać, że jasne cele. Wytworny panicz nastawiony na pieknisiowanie w mediach. Niewiele różniący się od uczestników bigbradera. Tylko niestety wygrany oprócz korzyści może szkodzić na poważnie obywatelom. Wymyślił sobie, zrobi karierę w rządzeniu. Nie wzbudza mojego zaufania tylko śmiech. Jakze marna jest nasza scena polityczna skoro takie gogusie ( nie chodzi tylko o wygląd)mogą cokolwiek znaczyc.

Wygibus 06.10.2021 22:58
Twój wpis, to sedno sprawy wobec tego fircyka w zalotach, w krawaciku na "gumkie", spryciuli, który nie ma zielonego pojęcia o tym, co zwykle mówi. Jednym słowem: zero myślenia (konkretnego myślenia) o wszystkim, co otacza tego pięknisia ( cwaniaczka w krawaciku na "gumkie" i z miodem w uszach) , a ponadto, zero myślenia o Polsce i o Polakach. To jest cwaniaczek, który za pośrednictwem po-paprańców, chce zrobić karierę gdziekolwiek, a głownie w tzw. "polytyce". Ten cwaniaczek, nawet w tomaszowskiej po-lytyce zginie, jak Andzia w..... miejskim parku.

Vlad_Palovnick 08.10.2021 16:50
Ajdejano cały w bieli....?

młoda 08.10.2021 11:30
Piękna twarz na stolec Burmistrza Tomaszowa, niebawem w mieście będzie już poniżej 50 tys głów. A może ten sprawi że miasto zacznie się rozwijać a nie wymierać.

Wygibus 09.10.2021 12:39
Mój dodatkowy, wredny wpis: Jeżeli takie bezmózgie "gogusie" (z Twojego wpisu powyżej) miałyby decydować o czymkolwiek, to rzeczywiście: lokalna i cała Polska zginie marnie.... PS. Kupi se taki przyjemniaczek ładny krawacik na gumkie, popryska sobie włoski lakierkiem albo żelkiem, ustawi się, cwaniaczek ładnie do zdjątka z odpowiednimi atrybutami (nie wiem, czy ten spryciula wie, co to są te atrybuty) i już jest figo-fago, czyli naczelny PO-paprańców w tomaszowskim powiecie.

Joanna 05.10.2021 16:58
Jak PO obieca zerwanie konkordatu,prawo do aborcji.związki partnerskie,finansowanie zabiegów invitro ,,,,,wtedy pomyślimy,czy głosować.Państwo ma być laickie.

UTW 05.10.2021 12:23
I zimą też na tej chulajnodze będzie jeździł w garniaku???

Renata 05.10.2021 08:02
Czy ktoś bierze na poważnie tego gościa?

ja tego nie kupuje 05.10.2021 08:00
Szkoda mi tego młodego człowieka, typowy wytwór słąbych lokalnych struktur i mediów społecznościowych z ambicjami na prezydenta wcale nie małego miasta . Każdy post na fanpejdżu to granie na emocjach i uczuciach , a wystapienia to bicie piany . A co w zamian ? Ładne zdjęcie wystudiowane, chwytające za serca : miłośników zwierząt, zwolenników nielegalnie przekraczających granice, bywalców spotkań pokoleniowych, przeciwników wszystkiego itd. I co dalej Panie radny , co dalej ? Jaką wiedzę masz , doświadczenie , receptę ? Podzielisz się tym i opowiesz co zrobiłeś od początku do końca ? Bycie w opozycji to jeszcze nie prawo do kandydowania , stanie na piętrze z karteczką a4 też nie, gdzie ten ruch Młodzi dla miasta - Miasto dla młodych ? efekt .............po kliknięciu przekierowanie do Pana radnego . Elektorat zdobyty , teraz w zamrażarce. Ostatniego głosowania z toalety nie ma co komentować , tylko nad czym się zastanawian czy ja chcę takiego kandydata , takiego radnego , takiego prezydenta ? Strategie wprost z amerykańskiego rynku i piękne słowa nie zastąpią doświadczenia, ciężkiej pracy i autentyczności. Kto się dał złapać ? Ja nie , oglądałem mam talent i wystarczy. Szukasz oszczędności w edukacji ? Dlaczego zdania nie zabierzesz na temat swojego kolegi radnego, który łąpie etaty tu i tam ? Polityka to także sposób na siebie i na życie. Jeśli to się nazywa ciężka praca, to co ma powiedzieć robotnik czy pracownik fizyczny nawet z kwalifikacjami ? Czy do polityki potrzebna jest tylko legitymacja i poparcie ? Potem nie bedzisz musiał nic pisać , napiszą za ciebie i o tobie, zaszczyty i niezliczona ilość imprez.

XXXmen 05.10.2021 13:33
Nie ma koleś szans z nauczycielem muzyki. Nauczyciel muzyki ma takie szerokie horyzonty, że koleś w rurkach ich nie ogarnie ;)

Polna 05.10.2021 06:44
Bardzo dobra decyzja

pozdro500 05.10.2021 06:30
Jak to się mówi - Zamienił Stryjek siekierkę na kijek. Kolejny raz pomija sie ludzi którzy mają jakąś merytorczyną wiedzę, pomysły i stawia sie na takiego za przeproszeniem ...... Przecież on nawet nic oryginalnego nie potrafi wymyśleć tylko ciągle bicie piany, taki lokalny Diduszko.

psp 06.10.2021 12:56
Kogo konkretnie według Ciebie pominięto ?

Tomaszow 04.10.2021 21:42
Domowe przedszkole, nie mogę facet z krawatem na gumke:)

Xmen 04.10.2021 19:33
Pan wąskie rurki. Masakra. W Tomaszowie nie ma już opozycji. Sami się niszczą.

Batman 04.10.2021 20:34
Masz jakieś problemy, komleksy

XXXmen 04.10.2021 22:35
No właśnie, prawdziwy facet powinien nosić dresy, mieć w pogardzie prawa zwierząt, gejów i kobiet. Prawdziwy facet ma założoną niebieską kartę, bije żonę, a wśród dzieci wzbudza strach. w skrócie jest prawdziwym Polakiem, a i jeszcze nienawidzi UE i uchodźców.

Xmen 05.10.2021 07:52
Mylisz pojęcia. Ten gościu nic sobą nie reprezentuje. Taki pajacyk który nie potrafi merytorycznie rozmawiać. A że ma rureczki to mnie to już kompletnie bawi. Taki kogucik. I nic więcej.

Xmen 05.10.2021 07:54
A co do uchodźców to są granice. Przekraczanie bez zezwolenia bić, pałować, w razie potrzeby strzelać. Państwo bez granic to państwo z dykty lewaku.

Ksiondz proboszcz 05.10.2021 13:30
Pewnie że tak, ale czy uczeń Chrystusa, chrześcijanin tak powinien robić ? Jesteś ochrzczony prawaku ?

Xmen 05.10.2021 15:53
Ksiądz. Popatrz no czasy wojenne i wcześniej. Intruza eliminować. Chce wjechać, ok. Ale tylko legalnie. To tak jak złodziej do twojego domu wchodzi. Lewaki nie ogarniają ???Ten Witczak też ?

lp 08.10.2021 15:36
Ciekawe co by Chrystus zrobił...? Eliminował?

Co 06.10.2021 18:25
ma bezpieczeństwo granic do wyznania?

Jarek. 05.10.2021 17:45
Jesteś pewnie prawdziwym chrześcijaninem i Polakiem......Cóż, Słowa uznania za ten mądry wywód....

XXXmen 05.10.2021 22:53
Jarek, nie załapałeś że to sarkazm wyśmiewający wpis Xmena ;)

lp 08.10.2021 10:16
Prawdziwa samarytańska postawa

Krs 05.10.2021 16:18
Zapomniałes dodac bluza z orzełkiem i krzyżyk po samego K....

lp 08.10.2021 10:15
i dziara z husarią

Vlad_Palovnick 08.10.2021 16:53
Ale co tydzien się spowiada więc jest ok.

wREDUS 06.10.2021 23:04
Ta, tzw. "totalna opozycja", czyli np. PO-paprańcy, rzeczywiście sami się wykańczają, bo to sa zwykłe przygłupy. Takich przygłupów jest multum w każdej, tzw. polskiej partii politycznej, jednaj wśród grona przygłupów, zdecydowanie prowadza przygłupy z PO. Przegrali durnie zawody w 2015 roku i nie mogą się debile z tym pogodzić. ŻAL IM DU... ŚCISKA !!!!

Opinie

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Tomaszowskie Lato wybrzmiało po raz dziewiąty. Grand Prix dla Katarzyny Łapińskiej S8 pod Tomaszowem odblokowana. Volkswagen uderzył w tył autobusu szkolnego Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc 23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Pan Ogórek jest najpobozniejszym z pobożnych a tu takie coś! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Tego totalnego bełkotu (dla innych - wielkich mundrości) , napisanego powyżej nie chciało mi się doczytać do końca. W kolegium humanum za taki tekst można byłoby tytuł magistra otrzymać. W czasach słowiańskich nie byłoby takiej dyskusji, bo wtedy: nie było debilowatych radnych, nie było zafajdanej ekologii i zafajdanych Wód Polskich, nie było przestępczego wprowadzania na dziko ścieków komunalnych i ścieków przemysłowych, nie było wprowadzania do gleby i do wód gruntowych milionów ton nawozów sztucznych i innych chemikaliów. I z tych, wyżej wymienionych powodów, w rzekach i w zbiornikach wodnych nie ma tej ekologicznie czystej wody, a znajduje się totalny syf. I znajdzie się taki debilowaty radny, który gra w tę samą trąbkę, co równie debilowaci ekolodzy. Niech pojedzie w taki świętojański wieczór (wieczór Kupały) gdzieś na wieś do mieszkańców takiej wsi. Tam takiego debila szubko nauczą rozumu przy pomocy wideł, a jeszcze w dodatku wrzucą debila do wody i każą debilowi zjeść te antyekologiczne wianki. Źródło komentarza: Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama