Jak poderwać kobietę?

  • 19.02.2020, 20:54
  • redakcja
Jak poderwać kobietę?
Na samym wstępie warto zaznaczyć, że należy przestać używać wyświechtanych, banalnych tekstów. Mowa tu o tanich tekstach na podryw w stylu: ,,Hej mała, bolało jak spadałaś z nieba?”, czy też ,, Masz patent ratownika? Bo utonąłem w Twoim spojrzeniu”. Nigdy w życiu nie próbuj na starcie zaczynać w ten sposób rozmowy z żadną kobietą. Każda próba poderwania kobiety, by była skuteczna, musi być na poziomie. Płeć piękna za każdym razem odrzuci tani podryw. Jeśli planujesz poderwać naprawdę wyjątkową kobietę, z całą pewnością musisz się bardziej postarać o jej względy. Niestety nie istnieje żaden magiczny tekst, aby rozpocząć rozmowę. Warto jest wcześniej obserwować kobietę, która wpadła nam w oko. Zanim podejdziesz i zaczniesz działać, warto spróbować ocenić jej charakter. Jeśli Twoim zdaniem, wygląda na normalną dziewczynę, która również jak Ty szuka szczęścia w miłości, wystarczy zagadać w naturalny sposób. Po prostu wpisując się temat rozmową, w sytuacji której aktualnie się znajdujecie. Przykładowo, gdy jesteście w kawiarni, restauracji możesz w prosty i naturalny sposób, zapytać ją czy podoba się muzyka, która aktualnie jest grana w pomieszczeniu. Może czyta książkę? Możesz zapytać, co to za książka i czy ją poleca. Możliwości jest sporo.

 Wspólne hobby, łączą ludzi.

Niestety w 100% hobby nie decyduje o sukcesie, a charakter. Istotne jest to, aby lubić spędzać ze sobą czas. Nasz charakter kształtuje się całe życie, przez to co robimy, w jakim otoczeniu i towarzystwu na co dzień przebywamy. Często jednak słyszymy.. ,,przeciwieństwa się przyciągają’’. Osobiście uważam, że jest w tym sporo prawdy! Zanim przystąpisz do działania, zadaj sobie pytanie co Cię interesuje, co lubisz robić? Gdy już odpowiesz sobie wewnętrznie na te pytania, przystąp do działania i zrób pierwszy krok! Prostym sposobem jest wyjść po prostu z domu i odwiedzić ciekawe miejsca. Ważne, aby też udać się do miejsc, w których często bywamy. W takich miejscach istnieje większa szansa na poznanie dziewczyny, która ma takie same lub podobne zainteresowania. Opcji jest naprawdę wiele, wystarczy się chwilę zastanowić. 

Zadbaj o swój wygląd.

Nie tylko mężczyźni są wzrokowcami. Kobiety również wielką wagę przywiązują do wyglądu mężczyzny, zwracając uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Jeśli już dłuższy czas jesteś singlem, warto stanąć przed lustrem i zastanowić się, czy przyczyną tego nie jest Twój zaniedbany wygląd? Kobiety zwracaj uwagę na małe szczegóły, takie jak: wygnieciona koszulka, zegarek, paznokcie. Kobiety tak samo, jak u siebie.. kochają dodatki u mężczyzn. Atrakcyjny mężczyzna nie tylko dobrze wygląda, ale również musi posiadać dobre maniery! Zalecane jest, abyś  podszkolił się w zasadach savoir-vivre. Styl życia, jaki reprezentujesz jest ważnym elementem w podrywie. 

Kobiety lubią być rozpieszczane.

Nie jest to żadną tajemnicą. Nie które się do tego nie przyznają, ale naprawdę… każda kocha być rozpieszczana i traktowana jak księżniczka! Każda kobieta chce być dostrzegana. Wystarczą naprawdę drobne gesty takie jak: kwiaty, otwieranie przed nią drzwi, zdjęcie płaszcza, mały komplement. Jednak pamiętaj, że w kwestii komplementów nie co przesadzać. Każdy z wypowiedzianych komplementów, należy dwa razy przemyśleć. Daruj sobie tanie komplementy. Unikaj ogólnikowych komplementów. Jeśli chodzi o prezenty.. małe prezenty potrafią zdziałać cuda! Jeśli chodzi o wielkie prezenty, niespodzianki - zostaw je na specjalne okazje. Również w tej kwestii nie ma co przesadzać, bo niestety możemy osiągnąć odwrotny skutek do zamierzonego. A chyba jednak chcesz tego uniknąć? :) 

Nic na siłę..

Nie staraj się poderwać dziewczynę na siłę. Nie śpiesz się! Musi nadejść odpowiedni moment. Unikaj naruszania jej przestrzeni. Musisz być cierpliwy i taktowny. Jeśli jednak zdarzy Ci się sytuacja, że posuniesz się za daleko - przeproś Ją i zrób krok wstecz! Nie zachowując odpowiedniego dystansu, możesz spłoszyć dziewczynę. 

Ciekawostka.. Jak nabrać odwagi? 

Z całą pewnością, aby stać się mistrzem podrywu - należy systematycznie ćwiczyć i próbować różnych metod. Czasem jednak może nam nie wychodzić, ponieważ nie czujemy się pewni w kwestii naszej seksualności, czy też mamy niewielkie doświadczenie seksualne z kobietami. Niestety brak doświadczenia w seksie, to częsta przyczyna nieudanych podrywów. Są na świecie przypadki, mężczyzn, którzy aby nabrać pewności siebie decydują się na odważne metody. Często wyszukują takie frazy w internecie, jak Sex ogłoszenia Kobiet, decydując się na poważny krok. Czasami takie drastyczne kroki potrafią pomóc. W obecności takiej kobiety, nie czujemy się skrępowani. Mamy kontakt z osobą doświadczoną, która z całą pewnością może nas nauczyć wielu ciekawych sztuczek, które będziemy mogli wykorzystać w przyszłości. Decyzja należy do Ciebie! Mam nadzieję, że dzięki małym wskazówką rozpoczniesz swoją przygodę z podrywem i poznasz tą wymarzoną kobietę Twojego życia! 

I pamiętaj.. zawsze jest czas na seks!

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe