Fragmenty książki Kazimiery Iłłakowiczówny pt. „Ścieżka obok drogi” czytała Ewa Dałkowska, znana aktorka teatralna i filmowa. Akompaniował jej na żywo na keyboardzie Janusz Bogacki, kompozytor i pianista.
Rok 2017 został przez Sejm RP uchwalony rokiem Józefa Piłsudskiego razem z: rzeką Wisłą, Josephem Conradem–Korzeniowskim, , Adamem Chmielowskim, Honoratem Koźmińskim i Tadeuszem Kościuszką. W tym roku przypada 150. rocznica urodzin Marszałka, jak wspomniano w uchwale "niezłomnego bojownika o wolność i niezawisłość Polaków".
Nagrany został audiobook czytany przez Ewę Dałkowską "Ścieżka obok drogi" i każdy uczestnik spotkania został nim obdarowany. Po programie każdy mógł otrzymać autograf aktorki na otrzymanej płycie.







![23 marca 2026 – najważniejsze wydarzenia w Polsce i na świecie. Polityka, historia, sport i gospodarka [PRZEGLĄD DNIA] 23 marca 2026 – najważniejsze wydarzenia w Polsce i na świecie. Polityka, historia, sport i gospodarka [PRZEGLĄD DNIA]](https://static2.nasztomaszow.pl/data/articles/sm-4x3-23-marca-2026-najwazniejsze-wydarzenia-w-polsce-i-na-swiecie-polityka-historia-sport-i-gospodar-1774249256.png)




















































Napisz komentarz
Komentarze