Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 18:11
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama

Protestowali przeciwko wojnie

Zgodnie z zapowiedziami także mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego wzięli udział w proteście przeciwko wojnie na Ukrainie. W południe na pl. Kościuszki  zgromadził się spory tłum ludzi. . W proteście wzięli udział nie tylko tomaszowianie, ale również pracujący u nas Ukraińcy, Kazachowie i Gruzini. Protestujący okazali solidarność z napadniętym przez Rosjan narodem ukraińskim.  
  • Źródło: Foto dzięki BrandMedia


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Tomaszów 22.03.2022 16:00
Możecie mówić na mnie troll ale jeszcze raz przypomnę,jaki jest wyrok tsue odnośnie tzw.wolnych sądów?bo pewne środowisko nosiło koszulki konstytucją,gdzie są ci krzykacze wolne sądy,łamane prawo,i inne pierdoły?czy będą przeprosiny wielkich oświeconych możnych tego miasta?czy to już przeżytek,zajmują się czym innym:)

Tomaszów 04.03.2022 16:05
Dzisiaj po raz kolejny na ulicę Tomaszowa wyjdą ludzie protestując przeciw wojnie,a jeszcze nie tak dawno ci sami ludzie o lewicowych zapędach pluli na polskiego żołnierza,wyzywając go od morderców.Ktora to już manifestacja na ,której oprócz spontanicznych zwykłych ludzi,pojawia się ci co zawsze (tylko z innymi karteczkami).Jeszcze nie tak dawno jak bym poszedł na jedną z manifestacji organizowanych przez to środowisko z przekreślonym sierpem i młotem lub orzełkiem na koszulce to by mnie wygonili nazywając faszystom.A dzisiaj pewnie będą nawet biało czerwone flagi(tęczowe nie wypada)zostawimy na kolejną manifestacje i pewnie już nie będzie maseczek z piorunem ,bo nie wypada.

TM 03.03.2022 08:14
Siemoniuk, Klich, Tusk kto pamięta polską armię ,gdzie likwidowano garnizony,gdzie zostało wtedy ok tylko 30 tys żołnierzy.Bylo to tak niedawno.

Prawda 03.03.2022 12:24
ludzi po 12 latach wyganiali z wojska, choć byli wyszkoleni i z doświadczeniem po misjach.

??? 03.03.2022 16:43
A narko?

A co na to lud? Przyczynek do refleksji 03.03.2022 12:54
To i przez lata uposzechnianie przeonania, które w zubożałych środowiskach, ale przede wszyskim wśród ludzi o niższej (tak, i trzeba wartościować bo kapitalizm utrwala że jeśli tak jest, to tak powinno być. Kapitalizm nie jest systemem, który promuje jakiś awans. Przeciwnie docenia warunki zastane. Obłowić się w jedną zakrapianą noc, potem z reszty drwić. Po 6 dniowym dniu tyrki po 12-14 godzin musisz sobie kupić jakiś pojazd by móc dojechać do tyrki (ale nie dalej), po likwidcji transportu zbiorowego i wywaleniu jakiejkolwiek etatowej pracy w pole na krańcach województwa, co by było łatwiej dojechać tirowi (a tobie, to kogo to obchodzi, kapitał jest ważniejszy od mięsa robolskiego), po tyrce możesz sobie kupić też lepsze wyro i konsumować. Nic więcej! Żadnych bezużytcznych pierdół, nie myśl o studiach dla dzieci, nie myśl broń Boże (teraz jest w drugą stronę, ale wcześniej religia w krajach uprzemysłowionych legitymizowała władze), zatem w niższej kulutrze życia (charkteryzyją je najprecyzyjniej formy spędzania wolnego czasu, kiedy można – na początku miesiąca przesadna konsumpcja, potem bidowanie, ale musi być okres kiedy czuje się „że ma się coś od życia"... ...w takich środowiskach przekoanie, że własne wojsko, szansa jakiejkolwiek obrony na ziemi której urodzili się Twoi dziadowie, że to jest niepotrzebne, że to są zbędne struktury które kosztuja za dużo to było bardzo przychylinie odbierane. Faceci w małych miastach na wschodzie (w tym Polska) rzadziej rozmawiaja głośno w autobusach (poza tym jesli facet jeździ na co dzień autobusem czy rowerem to ciapa (nazywana wśród nizin społecznych również wulgarniej na piz...), więc jeśli facet jedzie autobusem w Tomaszowie to raczej wciska się gdzieś w kąt, składa twarz w dłonie (jeśli siedzi, jeśli stoi to odkręca ją obserwując przekształcenia krajobrazowe pod wpływem wrażliwość estetycznej lokalnych bida–przedsiębiorców), także wśród facetów rzadziej, ale baby często w ten deseń psioczyły. „Od 7 do 14 tylko sobie siedzą”, „nic nie robią”, kiedy ja i moje sześć sióstr musimy na szóstą za mniej. I po co? Skoro ja przekładam majty dla Niemca (wyprodukowane przez podobne do mnie i moich sześciu sióstr), koleżanka po podobnie tlenionej fryzurze filetuje kurę, tutaj druga koleżnka tłucze płytki. A oni co? Komu to potrzebne? Majty, kura i płytka przy wannie, to jest konkret, a nie jakaś tam niepodległość. Także w Ukrainie mamy do czynienie do próby awasnu społecznego tych mas. To jest też wojna przeciwko kapitalistyczne Rosji – w której jak to w imperiach kapitalistycznych, metropoliom wyznacza się przywileje (nawet po obaleniu Janukowycza, była duża emigracja ekonomiczna z Ukrainy do Rosji. Kelenerki, służące, najtańsza praca najemna dużych rosyjskich miast), a prowincja jest jedynie do tyrania i wegetacji uatrakcyjnieniej impulsywną konsumpcją. Pierwszy weekend po wypłacie. Ci ludzie którzy stają z gołymi rękami przed tymi tankami, ci którzy szykują butelki z kokatalami Mołotwa, to jest walka o własną podmiotowość. W mniejsze strukturze państwowej, z ugruntowanym już poczuciem własnej wartości. Czym jest Rosja dzisiaj? Ano warstewką postkomunistycznych oligrachów, którzy oprócz kasy – sposoebem życia, lansowaną popkulrutą (nieswoją), wszystko co było w ZSRR przekreslają i każą startować reszcie od zera, chichrając się z pierdołowatości i tak skazanych nie niepowiedzenie a przynajmniej ścisłą zależność lokalnych geszeftów.

Tomaszów 02.03.2022 10:25
Dzisiaj Gruzja jutro kraje bałtyckie a później być może mój kraj Polska.Pamietacie!ponoć prezydent był na prochach,TVNy trąbiły,a teraz nagle wszyscy żółto niebieskie flagi i pomagamy.Byle by ugrać kapitał polityczny.Dzisiaj gdzie jest kurdej szatan,jachira, Szymuś i inne gwiazdy,czekają na rozwój sytuacji bo nie mają własnego zdania,jak coś się wykreuje to wtedy będą bardzo mądrzy.Zaraz będzie jak to sobie nie radzimy, że państwo z tektury itd.Ale pytanie ,kto miał jaja i głośno o tym powiedział!nie ma Donalda,nie ma innych folksdoiczy,przepraszam są i w czasie kryzysu są za sankcjami dla Polski.Zdradzieckie mordy.

Dużo 02.03.2022 10:46
w tym racji, ale co to dzisiaj da. Tacy ludzie zawsze będą lawirować. Co ciekawe dziś media mówią jednym głosem. Tylko mam takie dziwne wrażenie, że wszędzie narracja jest taka sama jak tyle lat w "reżimowej" TVP, nawet w "niezależnej" TVN ;)

Tomaszów 02.03.2022 08:13
Teraz jakoś już nikt nie mówi o rusofobii,gdzie są liderzy strajku kobiet?czemu ich nie ma na granicy pani lempat!Rozumiem że,że wstydu się zapadła pod ziemię.Wczoraj było święto żołnierzy wyklętych ,czy z tych przebierancow ktoś w o nich pamięta? Pewnie nie bo to wg nich mordercy,a ci którzy dzisiaj bronią Ukrainy to bohaterowie.

ciekawe 01.03.2022 13:28
Co jeszcze putinowi strzeli do łba? Mam nadzieję że nie mniej jak 7,62

asa 28.02.2022 16:39
https://twitter.com/i/status/1498236622256623620

Tak się 28.02.2022 19:01
buduje szacunek! Nam niestety tego brakuje. Zgubiliśmy gdzieś etos tego co ważne. Liczy się niestety " ja i moja kasa".

TM 28.02.2022 11:29
Te same twarze tylko plakietki inne,były błyskawice,tęczę teraz flagi żółto niebieskie.Kolejne zdjęcia do albumu:)czy dalej uważacie ,że polscy żołnierze to mordercy?

krąg jak przy ognisku. Nadal ten sam 27.02.2022 23:41
Cel szczytny, organzatorzy szemrani – pchajacy gęby do zdjęć przy każdej okazji, z nadzieją na kaskę z diety po wyborach. Teraz po podniesieniu tych diet samorządowych (a PO z Hołownią tego nie zmienią, zobaczycie), to jak na warunki małego miasta i mieszkania głównie w spółdzielniach to nie są wcale małe pieniądze. Wielu z was nawet w ogóle nie będzie pracować, jedna interpelacja ra pół roku w jakiejś drobnej sprawie podesłanej przez pisapsiółę od kielicha i trzy tysiące na miesiąc do kieszeni. A tak wam kole w oczy 500+. Także frekwencja jak zwykle mała plus kilku emigrantów niezorientowwanych w lokalnych układzikach polityczno – towarzyskich. Ludzie się was brzydzą, dlatego nie przychodzą nawet w dzień dla większości wolny. Potraficie zafajdać nawet najbardziej pozytywne imprezy.

Edek 27.02.2022 21:46
Takie spotkania proponuję przenieś na przystań stworzyć miłą i przyjazną atmosferę przy ognisku z kiełbaską i gitarze zmienić nastrój by łzy nie cisły się na oczy chociaż przez chwilę

Opinie

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Tomaszowskie Lato wybrzmiało po raz dziewiąty. Grand Prix dla Katarzyny Łapińskiej S8 pod Tomaszowem odblokowana. Volkswagen uderzył w tył autobusu szkolnego Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc 23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep MEydczny
Reklama
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Pan Ogórek jest najpobozniejszym z pobożnych a tu takie coś! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Tego totalnego bełkotu (dla innych - wielkich mundrości) , napisanego powyżej nie chciało mi się doczytać do końca. W kolegium humanum za taki tekst można byłoby tytuł magistra otrzymać. W czasach słowiańskich nie byłoby takiej dyskusji, bo wtedy: nie było debilowatych radnych, nie było zafajdanej ekologii i zafajdanych Wód Polskich, nie było przestępczego wprowadzania na dziko ścieków komunalnych i ścieków przemysłowych, nie było wprowadzania do gleby i do wód gruntowych milionów ton nawozów sztucznych i innych chemikaliów. I z tych, wyżej wymienionych powodów, w rzekach i w zbiornikach wodnych nie ma tej ekologicznie czystej wody, a znajduje się totalny syf. I znajdzie się taki debilowaty radny, który gra w tę samą trąbkę, co równie debilowaci ekolodzy. Niech pojedzie w taki świętojański wieczór (wieczór Kupały) gdzieś na wieś do mieszkańców takiej wsi. Tam takiego debila szubko nauczą rozumu przy pomocy wideł, a jeszcze w dodatku wrzucą debila do wody i każą debilowi zjeść te antyekologiczne wianki. Źródło komentarza: Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama