To obecnie jedno z najniebezpieczniejszych skrzyżowań w Tomaszowie Mazowieckim. Ulica generała Grota - Roweckiego i Długa. Do zdarzenia drogowego, z którego fotografię podesłał nasz czytelnik doszło ok. godz. 14:30.
11.06.2016 15:51
(aktualizacja 03.08.2023 03:56)
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
he-man
20.06.2016 09:56
A poza tym to nie świadczy o niebezpieczeństwie skrzyżowania tylko o nieumiejętności poruszania sie po drogach publicznych. Niebezpieczne skrzyżowanie to takie, gdzie np. Drzewa lub budynki zasłaniają widoczność włączającym sie do ruchu.
he-man
16.06.2016 13:59
Jak jeden z drugim baran nie potrafi jeździć to zawsze spowoduje stłuczkę, wypadek czy inne zagrożenie na drodze. Jak jedziesz spokojnie i się nie śpieszysz głupio to nic nikomu nie zrobisz. I wcale nie trzeba jeździć po mieście 40km/h by nie powodować zagrożenia.
Fanki
15.06.2016 22:30
Tak jak do jazdy na rowerze,na prowadzenie skutera żaden dokument - poza dowodem osobistym - nie jest wymagany jeśli ma się ukończone 18 lat
ree
14.06.2016 09:49
Jezeli tyle wiesz to muszisz ja znac ...
ja
13.06.2016 21:06
Mam ubaw po pachy, gdy czytam niektóre komentarze ;))
♥
13.06.2016 20:44
Ale się ubawiłem po same pachy. Naturalnie z tego zdania "wdowa z kijkami leciała na cmentarz". Pytanie tylko kto miał skrzydła: wdowa czy kijki?
ree
13.06.2016 16:23
A skad mozecie wiedziec ze jechala bez papierow ... ?
info
14.06.2016 09:14
Bo jestem poinformowany A jeździ już tak od ok 4 lat
Świadek
13.06.2016 14:31
Owszem była tam dziewczyna na skuterze ale stała czekając aż wszyscy przejadą stała w miejscu gdzie na zdjęciu jest Renault, trochę się uszkodziła ale nic jej nie było i akurat ona ze wszystkich jechała prawidłowo a Pan Z Renault też chyba nie przestrzegał prędkości.
Iks
13.06.2016 20:27
Jaki ty jesteś świadek w twingo jechała Pani pacanie a nie Pan i jechała wolno
mieszkaniec
13.06.2016 13:39
Jescze jest jedna sprawa. Buc który chandluje samochodami z niemiec robi sobie wystawke na trawniku i to bardzo utrudnia widoczność gdy chcemy wyjechac z ul. Długiej.
ree
13.06.2016 12:24
To jak mogla uciec jak miala noge rozwalona ....
info
13.06.2016 08:04
Z tego co wiem to tam był też skuter A jechała nim dziewczyna która nie ma papierów i ma rozwalona nogę ale szybko uciekła
#
13.06.2016 12:24
Jak to mogło się stać "ma rozwalona nogę ale szybko uciekła" ciekawe jak uciekała chyba na czworaka.
info
13.06.2016 15:12
Skuterem i nie byla sama a ona cały czas jeździ bez papierów
Janko
13.06.2016 12:55
Ludzie widzieli że kijkami nordic walking pomagała sobie żeby uciec, czy ją ujęto?
no tak
13.06.2016 14:44
Chłopcze, ta wdowa z kijkami leciała na cmentarz do męża, dziewczyna ze skutera była okey, żle odczytujesz fakty.
Krzysiek
12.06.2016 12:17
zapchanych tak, niebezpiecznych? buahhahaha śmiechu warte jesli ktoś wymusza to jest niebezpieczne ale tak jest z każdym skrzyżowaniem
Lynott
12.06.2016 11:29
jak zkoła auto wyuczy tak się poruszają
szkoła auto
12.06.2016 11:17
W pierwszej kolejności to nauczcie się poruszać po drogach!!!!
tom
12.06.2016 09:52
Bardzo niebezpiecznie jest też na skrzyżowaniu Szczęśliwa Spalska. Powinny być tam Swiatła. To samo Szczęśliwa Mireckiego...
Napisz komentarz
Komentarze