Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 18:18
Reklama
Reklama

osoby zaginione w Tomaszowie Mazowieckim

PILNE: Zaginął 11-latek z Tomaszowa Mazowieckiego /odnaleziony/

PILNE: Zaginął 11-latek z Tomaszowa Mazowieckiego /odnaleziony/

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim prowadzą poszukiwania 11-letniego chłopca

08.06.2026 20:56
Znika. Wraca. I znów znika… Ile razy jeszcze? Czy kiedyś zniknie na zawsze?

Znika. Wraca. I znów znika… Ile razy jeszcze? Czy kiedyś zniknie na zawsze?

To historia, która nie powinna wydarzyć się ani razu. A jednak – powtarza się jak refren, który coraz mniej nas dziwi, a coraz bardziej powinien przerażać.

23.04.2026 22:02
Zaginął Jacek Orłowski

Zaginął Jacek Orłowski

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim prowadzi poszukiwania za zaginionym 43-letnim Jackiem Orłowskim, który 2 września 2023 roku widziany był w rejonie ulicy Tkackiej w Tomaszowie Mazowieckim i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca pobytu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

20.09.2023 22:28
/edit/9 miesięczne dziecko ze śladami pobicia trafiło do szpitala

/edit/9 miesięczne dziecko ze śladami pobicia trafiło do szpitala

Wczoraj do łódzkiego szpitala im. Matki Polki trafił 9-mesięczny niemowlak ze śladami pobicia. Przywieziono go z Tomaszowa z ulicy Niemcewicza. Policja nie udziela informacji na temat zdarzenia odsyłając do rzecznika Prokuratury w Piotrkowie Trybunalskim. Policjanci proszą jedynie o zdementowanie pogłosek na temat śmierci dziecka. Magdalena Czołnowska-Musioł Prokurator Prokuratury Okręgowej, pełniąca obwiązki rzecznika prasowego również informacji w tej chwili nie udziela. Przyjęcie dziecka na oddział kliniki chirurgii łódzkiego szpitala potwierdza rzecznik placówki, Adam Czerwiński - Dziecko do szpitala przywiozła wczoraj mama. Nosi ślad posiniaczenia na ciele. W szpitalu przebywa na obserwacji. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - mówi w rozmowie telefonicznej z portalem.

15.05.2023 20:11    13    1
Prawym okiem: Misiewicz w tomaszowskim szpitalu

Prawym okiem: Misiewicz w tomaszowskim szpitalu

Od jakiegoś czasu staram się pisać moje felietony w sposób mocno wyważony. Próbuję prezentować opinię i równocześnie unikać ;wycieczek personalnych. Chyba ostatnie przegięcie w tym względzie przydarzyło mi się w stosunku do naszej wiceprezydent prawie rok temu. Przyznam, że było sporo za mocno. Wczoraj, po raz pierwszy od tamtego czasu miałem ochotę po raz kolejny dołożyć takim mocno spersonalizowanym tekstem, prezesowi Tomaszowskiego Centrum Zdrowia, Krzysztofowi Zarychcie. Powodów się nazbierało przez te kilka miesięcy jego urzędowania.

22.02.2017 21:40    56
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama