Profilaktyka zdrowia to niezwykle ważna dziedzina naszego życia. Temu właśnie celowi służyło spotkanie profilaktyczne pt. „Chroń się przed nowotworem” poświęcone tematyce onkologicznej, które odbyło się 22 lutego 2023 r. w sali obrad Urzędu Miasta.